Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691158 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudnia 19, 2016, 17:23:12 pm »
Czy to jest pierwszy raz w którym Andrzej odmówił udziału w audycji RC. Fakt, że pierwszy raz dowiadujemy się o tym. A czemu ma służyć ta informacja? Rodzi tylko niepotrzebne spekulacje. Nie zdziwię się, jak jeden z drugim "mędrcem" od rozwielitek, stwierdzi że Kowal gwiazdorzy, bo wygrał w KK i nie chce udzielać wywiadu(ów).   

Kompletnie nie zgadzam się z tym co napisał Slawko.

Ja rolę dziennikarza, czy to sportowego, czy jakiegokolwiek innego widzę (pokrótce) jako "łącznika" pomiędzy sluchaczami/widzami/czytelnikami a osobami, którymi oni chcieliby  zadać pytania. Rolą dziennikarza jest zadawawanie tych pytań w imieniu sluchaczy/widzów/czytelników.
Natomiast psim obowiązkiem KAŻDEGO TRENERA na świecie jest min. udzielanie wywiadów. Każdego.
Czy kogoś z obecnych tu interesuje co trener Kowal ma do powiedzenia na... "parę" tych tematów jest? Mnie tak.
I obowiązkiem min. Bogdana Smoli jest te pytania zadać a obowiązkiem trenera Kowala jest na nie odpowiedzieć.

Piszę to nie po to by tak jak to Slawko określił "mędrkować" ani o cokolwiek trenera Kowala "oskarżać". Jestem jak najdalej od tego i proszę wszystkich: NIE RÓBMY TEGO!
Piszę to bo mi też jest smutno, że nie mogę posłuchać co trener mojej drużyny ma do powiedzenie kibicom.
Tak. Kibicom, nie Bogdanowi Smoli...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2016, 17:29:23 pm wysłana przez wog »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudnia 19, 2016, 17:30:09 pm »
Jeszcze warto rozróżnić odmowę przyjścia do studia od odmowy udzielenia wywiadu...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudnia 19, 2016, 17:34:28 pm »
Kompletnie nie zgadzam się z tym co napisał Slawko.

Ja rolę dziennikarza, czy to sportowego, czy jakiegokolwiek innego widzę (pokrótce) jako "łącznika" pomiędzy sluchaczami/widzami/czytelnikami a osobami, którymi oni chcieliby  zadać pytania. Rolą dziennikarza jest zadawawanie tych pytań w imieniu sluchaczy/widzów/czytelników.
Natomiast psim obowiązkiem KAŻDEGO TRENERA na świecie jest min. udzielanie wywiadów. Każdego.
Czy kogoś z obecnych tu interesuje co trener Kowal ma do powiedzenia na... "parę" tych tematów jest? Mnie tak.
I obowiązkiem min. Bogdana Smoli jest te pytania zadać a obowiązkiem trenera Kowala jest na nie odpowiedzieć.

Piszę to nie po to by tak jak to Slawko określił "mędrkować" ani o cokolwiek trenera Kowala "oskarżać". Jestem jak daleki od tego i proszę wszystkich: NIE RÓBMY TEGO!
Piszę to bo mi też jest smutno, że nie mogę posłuchać co trener mojej drużyny ma do powiedzenie kibicom.
Tak. Kibicom, nie Bogdanowi Smoli...

Wogu, a czy nie dajesz trenerowi prawa, do tego aby mieć chwilę czasu dla siebie. Może po ludzku 27 grudnia 2016r o godz.12.10 ma wizytę u lekarza z dzieckiem albo ze sobą.
Nie mamy informacji, że Andrzej Kowal strzelił focha i odmówił na zasadzie "nie, bo nie".
Dlatego zapytałem po co ta informacja, skoro jest niepełna? Nie podaje bowiem przyczyny odmowy przyjścia do studia RC. Daje pole do niepotrzebnych spekulacji.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudnia 19, 2016, 17:56:11 pm »
Sławek, Twoje wątpliwości może rozwiać tylko Bogdan. Tylko żebyś później nie pisał, że jest wichrzycielem siejącym zamęt bo... mógł po prostu tylko napisać, że nie przyjdzie i tyle, bez podawania powodów.

No chyba, że uważasz, że nie powinien w ogóle informować o odmowie wywiadu przez trenera Kowala, żeby nie mącić... Ja uważam, że jednak kibicom taka informacja się należy...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2016, 18:05:47 pm wysłana przez wog »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudnia 19, 2016, 17:59:52 pm »
Gratulacje  👏 Brawo!
Wygrana w Kędzierzynie smakowała wyśmienicie 😊
 Brawo Drużyna! Brawo trener! Brawo gracze Resovii!
I brawo JA ;D 8) ;D 8)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudnia 19, 2016, 18:04:33 pm »
Sorry Wojtek, mleko się rozlało, a smrodek pozostał. Zatem spuśćmy już zasłonę milczenia, na tego "newsa dnia". A jutro Prezes Górski przyperfumuje ten smrodek, który wypuścił redaktor Smola.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudnia 19, 2016, 18:57:18 pm »
Sorry Wojtek, mleko się rozlało, a smrodek pozostał. Zatem spuśćmy już zasłonę milczenia, na tego "newsa dnia". A jutro Prezes Górski przyperfumuje ten smrodek, który wypuścił redaktor Smola.
Nie wiem co napisać. Odmowa to też pewna forma wypowiedzi.

Trener Kowal nie ma ostatnio dobrej passy z wypowiedziami. Tak jakby dziennikarze przeinaczali jego słowa. Dziwi niechęć do udziału w audycji. Audycja idzie na żywo i nie ma przeinaczeń. Koniec roku to dobry czas na podsumowanie roku.

Mi brakuje informacji co trener ma do powiedzenia. Bo jak pisałem wywiady prasowe jakoś trenerowi nie wychodzą.

Audycja w Radiu Centrum ma już swoją renomę. I nie pamiętam, aby któryś z gości był atakowany lub "szczuty". Wywiady są wyważone.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudnia 19, 2016, 19:10:36 pm »
[...]

Audycja w Radiu Centrum ma już swoją renomę. I nie pamiętam, aby któryś z gości był atakowany lub "szczuty". Wywiady są wyważone.
To się chyba na siatkówce nie znasz i lepiej się wody napij ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudnia 19, 2016, 21:01:43 pm »
Ale ja nigdy nie twierdziłem inaczej.

Swoją drogą z tym, że się nie znamy było parę lat temu w kontekście oceny gry Igły. Na nieszczęście dla Andrzeja, to dotyczyło meczu w Rzeszowie i Andrzej nie miał racji.

Z tą woda to przyczepiło się to do niego, jak nie powiem co do czego. Głupio powiedział, ale kto nigdy jakiś głupot nie powiedział?

A zresztą, napiję się ale Leżajska :) Trzeba wspierać sponsora. Napój w sam raz do powtórki meczu z Zaksą. Dobrze, iż dekodery są z nagrywarką.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 19, 2016, 21:12:39 pm »
Z RRadościa informuje iż Gościem programu '' W Centrum Sportu'' 20 grudnia będzie Prezes Resovii  Bartosz Górski . Ze smutkiem przyjąłem odmowę udziału w programie 27 grudnia Andrzeja Kowala . www.radiocentrum.pl       89'0 FM   Zapraszam każdy wtorek godz. 12'10 powtórka czwartek 18

Myślę, że Twój wpis Bogdan, nie jest pozbawiony podtekstu. Choć ten podtekst wyraża raczej zdziwienie i żal. Jeśli się mylę...zaprzecz.
Co do jutrzejszej audycji...czy dopuszczacie zadawanie pytań telefonicznie od kibiców w trakcie programu?

P.S. Zakończę tylko moją samochwalczą  :P relację z MP w pływaniu w Olsztynie.
Mój Mateusz zdobył 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale MP.  :)
Bardzo dziękuję za gratulacje :)
Dodając do tego wygraną Resovii w Kędzierzynie można stanowczo stwierdzić...to był bardzo udany weekend!  :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2016, 21:19:26 pm wysłana przez leon »