Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691494 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #840 dnia: Kwietnia 19, 2016, 18:36:42 pm »
Teraz Jochena doprowadzi Filipecki, obaj to fachowcy ale z Filipeckim podobno zawodnicy mają lepszy kontakt. Na przygotowanie fizyczne nie można narzekać. Elementy gry trenuje z nimi ktoś inny ;)
Przegrywamy trofea jak leci więc chyba można

Na razie chętnych do podpisania się pod tegoroczne "sukcesy" brak.

Ale to dyskusja na po sezonie.

Teraz finał i okazja aby pokazać, co się jest wartym. Jak mawiał pewien premier, prawdziwego mężczyzne poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2016, 18:45:00 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #841 dnia: Kwietnia 19, 2016, 19:34:58 pm »
Jak na moje oko (a trochę się naszych zawodników naoglądałem), to od początku sezonu fizycznie wyglądamy dobrze lub bardzo dobrze. Często narzekałem na przygotowanie fizyczne zawodników (zwłaszcza za Miale, ale i przy Andrzeju Zahorskim były dość długie chwile przymulenia), ale w tym sezonie nie pamiętam (być może to miażdżyca, zwana przez złośliwców sklerozą) chwili, w której "fizyka" stała na przeszkodzie w zwycięstwach.
Szacun dla Andrzeja Zahorskiego, ale współpraca z Łukaszem Filipeckim to (moim zdaniem) bardzo dobry pomysł.
Nie ręce, nie nogi, ale głowa i serce (ale nie jako pompa) są w tym sezonie naszymi wrogami. A na to ani Zahorski, ani Filipecki, ani nawet psycholog nie pomogą.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #842 dnia: Kwietnia 19, 2016, 21:18:14 pm »
Ma racje Pan Bogdan, że doping był prowadzony w Krakowie rewelacyjnie !!! Takiego wodzireja, który uzupełniałby się z kibicami brakuje na Podpromiu !!!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #843 dnia: Kwietnia 19, 2016, 22:11:05 pm »
Ma racje Pan Bogdan, że doping był prowadzony w Krakowie rewelacyjnie !!! Takiego wodzireja, który uzupełniałby się z kibicami brakuje na Podpromiu !!!

Absolutnie nie brakuje. W Krakowie był nawet potrzebny taki Kułaga by takty przyśpiewek zaintonowanych przez SSPS szybciej dotarły na drugą stronę hali. U nas ktoś taki jest kompletnie zbędny.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #844 dnia: Kwietnia 19, 2016, 23:11:21 pm »
Takiego wodzireja, który uzupełniałby się z kibicami brakuje na Podpromiu !!!
O nie!
Podpromie to hala o innych rozmiarach. O wiele łatwiej dotrzeć do publiczności. Zostawmy to tak, jak jest, nawet kosztem chwilowej cichości. Zaletą Podpromia jest to, że po chwilach słabszego dopingu, ciśnienie potrafi wzrosnąć do ogromnych rozmiarów. To właśnie ten "wzrost ciśnienia" jest naszą "bronią masowego rażenia".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #845 dnia: Kwietnia 20, 2016, 06:23:05 am »
Wg Bogdansa Dżordż rozmawia z klubem ;D
Rozmawiałam z Georgem i mówił mi ,że może wróci .Rozmowy trwają .

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #846 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:31:57 am »
Widzę, że bardzo cienka granica pomiędzy ogólnymi informacjami, a plotkami transferowymi zostaje przekroczona :D :D
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #847 dnia: Kwietnia 20, 2016, 10:09:21 am »
Ktoś wie czy z Alkiem klub przedłużył umowę? Bo w sumie to jedyny zawodnik który zawsze się sprawdza, bez niego dzisiaj bylibyśmy naprawdę głeboko w sami wiecie gdzie... a chyba (poprawcie mnie) kończy mu się kontrakt...

Edit: Górski coś mówił że trwają rozmowy :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2016, 10:24:52 am wysłana przez biperion »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #848 dnia: Kwietnia 20, 2016, 11:29:44 am »
Widzę, że bardzo cienka granica pomiędzy ogólnymi informacjami, a plotkami transferowymi zostaje przekroczona :D :D

Skarżysz się na modów ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #849 dnia: Kwietnia 26, 2016, 16:12:27 pm »
Dzisiejsza audycja, jedynym gościem Leon Bartman:
https://youtu.be/CZ1Na70-hF4