Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689566 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #640 dnia: Maja 27, 2015, 10:53:29 am »
Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina . Przepraszam Marcel przepraszam Pędzel ale tak to bywa jak w scenariuszu jest PODKREŚLONE nie zapomnij o debiucie Pędzelka :-[

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #641 dnia: Maja 27, 2015, 22:09:48 pm »
Panowie, najmniejszego problemu nie widzę!
Przez weekend dostarczyliście (drużyna, Bogdan i cała ekipa obsługująca) nam z Marcelem tyle radości że przeżyliśmy wspaniały weekend. Dziękuję w imieniu swoim jak i młodego siatkarza. Chłopisko zwariował na punkcie naszej drużyny, naszych dziewczyn i siatkówki. Jeszcze raz dzięki!!!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwca 01, 2015, 11:56:29 am »
Wtorek godzina 12''10 magazyn siatkarski '' W Centrum Sportu '' Gość Specjalny Trener Jan Such . Zapraszam  www.radiocentrum.pl  89''00 . Oj będzie się działo  ;) :D

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwca 02, 2015, 13:20:19 pm »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwca 22, 2015, 11:24:17 am »
Przepraszam że na Naszej stronie , ale wiem że wielu z Naszych w sezonie ogórkowym interesuje się żużlem [ co nie Darek ;)] Gościem wtorkowego programu będzie dawno nie oglądany i słyszany Janusz Stachyra ikona rzeszowskiego żużla. Zapraszam  www.radiocentrum.pl     89''00 fm  tel do studia 17 8540222 .Ostatni przed wakacjami program 30/06 będzie poświęcony wyjaśnieniom intrygujących nas spraw Mistrza Polski w Siatkówce . Gość programu Prezes Bartosz Górski

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwca 26, 2015, 16:21:14 pm »
Przepraszam że na Naszej stronie , ale wiem że wielu z Naszych w sezonie ogórkowym interesuje się żużlem [ co nie Darek ;)] Gościem wtorkowego programu będzie dawno nie oglądany i słyszany Janusz Stachyra ikona rzeszowskiego żużla. Zapraszam  www.radiocentrum.pl     89''00 fm  tel do studia 17 8540222 .Ostatni przed wakacjami program 30/06 będzie poświęcony wyjaśnieniom intrygujących nas spraw Mistrza Polski w Siatkówce . Gość programu Prezes Bartosz Górski
Pytania do BG :
1. Co z Niko i skąd ta afera. Czy w Resovii powstanie Klub Kolosa?
2. FF w Krakowie?
3. Nie było by audycji jakby nie pytanie o sklepik. Czy jest możliwa zmiana godzin otwarcia Wyspy. Obecne 10-16 od pon. do Pt. Większości osób uniemożliwia zakupy. Jak ktoś pracuje to musi wziąć urlop aby coś kupić. Może zmiana godzin np na 12-18?
W weekend tez sklepik zamknięty a wtedy najwięcej ludzi chodzi na zakupy. Może poniedziałek i wtorek wolny a weekend otwarte od 10 do 16.
Jest oferta wakacyjna i fajnie było by móc kupić coś bez brania urlopu.
4. Co z dziką kartą na Klubowe Mistrzostwa Swiat?
5. Kiedy ruszają przygotowania do sezonu? Kiedy pierwszy trening?
6. Czy w tym roku jest szansa na prezentację zespołu na Podpromiu?
7. Co z Memoriałem Jana Strzelczyka? Jest szansa na turniej w tym roku?
8. Przebudowa hali. Czy miasto wzięło pod uwagę sugestie klubu co do funkcjonalności hali? Czy są informacje z miasta na jakim etapie są prace nad projektem?
9. Skra najlepszym klubem XXI wieku, taką akcję wizerunkową zrobił w Rzeszowie klub z Bełchatowa. Wywiesil kilka dużych reklam. Resovia Mistrz Polski 2015  - czy klub planuje jakieś akcje aby to wykorzystać, pochwalić się i podziękować kibicom za doping w zeszłym sezonie? Czy inne podmioty wykorzystują w działaniach marketingowych fakt zfobycia przez Resovię Mistrzostwa. Może witacz przy wiezdzie do miasta "siatkarska stolica Polski i zdjęcie Mistrzów Polski.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 16:40:43 pm wysłana przez A :) »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwca 26, 2015, 17:07:18 pm »
Zapytałbym o to jak obecnie wygląda sprawa możliwości transmisji meczów których nie pokaże Polsat, czy jest już znany jakiś regulamin, czy klub podjął już jakieś przygotowania. Zapytałbym też co z zapowiadaną na początek obecnego roku przebudową min. kas biletowych na Podpromiu, czy pomysł został przesunięty w czasie wobec planu rozbudowy hali?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwca 26, 2015, 22:49:45 pm »
I coroczne pytanie od znajomych. Zeszyty z siatkarzymi będą przed wrześniem (o ile będą )  ?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwca 27, 2015, 09:58:16 am »
A ja o bardzo bzdurnym detalu. Skoro Darek poruszył problem zeszytów...
Kiedy Resovia dorobi się własnych ręczników?  ;D
Ręczniki i tak kupujemy dla zawodników. Ręczników używają zawodnicy. Mogliby używać ręczników w klubowych barwach. Kibice też kupiliby kilka sztuk.
Akcja zabierania klubowych koszulek na wakacje bardzo mi się podoba. Gdyby jednak można było wziąć na wakacje resoviacki ręcznik, promocja klubu w Polsce i na świecie byłaby łatwiejsza. Na te wakacje już nie zdążymy. Kolejnych nie możemy przegapić.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwca 27, 2015, 12:31:54 pm »
Cytuj
Kiedy Resovia dorobi się własnych ręczników?  ;D
Cytuj
Nie było by audycji jakby nie pytanie o sklepik. Czy jest możliwa zmiana godzin otwarcia Wyspy. Obecne 10-16 od pon. do Pt. Większości osób uniemożliwia zakupy. Jak ktoś pracuje to musi wziąć urlop aby coś kupić. Może zmiana godzin np na 12-18?
W weekend tez sklepik zamknięty a wtedy najwięcej ludzi chodzi na zakupy. Może poniedziałek i wtorek wolny a weekend otwarte od 10 do 16.
Jest oferta wakacyjna i fajnie było by móc kupić coś bez brania urlopu.

Właśnie zaczyna się sezon urlopowy. W lipcu lecę do rodzinki w Londynie. Chciałbym coś ofiarować, jakieś drobiazgi. Chętnie kupiłbym takie ręczniki, dobrej jakości z logo Resovii. Czy mogę dostać je panie Bartoszu?

« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2015, 12:34:53 pm wysłana przez MarianG »