Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689644 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1060 dnia: Października 11, 2016, 18:58:28 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji, nie słuchałem jeszcze, ale ponoć bomba ;D

https://youtu.be/YhFdrcsd8-g

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1061 dnia: Października 11, 2016, 21:30:28 pm »
Audycji kosmos. Resovia jest rozpędzona jak kolejka wąskotorowa :)

Obowiązkowa lektura dla fanów siatkówki. Leon Bartman jak Max Kolonko mówi jak jest.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1062 dnia: Października 12, 2016, 18:25:26 pm »
Jest to dosyc niepoprawnie politycznie wywiad. Z jednej strony, to bardzo dobrze, poniewaz o takich najlepiej sie dyskutuje, z drugiej zas... zarowno Fabian jak i Zbyszek moga podziekowac Panu Leonowi za krecia robote, swoisty pocalunek smierci, jaki sprezentowal tym dwom zawodnikom, starszy Bartman.
Zaczne od tego, co mi sie nie spodobalo. Nie jestem purysta jezykowym i zwrot: "zajebiscie" nie robi na mnie specjalnego wrazenia.  Ten wyraz nie zniesmaczyl mnie tak bardzo jak deprecjonowanie sukcesu Antigi, jakim bylo zdobycie mistrzostwa swiata. Papa Bartman zdaje sie nie doceniac faktu, ze Polacy przegrali raptem jeden mecz na tym mundialu, a zdolali dwukrotnie pokonac Brazylie, a takze po razie Wlochow, Rosjan oraz Iranczykow (z liczacych sie druzyn). Zdanie mowiace o tym, ze "zawodnicy zdobyli ten tytul bez trenera" jest zwyczajnym klamstwem. Umniejaszanie, wrecz pozbawianie zaslug Antigi, nawet (co trzeba zauwazyc) przy wyaznym udziale Blaina, jest niczym innym, jak po prostu swinstwem. Pisze to jako przeciwnik pozostania Francuza na stanowisku selekcjonera naszej kadry. Moglbym nawet dopisac, ze tak silna wypowiedz idealnie wpisuje sie w obecnie przyjeta retoryke, uzasadniajaca nie przedluzanie kontraktu Antidze.
Co jeszcze? Mimo wszystko nie ograniczalbym ligi do tylko trzech zespolow. Fakt, jest bardzo wysokie prawdpodobienstwo, ze Skra, Zaksa i Resovia (kolejnosc przypadkowa 8)) skoncza ten sezon z medalem, niemniej jednak Jastrzebie, Lotos, czy chociazby Cuprum, nie zasluguja na miano "planktonu". Chociaz za sam ten zwrot nalezy sie "props".
Nastepna sprawa: serio, Fabian najlepszy? Z takim podejsciem (czytaj brakiem) jak w LS czy w Olimpiadzie? Z pewnoscia ma umiejetnosci i spore mozliwosci, ale pokazywal je w sladowych ilosciach w zeszlym sezonie. Dlatego tez, uwazam, ze jest to opinia mocno oderwana od rzeczywistosci, no chyba, ze powiedziana z przymruzeniem oka, to szacun dla Papy, bo nie zalapalem za pierwszym razem. Inna sprawa, ze ktokolwiek zostanie nowym trenerem kadry, z pewnoscia bedzie mial swiadomosc tego, ze " ktos z pewnej grupy siatkarskiej adoracji" rozpeta burze w mediach, gdy tylko selekcjonerowi powinie sie noga. To haslo o Kubiaku, per "krzykacz' tez raczej niesmaczne.
Wreszcie, ostatnie zarzuty: "wiem, ale nie powiem" odnosnie rzeczy, ktore dzialy w szatni reprezentacji oraz tekst o tym, ze siatkarze wybieraja sobie tych, z ktorymi chca grac. Ten argument to jest moim zdaniem typowa moralnosc Kalego. Jak pewni zawodnicy grali w pierwszej szostce, to bylo dobrze, jak ich zabraklo z mniej, lub bardziej, uzasadnionych powodow - to larum graja. I am not buying it.
Co mi sie spodobalo - prawda o wiekszosci druzyn z +L i ten szczesny, badz nieszczesny, plankton. Calkowicie popieram pomysl zmniejszenia ligi do nawet 8 zespolow, choc moim zdaniem 10 byloby zupelnie wystarczajaca. Zwrocenie uwagi na to, ze wszyscy chca miec Pluslige, a komu ma to tak naprawde sluzyc.
Mocny tekst o transferach Asseco Resovii Rzeszow i lekko kpiarskie porownaniu Rossarda do Schmitta. "Wagon zawodnikow, czy zawodnicy na kilogramy", ten hasla powinien na stale wejsc do kanonu zwrotow opisujacych poczynania naszego klubu podczas sezonu transferowego.
Szybka analiza systemu gry Skry Belchatow, ze moga wygrywac atakaujac tylem do siatki i taki Winiarski ze 2 razy zaatakuje podczas meczu, gdyz reszta pilek zaopiekuje sie Kurek, Mario oraz srodkowi.
Mimo wszystko podoba mi sie ta pewnosc siebie, wrecz chwilami ocierajaca sie o bezczelnosc, gdy przyszlo Papie typowac wynik najblizszego meczu i tabele koncowa tego sezonu.
Za najwieksza zalete wczorajszej audycji uwazam charakterystyke gry naszje kadry na IO i to "klepanie plki" oraz sciagniecie "klapek z oczu" odnosnie Leona i jego gry w reprezentacji Polski. Tutaj, mowiac jezykiem mlodziezowym, "zaoranie totalne".
Nie mam natomiast wyrobionego zdania nt. szansy jaka mial dac Antiga zawodnikom z mlodych rocznikow w sezonie 2017.
Ufff, jakkolwiek z trescia mozna sie zgadzac, lub nie, to jednak, pomijajac kilka argumentow ad personam, wczorajsza audycja byla jednym z najlepsyzch przykladow na wymarzona rozmowe pomiedzy ludzmi, ktorzy niemalo wiedza na dany temat.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1063 dnia: Października 12, 2016, 23:22:29 pm »
Widzę, że Pan Leon się w tańce nie pi...li :)
Wiele ciekawych i interesujących rzeczy powiedział. Myślałem, że to będzie większe wylewani żali, żółci, ale jestem pozytywnie zaskoczony.
Czy repra podczas MS to był samograj??? Był ongiś kiedyś niejaki Pan Jacek, który też rzekomo miał samograja, jak się skończyło większość wie.
Nie umniejsza to prawdy, że coś w tym jest - graliśmy u siebie, emocje i te sprawy, zdrowy Mika!! i jakoś poszło się udało. Kibice też swoje zrobili.
Padło jednak fajne zdanie, że co osiągnelismy poza MŚ?? Właściwie to nic, ledwo co dostaliśmy się na ogórkowy turniej w Japonii jako kwlifikacje do IO.

"Plasiki, rzutki i umierający  z podniecenia redaktorami Polsatu jak to technicznie grają" - MISZCZ!!!!!!!!!!!!




bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1064 dnia: Października 13, 2016, 08:33:48 am »
Na poprawienie humoru w pochmurny dzień.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=HictfjiO9cA

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1065 dnia: Października 14, 2016, 09:14:13 am »
Nastepna sprawa: serio, Fabian najlepszy? Z takim podejsciem (czytaj brakiem) jak w LS czy w Olimpiadzie?

LŚ i Igrzyska??? Serio???
A w którym z tych turniejów widziałeś Fabiana na boisku, bo ja nie widziałam, Fabian w ogóle nie dostawał szans do gry więc trudno powiedzieć w jakiej był tak na prawdę formie, ostatni jego mecz w kadrze to zdaje się ten z Francją w Tokio, gdzie przegrywając 0:2 w setach, Antiga wprowadził zmienników min. Fabiana i Marcina Możdżonka i te zmiany odwróciły losy tego meczu, może jeszcze z Iranem grał, już teraz nie pamiętam, ale mecz był rozgrywany już po tym jak zakwalifikowaliśmy się do Rio, więc nie jest wyznacznikiem, potem ja już nie pamiętam żeby wchodził. Na LŚ to niby leczył kontuzję, a na IO nie wszedł nawet na moment, kto wie gdyby go Antiga wpuścił na parkiet w meczu ze Stanami, to może coś by się zadziała, ale nie, nie dostał szansy, moim zdaniem Fabian mógł czuć się rozgoryczony, podobnie jak Możdżon...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1066 dnia: Października 15, 2016, 17:40:17 pm »
moim zdaniem Fabian mógł czuć się rozgoryczony, podobnie jak Możdżon...

Odpisuję dopiero teraz, ponieważ mecz w Bełchatowie pokazał dlaczego Drzyzga nie grał w kadrze Antigi.
Widziałaś różnicę w podejściu do gry w reprezentacji a dzisiaj w Resovii? Chyba była całkiem spora  8). M.in. dlatego też FD nie grał w "6" na IO.

Dzisiejszym występem pokazał, że może być najlepszy :).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1067 dnia: Października 15, 2016, 23:58:37 pm »
Dude, żeby było zaangażowanie to musi być też zaufanie. Skoro nie dostał w ogóle szansy gry to trudno powiedzieć czy grałby z zaangażowaniem czy nie...
Myślę, że w ćwierćfinale IO pokazł by najwyższe zaangażowanie gdyby tylko wyszedł na boisko...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1068 dnia: Października 17, 2016, 13:29:56 pm »
Jutro tj. 18 pażdziernika godzina 12''10 '' W Centrum Sportu '' Gość programu Bartek Lemański . Zapraszam  www.radiocentrum.pl    89'0 fm

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1069 dnia: Października 17, 2016, 16:04:48 pm »
Dude, żeby było zaangażowanie to musi być też zaufanie.

Wydawalo mi sie, ze na zaufanie pracuje sie zaangazowaniem. W kazdym razie, Antigi w przyszlym roku nie bedzie, przyjdzie nowe rozdanie, oby wrocil taki Drzyzga jak ten z Belchatowa.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!