Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691024 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #750 dnia: Lutego 12, 2016, 19:57:15 pm »
...nie, Andrzej lepiej nie, bo znowu coś palnie...nie kuśmy losu.
Potem Repres będzie musiał tłumaczyć co trener miał na myśli  ;)  ;D dochodząc szybko do wniosku, że...nie da się tego wytłumaczyć.
Poza tym, jak ostatnio Andrzej wpadł do studia to zaczął od nonszalanckiego pytania...no co tam jeszcze nie wiecie?
Przecież my już wszystko wiemy...wystarczy napić się wody i świat wygląda zupełnie inaczej...   ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2016, 20:06:09 pm wysłana przez leon »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #751 dnia: Lutego 12, 2016, 20:55:18 pm »
Jak z Kasią nie przejdzie to może Filip? Nagrywa audycje a pewnie parę ciekawostek z światowych mediów czy statystyk mógłbym podrzucić. A może Filip z Kasią?

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #752 dnia: Lutego 12, 2016, 22:13:34 pm »
3x TAK
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #753 dnia: Lutego 12, 2016, 22:22:58 pm »
Ja ze względu na pracę muszę ograniczyć się do nagrywania...

Jestem zdecydowanie przeciwko zapraszaniu do programu zarówno Fabiana jak i Tichego, uważam że ich udział przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Nie miałbym nic przeciwko gdyby znów do programu przyszedł Michał Gogol, ale ktoś może uznać, że bez sensu skoro dopiero był. Podsunę inną kandydaturę - dla mnie zagadką jest Sergiusz Ruszel o którym wiem tylko, że jest statystykiem...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #754 dnia: Lutego 12, 2016, 22:25:50 pm »
Najbardziej naturalnym kandydatem jest Andrzej Kowal, ale czy to ma sens? Czy chcemy słuchać o tym jak to Fabian dobrze rozgrywa, a Leon nasz forumowy to nie tyle że się nie zna na siatkóce, co powinien iść do okulisty? >:D

Pojadę po bandzie. Moje typy to:
1. Krzysztof "Topór" Wanio
2. ZB9 (chyba nie jest już w Chinach)
3. Kułaga z Magierą. Albo sam Magiera.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #755 dnia: Lutego 12, 2016, 22:30:23 pm »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #756 dnia: Lutego 12, 2016, 22:33:48 pm »
Ale który LUKAS?
Bo jakby co to ja bym mógł, o ile mnie kowalioza nie dopadanie ;D ;)

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t34.0-12/12696053_10208495215198447_1859674148_n.jpg?oh=b9b4d975944107b70e0d3ac7659865cc&oe=56C0B0F7


...ale bicki Pablo, to mogłeś sobie na "fotoszopie" nieco...powiększyć, bo szału ni ma...  :P  ;D ;D  ;)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #757 dnia: Lutego 12, 2016, 22:43:50 pm »
Najbardziej naturalnym kandydatem jest Andrzej Kowal, ale czy to ma sens? Czy chcemy słuchać o tym jak to Fabian dobrze rozgrywa, a Leon nasz forumowy to nie tyle że się nie zna na siatkóce, co powinien iść do okulisty? >:D

Pojadę po bandzie. Moje typy to:
1. Krzysztof "Topór" Wanio
2. ZB9 (chyba nie jest już w Chinach)
3. Kułaga z Magierą. Albo sam Magiera.
ZB9 podpisał  we Francji kontrakt

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #758 dnia: Lutego 12, 2016, 23:33:20 pm »
Jesteśmy w określonym punkcie sezonu. Coś juź się wydarzyło, jeszcze wiele może się wydarzyć. Biorąc to pod uwagę ewentualnych gości z Klubu podzieliłbym ich na dwie grupy.

1. Nie miałyby za wiele "ciekawego" ( dla słuchacza audycji) do powiedzenia.
2. Ich wizyta właśnie teraz przyniosłaby więcej złego niż dobrego dla Klubu.

Bo czy ktoś wyobraża sobie sytuację, w której Bogdan rozmawiając na temat bieżących spraw Resovii w pierwszych pięciu minutach nie zadałby gościowi pytań:

"Jak to jest/było z tym Tichym? Był/jest chory/kontuzjowany czy nie? Kto mówił prawdę - trener czy lekarz klubowy?

I  w zależności od gościa byłoby:
Ad1. "Na okrągło"
Ad2. "Na ostro"

A takich pytań każdy z nas teraz podsunąłby po kilkanaście. Tak czy siak, kogoś by rozmówca zdenerwował. Albo słuchaczy albo....
Jest jeszcze jeden scenariusz, w którym... Bogdan by zdenerwował słuchaczy, bo nie zadał kilku pytań. ;)

No chyba, że zaprosić gościa i porozmawiać z nim np. o FF. Ale na to też jest jeszcze za wcześnie bo wiele spraw jest jeszcze nie dogranych. Przy okazji. Pisałem to w wątku o FF, ale powtórzę to i tu - bardzo mądra decyzja Klubu odnośnie cen biletów na turniej finałowy. To naprawdę są rozsądne ceny.
Powracając do transmisji... nie mam pojęcia kogo by można zaprosić, żeby wyszło dobrze.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2016, 23:41:47 pm wysłana przez wog »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #759 dnia: Lutego 13, 2016, 07:02:08 am »
Każdy związany z klubem czy to zawodnik czy działacz ma wpisane w kontrakt, iż o klubie ma mówić dobrze i pozytywnie. Więc jak liczycie na publiczne pranie "brudów" to się rozczarujecie.  Nic takiego nie będzie. Prywatnie może być różnie, natomiast publicznie idzie iż jest OK. Są problemy, ale wierzymy w trenera, trener ma rację itp.

W sprawie Lukasa udało się wyłapać różnicę zdań pomiędzy trenerem (złapanym gdzieś w biegu ) a innymi osobami, ponieważ nie ustalili wspólnej wersji. Zresztą po meczu chyba w żadnym wywiadzie z Kowalem dziennikarze nie pytali go o to. Ciekawe dlaczego.  Pytanie nie padło czy padło, ale nie zostało opublikowane?

Ja uważam, iż gościem powinien być :
Zawodnik to Piotrek Nowakowski. Temat kontuzja, rehabilitacja i powrót do gry,
 lub jako działacz Kasia Zięba temat Social Media we współczesnym klubie sportowym.  Gdzie jest obecna Resovia, czym różnią się poszczególne platformy komunikacji, co tam jest publikowane itp.  Taka mała sciągawka dla starszych kibiców o tym jak młodzi żyją. Ja nie ogarniam tych wszystkich platform co tam się dzieje i co jest publikowane. Kasia na duże sukcesy na tym polu. Profile Resovii są w czołówce profil sportowych w Polsce a ponad 100 tys polubień na FB robi wrażenie. Temat inny niż stricte sportowy, ale może ciekawy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2016, 07:16:39 am wysłana przez A :) »