Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691359 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1100 dnia: Listopada 30, 2016, 18:47:21 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1101 dnia: Listopada 30, 2016, 19:15:01 pm »
Przeprosiny przyjęte.

PS. Więcej takich audycji.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1102 dnia: Grudnia 01, 2016, 08:50:35 am »
...no Boguś szacun, patrzę na ilość wyświetleń audycji z Leonem Bartmanem i oczom nie wierzę  :)
Ta audycja stała się...hitem...dla działaczy i środowiska siatkarskiego. Hit dotyczy samych zainteresowanych  ::)
A Panu Leonowi współczuję, że musiał wysmażyć powyższe oświadczenie. Widać w takich już czasach żyjemy, że chwile szczerości są postrzegane, jako "sianie nienawiści" i "nie przestrzeganie reguł demokratycznego społeczeństwa".
Choć z drugiej strony odczucie współczucia miesza się u mnie, w tym wypadku, z brakiem konsekwencji. Jak się ma tzw. jaja i jeszcze się głośno o tym mówi, to niektórych spraw się po prostu nie odpuszcza...
Cóż, jak to napisano w tekście jednej z piosenek...każdy swego pana ma, kogoś ponad sobą w górze...tak się jakoś kręci świat, że ktoś komuś zawsze służy...     

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1103 dnia: Grudnia 01, 2016, 08:54:56 am »
w czasach minionego systemu to się nazywało "samokrytyka" :) a pan Bartman to znał chyba jeszcze samego Stalina, więc musiał zapoznać się z "Krótkim kursem historii WKPb" 8)

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1104 dnia: Grudnia 01, 2016, 16:40:22 pm »
Nagrał ktoś audycję z wtorku?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1105 dnia: Grudnia 01, 2016, 23:07:44 pm »
Niestety u mnie awaria sprzętu i mam nagrany kawałek od początku i kawałek od końca, jutro jak znajdę czas to wrzucę tyle ile mam.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1106 dnia: Grudnia 02, 2016, 09:19:19 am »
Niestety u mnie awaria sprzętu i mam nagrany kawałek od początku i kawałek od końca, jutro jak znajdę czas to wrzucę tyle ile mam.
Powtórkę chyba RC nadaje nie wiem czy nie nawet dzisiaj...

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1107 dnia: Grudnia 02, 2016, 10:46:31 am »
Powtórkę chyba RC nadaje nie wiem czy nie nawet dzisiaj...
Zdaje się, że powtórki są w czwartki o 18:00.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1108 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:24:47 pm »
We wtorkowej audycji w Radiu Centrum gościem będzie Andrzej Grzyb.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1109 dnia: Grudnia 05, 2016, 20:34:40 pm »
Pytania do pana Andrzeje.

1. Leon. Jak wygląda sprawa obecnie? PZPS niewiele robił, aby pomóc. Czy coś się zmieniło? Co na ten temat myśli Leon. Nie żal mu, iż on swoje najlepsze lata nie może grać w kadrze?
Jak z jego zdrowiem? Ostatnio miał kontuzję.

I pytanie, na które tylko pan Andrzej może odpowiedzieć. W transferze do Zenitu trzeba było podać federację dla Leona, aby wnieść opłatę za transfer zagraniczny. Kto figuruje u Leona? Kuba czy FIVBa? Wielu siatkarzy kubańskich przy transferach jako federacja mają wpisane FIVBa, tak aby zgoda federacji kubańskiej nie była potrzebna.   

2. Klubowe Mistrzostwa Świata w Polsce.

Na wstępie gratulację za pomysł. Super inicjatywa aby była to impreza rozgrywana w Polsce. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz. Termin. Pomysł , aby był to maj, kiedy zespoły są w najsilniejszym składzie to krok we właściwym kierunku. Natomiast ten termin ma kilka wyzwań, które należało by przełamać. Po pierwsze wtedy zaczynają się zgrupowania kadry. Może być opór, ze stron niektórych federacji. Drugie wyzwanie, to nie wszystkie zespoły kończą rozgrywki w tym samym czasie. Brazylia kończy w kwietniu, Polska na początku maja a Włochy w połowie maja. Jak to pogodzić?
I kolejna rzecz, to w połowie maja są rozgrywki o puchar Emira. Czy nie obawiacie się, iż zawodnicy tacy jak Leon  wybiorą imprezy za petrodolary?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2016, 07:47:24 am wysłana przez A :) »