Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689630 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #770 dnia: Lutego 23, 2016, 17:19:54 pm »
Dzisiejsza audycja:
https://youtu.be/t_33Lh1jRlY

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #771 dnia: Lutego 23, 2016, 19:41:42 pm »
48:30 - 50:00

Zdębiałem!  :o :o :o :o :o

Jeśli Pablo będzie sobie odtwarzał moment w którym chwalony był Lukas tak chyba ja będę sobie powtarzał ten fragment.
Poza złośliwym sugerowaniem, że podstawą sukcesu Andrzeja jest szczęście to chyba dawno nie usłyszałem tylu pozytywnych słów na jego temat z ust kibiców Resovii! Brawo Bogdans i brawo kibice! (nie wiem konkretnie którzy bo aż tak się nie orientuje ale z audycji wnioskuje, że są aktywni na forum)
Dochodzę do wniosku, że może nie warto czytać forum tylko zapraszać po kolei każdego forumowicza do radia i tam ich słuchać. Wtedy jest jakoś tak... milej dla ucha a oczy nie łzawią  ;D ;D
Ale już tak na poważnie, to miłe zaskoczenie i choćby z powodu tego małego fragmentu warto było wysłuchać audycje.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #772 dnia: Lutego 23, 2016, 19:55:44 pm »
Pablo to bohater "drugiego planu" w audycji :)
Co do szczęścia, to nawet najwięksi przeciwnicy Andrzeja Kowala muszą przyznać, iż szczęście jest przy nas. Inaczej pomimo 7 porażek nie bylibyśmy na 2 miejscu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #773 dnia: Lutego 23, 2016, 20:04:02 pm »
A ja jestem wdzięczny Bogdanowi, za to , że  w tak wyrazisty sposób wyróżnił Lucasa.  :) .Brawo Boguś. Tichy na to zasługiwał i zasługuje
Oj Boguś nie wiem, czy nie usłyszysz od wujka Andrew  Smitha: że nie znasz się na siatkówce, albo w najlepszym wypadku dostaniesz dobrą radę, abyś pił dużo wody  ;)  :P .

No i Pablo będąc zaocznym uczestnikiem tej audycji, wypadł jako wielki orędownik Andrew .  ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2016, 20:08:48 pm wysłana przez Slawko »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #774 dnia: Lutego 23, 2016, 20:05:22 pm »
Pablo to bohater "drugiego planu" w audycji :)
Co do szczęścia, to nawet najwięksi przeciwnicy Andrzeja Kowala muszą przyznać, iż szczęście jest przy nas. Inaczej pomimo 7 porażek nie bylibyśmy na 2 miejscu.

Ale to można odwrócić. Zresztą jak to powiedział Bogdans. Trefl i Skra mają szczęście bo my gubiliśmy głupio punkty. I teraz zadajmy sobie pytanie: Dlaczego akurat te trzy zespoły wzajemnie się tak uszczęśliwiają? Łączy je jedno. Od początku sezonu grają co trzy dni bo grają w europejskich pucharach. I na nic zdaje się tu geniusz Anastasiego. Wręcz z całej tej trójki trenerów to na dzień dzisiejszy Andrzej najlepiej na tym wyszedł bo nasza Resovia jest na drugim miejscu. Oczywiście to nie jest również przypadkiem czy kwestią szczęścia bo też od początku roku z tej trójki zespołów ma najwięcej czasu do trenowania i dlatego od początku tego roku gramy lepiej.

Dlatego ja nie nazywałbym tego wielkim szczęściem. Chociaż oczywiście trzeba oddać, że parę błędów nasz trener popełnił ale jak widać nie tak dużo jak Falasca czy Anastasi.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #775 dnia: Lutego 23, 2016, 20:08:05 pm »
Nie no tyle ciepłych słów na temat Lukasa to ja w życiu nie słyszałem  ;). Spider masz rację, będę sobie te fragmenty puszczać codziennie przed snem ;). Ale o tym sms to nie musiałeś wspominać, Łajzo jedna :P
Nie wiecie że szczęście potrafi na pstrym koniu jechać ;) ;D

I jeszcze jedno. Nie mogę się oprzeć i muszę to napisać. Jak Leon i Spider wspierani przez Bogdansa wypowiadali się dość długo aspektach czysto sportowych, o Niko, o Alku, o Lukasie, itd. to nie wiem czemu ale zaraz przed oczami stanął mi Nasz Trener mówiący "NIE ZNACIE SIĘ" ;D ;D. Aż sam zacząłem się do siebie śmiać ;D
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2016, 20:13:36 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #776 dnia: Lutego 23, 2016, 20:10:29 pm »
Ja mam tylko nadzieję, że nasz trener nie będzie w trybie nagłym ściągał z urlopu Fabiana   :) .

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #777 dnia: Lutego 23, 2016, 20:11:20 pm »
Jeszcze tej przewagi nie ma. Skra i Gdańsk grały u siebie. Po rundzie rewanżowej rzeczywiście może się taki bonus. Ale masz rację. Od początku roku Resovia i Zaksa mają podobną ilość treningów.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #778 dnia: Lutego 23, 2016, 20:24:08 pm »
Fajnie wyszło z tymi pochwałami dla Lukasa. Należało Mu się. Do pełni szczęścia brakuje tylko poprowadzenia gry przez naszego Cichego przeciwko Zaksie wszystkimi dostępnymi strefami...z 13 włącznie...  :)

Ja mam tylko nadzieję, że nasz trener nie będzie w trybie nagłym ściągał z urlopu Fabiana   :) .

...a przepraszam, że spytam...to Fabian już w Bieszczadach?  ;D  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2016, 21:52:03 pm wysłana przez leon »

DOD

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #779 dnia: Lutego 25, 2016, 23:55:14 pm »
A ja jestem wdzięczny Bogdanowi, za to , że  w tak wyrazisty sposób wyróżnił Lucasa.  :) .Brawo Boguś. Tichy na to zasługiwał i zasługuje
Oj Boguś nie wiem, czy nie usłyszysz od wujka Andrew  Smitha: że nie znasz się na siatkówce, albo w najlepszym wypadku dostaniesz dobrą radę, abyś pił dużo wody  ;)  :P .

No i Pablo będąc zaocznym uczestnikiem tej audycji, wypadł jako wielki orędownik Andrew .  ;D ;D
1. W kwestii picia wody. Pan Bogdan nie potrzebuje dobrych rad od Trenera, bo mając pragnienie gasi je wodą. Słuchając go wczoraj śmiem twierdzić że po meczu pragnienie miał duże. Pan Andrzej walcząc z pragnieniem wyma...e zeszycikiem na meczu i mysli że damy rade. Rada. Czasem trzeba ugasić pragnienie tradycyjnie wodą i spojrzeć na wszystko z innnnnnej perspektywy.😊
2. W kwesti "wszystko w naszych rękach. Prawda jest taka iż ZAKSA wybrała Sobie Nas na gości do finału. Ale już po pierwszym secie Nasz Trener ogarnął taktykę Płaksy. Odprawa przed drugim setem. Oni chcą oddać mecz bez walki, pokrzyżujemy im plany. Wszystko w Naszych Rękach 😊. 3:0 HEJ😊