Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691034 razy)

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #890 dnia: Maja 19, 2016, 07:37:30 am »
Pablo - Ewp, :) Być byłem i oglądałem tego młodego, który już dzisiaj jest jednym z lepszych na świecie. A do Tichacka nic nie mam, wręcz go lubię jako siatkarza, sam nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie The Special One zmieni Fabiana na niego. Hm.. Tyle że dobrze też nie było. A wręcz słabo.

 Drzyzga to chyba leń. Rok potrafił zagrać na światowym poziomie. Kontrakt mu się kończy, musi się ogarnąć.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #891 dnia: Maja 19, 2016, 12:37:32 pm »
W koncu grają dwie chaRRakterne druzyny: Liverpool oraz FC Sevilla. No właśnie .... chaRRakterne druzyny. Czy my jeszcze pamiętamy i wiemy co to jest chaRRakterna drużyna, Panie Trenerze?

A czy my, w sensie kibice, nie straciliśmy też tego chaRRakteru, który był znakiem rozpoznawczym Podpromia? Czy po części nie przyczyniliśmy się do upadku TwieRRdzy??? Nie piszę o Klubie Kibica, który robił swoje, tylko o reszcie...
Trochę daliśmy się uciszyć!
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #892 dnia: Maja 19, 2016, 13:15:57 pm »
A czy my, w sensie kibice, nie straciliśmy też tego chaRRakteru, który był znakiem rozpoznawczym Podpromia? Czy po części nie przyczyniliśmy się do upadku TwieRRdzy??? Nie piszę o Klubie Kibica, który robił swoje, tylko o reszcie...
Trochę daliśmy się uciszyć!
Chyba tak, ale znamienne są komentarze po pewnym meczu, gdzie wiele osób tu na forum stwierdziło, że "jedna osoba uciszyła Podpromie"

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #893 dnia: Maja 19, 2016, 13:26:41 pm »
Chyba tak, ale znamienne są komentarze po pewnym meczu, gdzie wiele osób tu na forum stwierdziło, że "jedna osoba uciszyła Podpromie"

Tak, ale my kibicujemy nie dla tej osoby(chociaż pewnie tej osobie tak) i nie po to żeby ktoś tam mógł nas uciszać, ale kibicujemy RESOVII i wszystkiemu co z nią związane, kibicujemy bo Resovia to my, to nasze życie...
No nie wiem, moim zdaniem my powinniśmy pokazać chaRRakter, to może i pewne osoby przypomną sobie co to znaczy być Resoviakiem!
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #894 dnia: Maja 19, 2016, 13:51:06 pm »
Wszyscy mamy za sobą dość słaby sezon. Wszyscy! I zawodnicy, i władze klubu, i trenerzy, i kibice. Może pora zrozumieć, że nie istniejemy każdy oddzielnie? Może pora zrozumieć, że wszyscy istniejemy dla siebie nawzajem, że coś nas łączy? Bo miewałem wrażenie, że źle z tą "łącznością" bywało.
Nie wskazuję "jedynego winnego" tej sytuacji, bo takiego nie ma. Największym winnym jest dla mnie brak wzajemnej komunikacji. Postarajmy się tego "winnego" wyeliminować.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #895 dnia: Maja 19, 2016, 14:00:01 pm »
Wszyscy mamy za sobą dość słaby sezon. Wszyscy! I zawodnicy, i władze klubu, i trenerzy, i kibice. Może pora zrozumieć, że nie istniejemy każdy oddzielnie? Może pora zrozumieć, że wszyscy istniejemy dla siebie nawzajem, że coś nas łączy? Bo miewałem wrażenie, że źle z tą "łącznością" bywało.
Nie wskazuję "jedynego winnego" tej sytuacji, bo takiego nie ma. Największym winnym jest dla mnie brak wzajemnej komunikacji. Postarajmy się tego "winnego" wyeliminować.

Zgadzam się w 100 procentach!!!
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #896 dnia: Maja 19, 2016, 14:59:38 pm »
Zgadzam się w 100 procentach!!!
Ja też!!!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #897 dnia: Maja 20, 2016, 09:58:49 am »
Ważna informacja!!! Trener Andrzej Kowal będzie Goście programu '' W Centrum Sportu '' 7 czerwca . 31 maja Gościem programu będzie Krzysztof Ignaczak .Zapraszam do studia przedstawicieli SSPS-u oraz tzw. Niezrzeszonych [po jednej osobie ] oraz do ''żywego'' udziału udziału w audycji . tel do studia 17 854 02 22   www.radiocentrum.pl   89' 00 fm :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #898 dnia: Maja 20, 2016, 11:18:39 am »
A udział kibiców przewidziany jest z Igła czy z  trenerem Kowalem?

A może i 31.05 i 7.06. w audycji wzięliby udział Kibice?
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2016, 11:22:40 am wysłana przez Slawko »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #899 dnia: Maja 20, 2016, 11:25:10 am »
Tylko z Krzyśkiem Ignaczakiem