Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689635 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1170 dnia: Stycznia 23, 2017, 13:11:40 pm »
Darek chcesz  :D to masz ;D Jutro tj.24 stycznia Gościem programu będzie Jan Such. start godz 12''10   www.radiocentrum.pl    89''0 fm                   A miał być 8) 8) 8)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1171 dnia: Stycznia 23, 2017, 14:52:40 pm »
Cóż ,liczyłem na.......  ach , rzeczywiście naiwny jestem :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1172 dnia: Stycznia 23, 2017, 22:23:25 pm »
Pytanie do trenera.
Czy doping kibiców pomaga czy jest obojętny dla zawodników?

Co poza dopingiem kibice mogą jeszcze zrobić, aby pomóc Resovii przezwyciężyć niemoc ?

Jak Pan trener myśli, czy jesteśmy w dobrej formie fizycznej czy raczej jesteśmy po ciężkim treningu siłowym?

Ustawienie z Ivovicem i Rossardem jest optymalne? Obaj są klasyfikowani jako ofensywni przyjmującymi. Czy nie wydaje się Panu, iż trener Kowal postawił na atak kosztem przyjęcia?

Czy obronę na 9 metrze ćwiczy się czy to raczej wrodzona umiejętność? W Resovii to kuleje. A jak sięgam pamięcią to jednym z najlepszych zawodników w tym elemencie był Piotrek Gabrych.

2 bloki w 5 setowym pojedynku to jednak wstyd. Mamy najlepszych środkowych w Polsce a nie dali rady Gdańskowi. Czy to mogło wynikać ze złej taktyki bloku?

Gdyby Andrzej Kowal poprosił Pana o pomoc lub konsultacje w sprawie prowadzenia drużyny, co by mu  Pan dziś doradził?

Jak Pan jako trener zareagował by w przypadku takiej serii jaką miał w Lube Juantorena? Czy trener może pomóc zespołowi czy to raczej zawodnicy powinni wyjść z tego ustawienia.

I na sam koniec, wydaje mi się, iż ktoś się podszywa pod trenera i na profilu FB ogłosił, iż to Jan Such zastąpi trenera kadry w Kędzierzynie. Prawda czy fałsz?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1173 dnia: Stycznia 23, 2017, 23:32:39 pm »
Abdull, ja Cię bardzo proszę, nie powtarzajmy bałaków polsatowców i nie zaliczajmy Rossarda do "przyjmujących ze słabym przyjęciem", bo on bardzo dobrze potrafi przyjmować. Powstaje jakiś całkowicie fałszywy stereotyp i później się to powiela jak bajka, że "Hernandez był zbyt wolny w bloku" czy "Grzyb ma słabą zagrywkę" albo "najniebezpieczniejszą zagrywką jest flot 70 km/h" (no to se przyjmijcie bombę Grozera 125 km/h albo zagrywkę Juantoreny).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 23:35:36 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1174 dnia: Stycznia 23, 2017, 23:43:52 pm »
Dobry wieczór,

Szanowny Panie Trenerze, chciałbym zapytać, czy i jak zareagowałby Pan na zachowanie niektórych zawodników na czasach, jak miało to miejsce podczas w meczu z Lube?
Co sądzi Pan o koncepcji wyrównanej 14/15?
Na jakie szwankujące elementy gry zwróciłby Pan szczególną uwagę w obecnej Resovii?
Jak zestawiłby Pan podstawową "6" z obecnych zawodników?
Dlaczego (poza ostatnimi wynikami) gęstnieje klimat wokół klubu?
Czy Pana zdaniem w Rzeszowie skończyłby się boom na siatkówkę, gdyby zabrakło sukcesu w tym sezonie?
Wydaje mi się, że w obecnej Resovii ciężko jest znaleźć zawodnika, który pełniłby rolę lidera zespołu. Kto Pańskim zdaniem, mógłby nim być, czy w ogóle potrzebujemy lidera?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1175 dnia: Stycznia 24, 2017, 07:03:41 am »
Abdull, ja Cię bardzo proszę, nie powtarzajmy bałaków polsatowców i nie zaliczajmy Rossarda do "przyjmujących ze słabym przyjęciem", bo on bardzo dobrze potrafi przyjmować. Powstaje jakiś całkowicie fałszywy stereotyp i później się to powiela jak bajka, że "Hernandez był zbyt wolny w bloku" czy "Grzyb ma słabą zagrywkę" albo "najniebezpieczniejszą zagrywką jest flot 70 km/h" (no to se przyjmijcie bombę Grozera 125 km/h albo zagrywkę Juantoreny).

A czy ja piszę, iż słabo przyjmuje?

Uważam tylko, iż Ci dwaj mają większe parcie na siatkę, tak iż w okolicy 9 metra nie ma nikogo do obrony. Czasem doprowadza to do kuriozalnej sytuacji, iż za piłkami w tamtej okolicy biegają w obronie środkowi.

Sztuką jest zbilansowana zespół aby wszystko grało. A u nas mamy kłopoty w grze obronnej i asekuracji w reakcji blok obrona. Coś z tyłu nie gra.

I ostatnie pytanie. Czy 5 przyjmujących w składzie to komfort czy problem?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 08:24:42 am wysłana przez A :) »

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1176 dnia: Stycznia 24, 2017, 12:39:19 pm »
Brawo! Nareszcie audycja, w której nie ma owijania w bawełnę. Widać, że nerwy prowadzącego też mają swoją wytrzymałość co do postawy drużyny.
Tylko obecny klub to jest taki beton, że nie widzę szans na jego rozkruszenie.   

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1177 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:04:24 pm »
Mocna audycja.

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1178 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:46:23 pm »
Nagrał ktoś?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1179 dnia: Stycznia 24, 2017, 17:56:21 pm »
Uważam tylko, iż Ci dwaj mają większe parcie na siatkę, tak iż w okolicy 9 metra nie ma nikogo do obrony Czasem doprowadza to do kuriozalnej sytuacji, iż za piłkami w tamtej okolicy biegają w obronie środkowi. .
Darek, fakt, że nie bronimy na 9. metrze to błąd (?) taktyczny w obronie. Z "ciągotami do ataku" nie ma to nic wspólnego.
Przecież wiadomo, że jak idzie wysoka piłka na trójbloku (zwykle nam się nie chce albo nie mamy na tyle szybkości), czy nawet na dwubloku, to 2 powinno asekurować plasa, a jeden łapać piłkę lecącą daleko po wybloku. Fakt, że czasem stoi tam środkowy to nic ekstrawaganckiego. Lepiej żeby stał tam środkowy niż rozgrywający. Takie ustawienie. Ja pamiętam kilka takich ważnych akcji Możdżonka w reprezentacji. W Resovii pamiętam same nieudane, ale nie chcę krzywdzić Marcina, bo nie mam genialnej pamięci.
To, że nasi przyjmujący nie są ustawiani w obronie na 9. metrze (przy wysokiej piłce), to raczej wybór taktyczny. Moim zdaniem kiepski, ale ja się nie znam.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.