Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691094 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwca 27, 2015, 14:41:53 pm »
Jest oferta wakacyjna. Klapki, kapelusz i chyba ręcznik. Na Facebooku o tym pisali.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwca 27, 2015, 15:22:57 pm »
No to nie błysnąłem refleksem.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwca 28, 2015, 00:49:58 am »
Właśnie zaczyna się sezon urlopowy. W lipcu lecę do rodzinki w Londynie. Chciałbym coś ofiarować, jakieś drobiazgi. Chętnie kupiłbym takie ręczniki, dobrej jakości z logo Resovii. Czy mogę dostać je panie Bartoszu?

Z logo Resovii na pewno nie, a przynajmniej nie na wyspie.
W końcu.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwca 30, 2015, 13:49:08 pm »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwca 30, 2015, 23:12:17 pm »
Zwykle audycje z Bartkiem Górskim bywają nudnawe. Ta była świetna. Wyjątkowo ciekawa i dodająca mi optymizmu. Konkretna.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #656 dnia: Lipca 01, 2015, 06:55:59 am »
Gratuluje B.Górskiemu  dobrego humoru. Ja niestety patrząc na Nasze mini ręczniczki które mam zabrać na wakacje to w kwesti sklepiku go nie podzielam. Temat  Niko  bardzo ogólnikowo dopytany z taką samą odpowiedzią. Jedynie FF wygląda na perfekcyjnie przygotowane i to bardzo cieszy. Pozostaje czekać na kolejne wieści z klubu bo audycja dała odpowiedź na pytania bardziej oczywiste, najważniejsze pozostawiając na lato.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2015, 07:05:24 am wysłana przez dafu »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #657 dnia: Lipca 01, 2015, 13:51:44 pm »
Dzięki Dzięki Wam za kolejny sezon z ''Magazynem W Centrum Sportu '' Szacunek za prawie 95 tys odsłon na Naszym Forum :D . Starałem się aby mój autorski program stawał się coraz bardziej programem Naszym . Naszym - mam na myśli SSPS, ale nie zapominałem o Resoviakach spoza Stowarzyszenia  ;). Łatwiej było rozmawiać kiedy okazało się z '' taśm prawdy'' kim i o czyje interesy dbał  guru . Jestem pewny że w
nowym sezonie współpraca będzie jeszcze owocniejsza i przy coraz większym Waszym udziale. Proponujcie tematy . Proponujcie Gości do udziału w programie ,i wręcz ich załatwiajcie [ nie byłoby Profesora gdyby nie Repres i Gosia , zaprosili- przetłumaczyli -poszło] Specjalne podziękowania dla FILIPA  :). Filip dzięki . Jeśli taka będzie Wasza decyzja do usłyszenia w następnym sezonie . Bogdan Smola   Ps zapomniałem przeprosić za wszystkie wpadki i wszystkich'' kiedy mnie ząbek bolał '' Piotrka nie przepraszam za pobudkę bo  innych budziłem dużo wcześniej ;D

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #658 dnia: Lipca 02, 2015, 00:38:33 am »
Proponujcie Gości do udziału w programie
Mój typ: Góral ;)
Z przyjemnością słucham tych audycji (zwykle z odtworzenia, bo pora mało dostępna).
Ze swojej strony też dziękuję, bo słyszę że dużo serducha w nie wkładasz.
Tak trzymaj ;D

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #659 dnia: Października 01, 2015, 14:21:13 pm »
Startujemy!!!! Wtorek 6-ego pazdziernika o godzinie 12''10 wraca po wakacjach program '' W Centrum Sportu '' Zapraszam wszystkich słuchaczy do udziału w tworzeniu audycji . Gościem pierwszego po przerwie magazynu będzie Andrzej Grzyb. Przedstawiać nie muszę. Wszystko o siatkówce reprezentacyjnej- klubowej- i oczywiście najnowsze informacje dotyczące Leona. Zapraszam- www.radiocentrum.pl  89'00 fm