Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691021 razy)

Totmes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 218
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #800 dnia: Marca 01, 2016, 12:58:59 pm »
Słucham audycji... i Gogol przyznał, że poszli z Kurkiem na rękę reprezentacji. Ale niepokoi mnie kontekst jak on powiedział, że nie mieli wyboru? chyba, że źle zrozumiałem, muszę odsłuchac jeszcze raz. Niestety profesjonalny klub powinien dbac o swoje interesy. >:(
Sorki za spoilowanie, ale nie wytrzymałem.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #801 dnia: Marca 01, 2016, 13:21:20 pm »
Zrobiło mi się smutno po tej audycji. Bo widzę/słyszę ,że recepty na uzdrowienie nie ma. Bodziec z zewnątrz...to nie wiem , my kibice musimy wziąć sprawy w ręce...?
Sprawa z psychologiem tez mnie trochę zdziwiła. Wychodzi na to,że zawodnicy jednak mądrzejsi i pomocy nie potrzebują.
Mieszko otwarcie powiedział,że mamy problem mentalny.
Odniosłem też wrażenie ,ze Mieszko nie wystawiałby Kurka na ataku jeśli to by od niego zależało.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 13:23:45 pm wysłana przez willhaven »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #802 dnia: Marca 01, 2016, 13:46:33 pm »
Słucham audycji... i Gogol przyznał, że poszli z Kurkiem na rękę reprezentacji. Ale niepokoi mnie kontekst jak on powiedział, że nie mieli wyboru? chyba, że źle zrozumiałem, muszę odsłuchac jeszcze raz. Niestety profesjonalny klub powinien dbac o swoje interesy. >:(
Sorki za spoilowanie, ale nie wytrzymałem.

Z tym brakiem wyboru może chodzić o to, że sam Bartek tak się zapalił do gry na pozycji atakującego, że nie bardzo już chciał grać na przyjęciu. Interesy interesami, ale z niewolnika nie ma pracownika...
Czym się kończy przymuszanie zawodnika do gry na pozycji, na którą nie ma specjalnej ochoty, przekonała się Skra, gdy Nawrocki przestawił Mariusza na przyjęcie.

Totmes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 218
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #803 dnia: Marca 01, 2016, 14:02:47 pm »
Kurek wiedział na jaką pozycję przychodził i na jaki kontrakt przychodzi, przestawienie się na atak przyjmującemu nie jest tak znowu trudny, gorzej w drugą stronę. Ponadto w Lube Kurek grał na przyjęciu, a w reprze od razu w ataku i nie było tak bardzo widac, że to "fałszywy atakujący", ponadto Śliwka, też przyjmuje i trenuje grę w ataku i więc to nie jest coś szczególnego.
Dlatego nie wierzę, że Bartek nie zgodziłby się na grę w przyjęciu, po prostu dano mu wybór gdzie woli grac, a on wybrał sobie atak, tylko wtedy cała nasza konstrukcja drużyny poszła w piz...., bo mieliśmy dwóch graczy którzy w każdym zespole Plusligi by grali na ataku, a u nas jeden musiał grzac ławę, ale gorsze jest to że przez to nie byliśmy już w stanie odbudowac przyjęcia, zawodnikiem a'la Ivovic.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 14:04:34 pm wysłana przez Totmes »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #804 dnia: Marca 01, 2016, 17:08:25 pm »
Dzisiejsza audycja:

https://youtu.be/_T6BvGPuXZI

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #805 dnia: Marca 01, 2016, 21:43:20 pm »
Nie wiem co mam myśleć. Przez skórę czuję, że w drużynie jest jakiś kwas o czym Mieszko nie może mówić.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze nadzieję, że klub nie jest tak spokojny o zapełnienie hali w Krakowie jak Bogdans. Nie trzeba być szalenie przewidującym, aby wiedzieć, że nie daj Bóg jeszcze kilka wtop w lidze i 'pierdo*nięci' na punkcie Resovii pojadą, ale Ci mniej już nie koniecznie.

Tfu, tfu na psa urok.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #806 dnia: Marca 01, 2016, 22:10:43 pm »
Nie wiem co mam myśleć. Przez skórę czuję, że w drużynie jest jakiś kwas o czym Mieszko nie może mówić.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam jeszcze nadzieję, że klub nie jest tak spokojny o zapełnienie hali w Krakowie jak Bogdans. Nie trzeba być szalenie przewidującym, aby wiedzieć, że nie daj Bóg jeszcze kilka wtop w lidze i 'pierdo*nięci' na punkcie Resovii pojadą, ale Ci mniej już nie koniecznie.

Tfu, tfu na psa urok.

Powiem Ci, że ja raczej z tych "pierdo....ętych na punkcie Resovii" i po dzisiejszym wywiadzie z Mieszkiem Gogolem... ehhhh. Jeszcze wczoraj bym tego na pewno nie napisał... Na prawdę zastanawiam się czy jechać do Krakowa... I nie chodzi mi o formę sportową Resovii. Nie chodzi mi o to, że możemy tam nawet (tfu, tfu, tfu) seta nie ugrać. Niejedno zwycięstwo i niejedną porażkę Resovii w swoim życiu przeżyłem... Chodzi o coś zupełnie innego... Każdy kto uważnie wysłuchał dzisiejszego wywiadu z Mieszkiem Gogolem.... wie o co chodzi. Mieszko powiedział dzisiaj dużo... Bardzo dużo...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #807 dnia: Marca 01, 2016, 22:23:26 pm »
Bardzo dobry wywiad. W zasadzie zostały zadane wszystkie istotne pytania. I w zasadzie usłyszałem bardzo konkretne odpowiedzi.
Teraz tylko...muszę się pogodzić z tym, że ten sezon już się skończył.
Jakoś nie mogę się wyzbyć myśli, że to się zakończy...piękną katastrofą.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 22:53:52 pm wysłana przez leon »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #808 dnia: Marca 01, 2016, 22:29:51 pm »
Teraz tylko...muszę się pogodzić z tym, że ten sezon już się skończył.

Sezon się skończył jeszcze przed jego rozpoczęciem- ku chwale ojczyzny.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #809 dnia: Marca 01, 2016, 22:56:22 pm »
Bardzo dobry wywiad. W zasadzie zostały zadane wszystkie istotne pytania. I w zasadzie usłyszałem bardzo konkretne odpowiedzi.
Teraz tylko...muszę się pogodzić z tym, że ten sezon już się skończył.
Jakoś tak coś mi z tyłu głowy mówi, że to się zakończy...piękną katastrofą.

Jest blisko ale może jeszcze nadzieja w tym co mówi Mieszko od 46.20'' (...) trzeba szukać bodźców z zewnątrz (...)