Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689554 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #970 dnia: Czerwca 07, 2016, 19:26:49 pm »
Uff było ciężko, ale dotrwałem do końca audycji

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #971 dnia: Czerwca 07, 2016, 20:10:02 pm »
Ciekawe, który to reprezentant Polski przestraszył się siedzenia na ławce :)

A tak to w zasadzie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Cały czas ten sam tok myślenia.
Fajnie, że znów trener kategorycznie odniósł się do komentowania pana Macieja Jarosza oraz większości "ekspertów" polsatowskich którzy faworyzują Fabiana. Te słowa prawdy chyba nawet zabolały z deczka pana Mielewskiego bo próbował się odgryźć na tt, przynajmniej ja to tak odebrałem:)

Aha no i szkoda, że będą zamknięte treningi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2016, 20:16:16 pm wysłana przez jupi_1991 »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #972 dnia: Czerwca 07, 2016, 20:13:54 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=kYHWUaMN2j0

Z pozdrowieniami dla trenera od jednego z rozpraszaczy treningowych.

Audycja najsłabsza w porównaniu do tych z udziałem Mieszko i  B.Górskiego. Trener Kowal szeroko opowiada o swojej chęci rozmowy bezpośredniej z kibicami ale jak takowa się pojawia to ... No właśnie  nie wiemy kto podjął decyzję że odbędzie się ona w takim składzie. Szkoda.
Ogólnie to bez zaskoczenia , trener jest przekonany o swojej nieomylności i nie ma zamiaru zejść z raz obranej ścieżki. A że po drodze "ofiary muszą być" cyt. z dzisiejszej audycji, no cóż. Ofiarami mogą też być relacje kibiców z klubem ...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2016, 20:32:06 pm wysłana przez dafu »

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #973 dnia: Czerwca 07, 2016, 21:10:56 pm »
Przesłuchałem i tradycyjnie jestem rozczarowany. Brak konkretów, wyjaśnienia, wniosków. Andrzej Kowal ciągle idzie w zaparte. Niestety, tak już będzie zawsze. Szkoda, że zaproszenia do studia nie dostali kibice, za co mam żal do prowadzącego.

Lewy21

  • Gość
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #974 dnia: Czerwca 07, 2016, 21:31:56 pm »
Przesłuchałem i tradycyjnie jestem rozczarowany. Brak konkretów, wyjaśnienia, wniosków. Andrzej Kowal ciągle idzie w zaparte. Niestety, tak już będzie zawsze. Szkoda, że zaproszenia do studia nie dostali kibice, za co mam żal do prowadzącego.

Należy zrozumieć, że dziennikarze sportowi z Rzeszowa muszą dobrze żyć z ludźmi z Asseco Resovii. Natomiast Ci co mają "...." nie są mile widziani na Podpromiu.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #975 dnia: Czerwca 07, 2016, 21:43:35 pm »
Bogdan , 1:15:54 kto pił wodę a kto się śmiał  ;D ;D ;D

Wróce na chwilę do treningów bo tu się niestety nie zgodzę z trenerem choć najlepiej sytuacje zna Repres który był pewnie na 90% treningach  ;D
Ja byłem na chyba 8 treningach , ludzi było na nich raptem sztuk max 6 ( z Represem  ;D) zasada była taka że nie zajmujemy dolnych rzędów żeby nie przeszkadzać . Nigdy nie spotkałem się z sytuacją żeby ktoś z tych nielicznych kibiców przeszkadzał , nie spotkałem się tez z sytuacją jakiegoś "konfliktu" pomiędzy zawodnikami , wręcz przeciwnie , świetnie się bawiłem jak nabijali się z siebie przy jakimś "babolu" .
Przepraszam trenerze ale tu chyba o inną bajkę chodzi "tak zarządziłem i tak ma być"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #976 dnia: Czerwca 07, 2016, 21:59:52 pm »
Należy zrozumieć, że dziennikarze sportowi z Rzeszowa muszą dobrze żyć z ludźmi z Asseco Resovii. Natomiast Ci co mają "...." nie są mile widziani na Podpromiu.
Przesluchaj jeszcze raz audycje, później przeglądnij ten temat. Ile pytań z tego tematu padło w audycji i nie pisz głupot. Były trudne pytania, pewnie jeden z trudniejszych wywiadów jaki przyszło udzielać trenerowi w tym sezonie.

#pasiak Udział kibiców dzięki pośrednictwu forum był zapewniony. I ktokolwiek by tam w studio był niewiele więcej by wyciągnął.

Zresztą jak trener powiedział, zawsze można przyjść i porozmawiać z nim. Tylko nie znalazłem za bardzo kiedy to można zrobić, wszak treningi zamknięte.

Co do audycji to było parę ciekawostek i można coś wyciągnąć z tej rozmowy. Jedno jest pewne. Andrzej jako komentator byłby w czołówce komentatorów siatkarskich. O głowę bije Jarosz czy inne gwiazdy Polsatu.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #977 dnia: Czerwca 07, 2016, 23:04:59 pm »

Zresztą jak trener powiedział, zawsze można przyjść i porozmawiać z nim. Tylko nie znalazłem za bardzo kiedy to można zrobić, wszak treningi zamknięte.
Bartek mówił o spotkaniach w przyszłym sezonie z siatkarzami, więc może tam.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #978 dnia: Czerwca 08, 2016, 07:13:24 am »
Ostrzegałem, żeby nie pytać o treningi, ale uparliście się - to macie?  ;D
Nie ma głupich pytań? Oczywiście, że są.
Prorok jakiś...  ???
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #979 dnia: Czerwca 08, 2016, 10:23:33 am »
Prorok jakiś...  ???   ::)

W te pędy ślę wniosek do Watykanu o wszczęciu procesu beatyfikacyjnego. Beatyfikacji się nie przeskoczy, bo słałbym od razu wniosek o kanonizację. Błogosławiony "Repres1"  ;)  ;D. Ładnie brzmi