Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689648 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #870 dnia: Maja 17, 2016, 15:55:42 pm »
Perrin był przymierzany do składu Resovii od dłuższego czasu. Mi się kojarzy, że w miarę konkretne przymiarki trwały już od 2 sezonów transferowych.  Nie jest to zbyt głośne nazwisko, więc się nie dziwię, że szału nie wzbudza. Swojego czasu Achrem też szału nie wzbudzał. Ludziom trzeba dawać szanse.  :)
Ja mam wrażenie, że o ile Amerykanie apogeum formy prezentują w reprezentacji, a w klubach jest słabiej, to Kanadyjczycy bywają dla klubów wielce pożyteczni. Perrin to dość solidny grajek.
Jeśli Rossard jest przymierzany w reprezentacji do gry na ataku, to znaczy, że ma dobrego skoka  ;D Z przyjęciem powinien sobie radzić, bo Francja to dobra szkoła.
-------------------------------------
Całkiem interesujące plotki dochodzą mnie ze zgrupowania reprezentacji Polski. Podobno Fabian odzyskał wigor i ambitnie walczy o I skład. Nagle przeszły wszelkie bóle i znużenie siatkówką? Zobaczymy na jak długo. Ja mam taką wadę, że wierzę w ludzi, wierzę, że każdy jest w stanie wydorośleć. Oby.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #871 dnia: Maja 17, 2016, 16:25:15 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:
https://youtu.be/U5duEF28CAA

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #872 dnia: Maja 17, 2016, 16:28:40 pm »

Jeśli Rossard jest przymierzany w reprezentacji do gry na ataku, to znaczy, że ma dobrego skoka  ;D Z przyjęciem powinien sobie radzić, bo Francja to dobra szkoła.

Tylko, że nie będzie przyjmował przez kilka miesięcy. U Kurka to ponoć był wielki problem.
Ach zapomniałem, w stronę reprezentacji Francji to my ukłonu robić nie będziemy, choć kto wie ;)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #873 dnia: Maja 17, 2016, 16:35:09 pm »
Rossard grał na ataku w sparingach bo Francuzi nie mieli zmiennika dla Rouziera, Sidibe dołączył dopiero w niedzielę do kadry. Do Tokio jedzie w roli przyjmującego.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #874 dnia: Maja 17, 2016, 16:42:48 pm »
Tylko, że nie będzie przyjmował przez kilka miesięcy. U Kurka to ponoć był wielki problem.
Piotrek Nowakowski nie zagrywał, nie atakował i nie blokował przez 8 miesięcy, ale do Tokio pojedzie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #875 dnia: Maja 17, 2016, 18:39:32 pm »
Audycje dobra, ale to już standard z tym gościem. Godziny mało i tematy nie wyczerpane.

Nie wiem jak wy, ale ja dużo się dowiedziałem. Kolejna audycja już za tydzień i pierwszy obszerny wywiad z Andrzejem po sezonie .


Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #876 dnia: Maja 17, 2016, 19:26:23 pm »
Kolejna audycja już za tydzień i pierwszy obszerny wywiad z Andrzejem po sezonie .

Andrzej za dwa tygodnie, za tydzień prezes Górski.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #877 dnia: Maja 17, 2016, 19:30:29 pm »
Wychodzi na to, że trener ze sztabem przy transferach nie zawsze mają coś do gadania, więc nie dziwie się czemu Kowal ma taki kredyt zaufania.
Gdyby nie było Kanadyjczyka na przyjęciu to zapewne nie byłoby Schmitta.

Z przykrością muszę stwierdzić, że Nasz klub w zasadzie nie ma żadnej koncepcji budowy składu, wszystko jest prowadzone chaotycznie i w pośpiechu. Nic nie nauczyliśmy się przez te kilka lat pod tym względem. A najbardziej boli to, że jak ktoś u Nas odpali to ich sobie po prostu odpuszczamy.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #878 dnia: Maja 17, 2016, 20:12:04 pm »
Swojego czasu Achrem też szału nie wzbudzał. Ludziom trzeba dawać szanse.

Kiedy? Bo już za czasów Białoruskich robił szał w Komunalniku.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #879 dnia: Maja 17, 2016, 21:02:35 pm »
Wychodzi na to, że trener ze sztabem przy transferach nie zawsze mają coś do gadania, więc nie dziwie się czemu Kowal ma taki kredyt zaufania.
Gdyby nie było Kanadyjczyka na przyjęciu to zapewne nie byłoby Schmitta.

Z przykrością muszę stwierdzić, że Nasz klub w zasadzie nie ma żadnej koncepcji budowy składu, wszystko jest prowadzone chaotycznie i w pośpiechu. Nic nie nauczyliśmy się przez te kilka lat pod tym względem. A najbardziej boli to, że jak ktoś u Nas odpali to ich sobie po prostu odpuszczamy.
Żeby być bardziej precyzyjny, to Mieszko nic o tym transferze nie wiedział. Co nie oznacza, iż Andrzej o tym nie wiedział.

To tym bardziej dziwne, iż parę akapitów wcześniej Repres pisal o tym zawodniku, iż słyszał iż był przymierzany wcześniej.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2016, 21:04:54 pm wysłana przez A :) »