Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689584 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1180 dnia: Stycznia 24, 2017, 18:06:10 pm »
Nie no. Cokolwiek się napisze, to błąd taktyczny. A miałeś się nie czepiać trenera ;)

A tak serio, to czasem warto wygarnąć co nas boli, bo najwyraźniej ktoś słucha. I może ptaszki także o tym doniosą komu trzeba, iż nagle obrona na 9 metrze będzie. A mam wrażenie, iż punkty tam wyciągnięte dadzą nam parę razy nacieszyć się grą.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1181 dnia: Stycznia 24, 2017, 18:10:39 pm »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1182 dnia: Stycznia 24, 2017, 18:17:37 pm »
Ja się nie czepiam trenera, bo nie wiem, czy błąd taktyczny popełnia on, czy zawodnicy  :)
A poza tym, tak se tylko pierdziusiam (przepraszam, ale to słowo, zapewne mało eleganckie, wydało mi się najwłaściwsze).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1183 dnia: Stycznia 24, 2017, 19:18:16 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1184 dnia: Stycznia 24, 2017, 19:26:14 pm »
Ja się nie czepiam trenera, bo nie wiem, czy błąd taktyczny popełnia on, czy zawodnicy  :)
A poza tym, tak se tylko pierdziusiam (przepraszam, ale to słowo, zapewne mało eleganckie, wydało mi się najwłaściwsze).

Miałem coś napisać, ale .... Pax in Terra

Audycja warta przesłuchania.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1185 dnia: Stycznia 24, 2017, 19:28:31 pm »
A jak myślisz ;)

https://youtu.be/0rJAJx7Zf5I

Dziękujemy!

...już początek jest mocny, dużo emocji - warte przesłuchania.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1186 dnia: Stycznia 24, 2017, 20:52:11 pm »
Jak zawsze niezawodny!!

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1187 dnia: Stycznia 24, 2017, 21:47:05 pm »
Bogdan . Dziękuję.
Trener z takim bagażem porusza sprawy które omawialiśmy na forum .
Ale my się nie znamy na siatkówce.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1188 dnia: Stycznia 24, 2017, 22:01:58 pm »
To była moja pierwsza odsłuchana audycja od .......ohoho albo jeszcze dłużej. Nie spodziewałem się że po niezliczonej liczbie audycji na zasadzie "bla, bla, bla" czy "pitu, pitu, pierdu pierdu" dzisiaj będę świadkiem tak otwartej, bezkompromisowej, szczerej., emocjonalne, ostrej, krytycznej i pozbawionej .... tfu... poprawności ..... tfu..... politycznej audycji.
Nareszcie audycja godna ...... audycji. Brawo, brawo, brawo! Szacun! Zobaczyłem (a raczej usłyszałem) że Redaktor Bogdans też w końcu z krwi i kości człowiek oraz kibic, który ma swoje emocje i któremu się "ulało". No cóż ......... Chciałem coś napisać ale po co. Co tutaj komentować? Słowa Pana Sucha, sama audycja, itd. ....... król jaki jest każdy widzi. Przy okazji dowiedzieliśmy się że Trener Kowal to i na Radio Centrum i na Red. Smola obrażony ::) :o Hmmm ...... jestem ciekaw za co? Czyżby nasz Trener źle znosił krytykę. A mówią że podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi (czy jakoś tak).

Jestem jak najbardziej ZA apelem Bogdansa oraz niektórych Forumowiczów. Przyjdźmy w sobotę na Podpromie. Przyjdźmy źli, nabuzowani ale bez tzw. "focha". Strojenie "fochów" zostawmy Trenerowi, który - jak widać i słychać z dzisiejszej audycji - jest obrażony na cały świat, oraz niektórym zawodnikom. Przyjdźmy i ryknijmy Hymn Resovii tak jak Podpromie jeszcze nigdy nie słyszało. Osobiście podczas śpiewania Hymnu marzy mnie się prawdziwe morze rozłożonych szalików. Następnie zaraz i tuż po odśpiewaniu Hymnu pod batutą SSPS ryknijmy WSZYSCY "Reeeeesooooovia, Reeeesooooovia". Mimo że jestem wku...... >:( i uważam że bez względu na wynik tego sezonu to powinien być ostatni sezon Kowala w Resovii będę wydzierać mordę ile tylko sił starczy, ale ......... I tutaj stety/niestety wyłamię się bo z białą chusteczką w kieszeni i tak przyjdę. Marzę i modlę się abym po zakończonym meczu nie musiał jej wyciągać i nie musiał nią machać w kierunku Trenera. Ale jeżeli czwarty raz z rzędu przeżyję taki blamaż i do tego ze Skrą i DO TEGO z Kurkiem w składzie to ........... wiem, wiem powtarzam się.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 23:06:18 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1189 dnia: Stycznia 24, 2017, 22:13:37 pm »
Chapeau bas Bogdans
Najlepsza audycja jakiej słuchałem.
Mocna ale szczera.


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy