Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689639 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1140 dnia: Grudnia 19, 2016, 22:10:21 pm »
Pasowało by napisać dlaczego trener odmówił. Może mają o tej porze trening. Nie ma co siać zamętu.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1141 dnia: Grudnia 19, 2016, 22:18:53 pm »
Nie ma o co kruszyć kopii. I tak wszyscy wiedzą, co by Kowal powiedział. Stara śpiewka i tyle.
Jeśli ktoś ma pytania, to chętnie odpowiem w stylu Kowala :o

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1142 dnia: Grudnia 19, 2016, 23:36:24 pm »
Pytanie do Prezesa Górskiego.
W ostatniej audycji wspominał, że treningi są otwarte, w jednej z ostatnich audycji(nie pamiętam ktorej) również to było powtórzone. Tymczasem klub przykładowo na Twitterze twierdzi, że treningi są zamknięte. Jaka jest w końcu wersja oficjalna?

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1143 dnia: Grudnia 20, 2016, 00:25:12 am »
Pytanie do gości: Co z kontraktem Wintersa? Czy zostanie z nami do końca sezonu, czy wobec powrotu Jaeshke kontrakt nie będzie przedłużany?
W końcu.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1144 dnia: Grudnia 20, 2016, 10:27:07 am »

P.S. Zakończę tylko moją samochwalczą  :P relację z MP w pływaniu w Olsztynie.
Mój Mateusz zdobył 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale MP.  :)
Bardzo dziękuję za gratulacje :)
Dodając do tego wygraną Resovii w Kędzierzynie można stanowczo stwierdzić...to był bardzo udany weekend!  :)

Tak to był baardzo udany weekend. Gratulacje dla Mateusza za tak świetne wyniki! Dla rodziców również - z pewnością przygotowania i same starty kosztowały wiele nerwów. Niemniej jednak zostały wynagrodzone :)

Jeśli chodzi o mecz emocje mnie jeszcze trzymają  ;D Oglądanie powtórek i radość naszych zawodników bezcenna - oby takich chwil więcej.

Szkoda, że jeden niewinny wpis potrafi tak wiele zepsuć. Pan Bogdan wypomniał niedawno, że komuś z Polsatu zależało na upublicznieniu niewygodnych wypowiedzi Igły. Niestety poszedł tą samą drogą... Tylko po co...

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1145 dnia: Grudnia 20, 2016, 11:23:31 am »
Szkoda, że jeden niewinny wpis potrafi tak wiele zepsuć. Pan Bogdan wypomniał niedawno, że komuś z Polsatu zależało na upublicznieniu niewygodnych wypowiedzi Igły. Niestety poszedł tą samą drogą... Tylko po co...

Dokładnie, jak tylko przeczytałam ten wpis to pomyślałam sobie, że już żeśmy się nacieszyli, znowu będzie dym. I chyba tak się stało niestety...
Będę dzisiaj na żywo słuchać audycji, może Pan Bogdan coś wyjaśni...
A jeśli chodzi o mecz to mam tak samo, oglądam powtórki i mam taką samą radość i emocje jak w sobotę, boli mnie tylko że Klub musi żebrać kibiców o to żeby przyszli na czwartkowy mecz, ciekawe czy Skra zapełni dzisiaj Atlas Arenę?!
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1146 dnia: Grudnia 20, 2016, 18:44:56 pm »
Dzisiejsza audycja:
https://youtu.be/oIQJgW9w1ac

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1147 dnia: Grudnia 20, 2016, 22:35:56 pm »
Po przylocie Jaeshke najprawdopodobniej rozwiązujemy kontrakt z Wintersem. Moim zdaniem duży błąd.
W końcu.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1148 dnia: Grudnia 20, 2016, 22:38:55 pm »
Po przylocie Jaeshke najprawdopodobniej rozwiązujemy kontrakt z Wintersem. Moim zdaniem duży błąd.
Ogromny błąd oby się to nie potwierdziło, bo Fred jest niezłym zawodnikiem szczególnie jeśli trzeba wejść z ławki w trudnym momencie.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1149 dnia: Grudnia 21, 2016, 09:25:18 am »
Ogromny błąd oby się to nie potwierdziło, bo Fred jest niezłym zawodnikiem szczególnie jeśli trzeba wejść z ławki w trudnym momencie.

No ale i tak któryś z piątki Perrin, Ivovic, Rossard, Jeaschke, Winters będzie musiał za każdym razem siedzieć za bandami.
Którego byście posadzili???
W każdym przypadku to będzie marnotrawstwo i narastająca frustracja w tym zawodniku, którego spotka ta wątpliwa przyjemność, a przy okazji nieprzyjemne komentarze środowiska polsatowskiego, moim zdaniem to bez sensu, chyba że Winters zgodzi się siedzieć za bandami i być strażakiem, w razie co, ale jak to się będzie miało do treningów??? Przyjmując, że Dominik zostanie wypożyczony, co mam nadzieję bo już jego widok za bandami byłby nie do zniesienia, Fred pójdzie w swoją stronę, a my będziemy mieć czterech klasowych przyjmujących, z których każdy może być w szóstce, przy czym tak jak Prezes mówił, Thibo będzie tym, który wejdzie za Gavina jako trzeci przyjmujący w niektórych ustawieniach...
Po za tym dla Trenera Kowala im mniej tym lepiej, jak jest za dużo to można się pogubić...

Winters znajdzie sobie coś, na pewno był na to przygotowany.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 09:37:59 am wysłana przez olka_ja »
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"