Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691647 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1290 dnia: Kwietnia 17, 2017, 22:37:11 pm »
Coś cie się represa tak chwycili? Jak nie Kowal to Repres. Dyskutujcie na argumenty a nie wycieczki osobiste. Parę dni minęło a do prezesa tylko parę pytań jest. Naprawdę już wszystko wiecie? Wszystko jest jasne? Nie ma za co podziękować bo nic wartego uwagi w tym sezonie się nie wydarzyło?

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1291 dnia: Kwietnia 17, 2017, 23:08:02 pm »
Myślę, patrząc na wypowiedzi forumowiczów, że bardziej niż podziękować, chcieliby o coś poprosić  ::) 8) 8)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1292 dnia: Kwietnia 17, 2017, 23:11:31 pm »
Zbieramy na czerwony dywan , aby go rozłożyć przed sztabem trenerskim i Zarządem  ;) :D. To był udany sezon............ Taki żarcik ;)
A Repres? Darek odpowiem Ci pytaniem: czemu nie "czepiamy" się Ciebie, Piotrasa i innych? Z Wami się dyskutuje na argumenty.  Repres musi pojąć, że dyskusja nie jest okazywaniem wyższości nad interlokutorami, Jeżeli tego nie zrobi,  będę przypominał, że dyskusja to rozmowa na argumenty z zachowaniem szacunku dla dyskutanta. Nie zawsze będzie to przypominanie przyjemne. Wielokrotnie doceniałem kunszt Leszka, Jego poczucie humoru. Jednakże nie mogę być głuchy na obrażanie, wywyższanie się ponad innymi. Chyba, ze to akceptujecie, to mnie zbanujcie już dzisiaj, bo ja nie będę siedział cicho......
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2017, 23:14:40 pm wysłana przez Slawko »

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1293 dnia: Kwietnia 17, 2017, 23:36:35 pm »
Dziękować?  Nic nie wydarzyło?  Wydarzyło się. ..przegraliśmy wszystko, co mieliśmy wygrać.  To jest to dobro??? Mnie już interesuje tylko jedno pytanie do Prezesa i jedna odpowiedź : kiedy razem z trenerem Kowalem opuszczą swoje stanowiska?

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1294 dnia: Kwietnia 18, 2017, 00:29:36 am »
Repres na Prezydenta😁 . Niedługo wybory😁.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1295 dnia: Kwietnia 18, 2017, 01:22:43 am »
Dziwi mnie, że nagle większość zaczęła być ,,obrońcami przeciwników'' represa jak repres ma inne zdanie niż oni. Teraz gdy nagle okazało się, że repres śmie bronić trenera uznany został za agresora.

Żeby było jasne, nie włączam się do dyskusji bo już jakiś czas temu zrobiłem sobie dużą przerwę w aktywności na forum(co nie znaczy, że nie czytam). To tylko małe wtrącenie.  :-X :-X :-X :-X

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1296 dnia: Kwietnia 18, 2017, 09:17:32 am »
Repres na Prezydenta😁 . Niedługo wybory😁.
Znów Cię rozczaruję. Kariera polityczna mnie nie interesuje. Nie mam talentu do podlizywania się tzw. suwerenowi (wcześniej "elektoratowi", a jeszcze wcześniej "ludowi pracującemu miast i wsi").
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1297 dnia: Kwietnia 18, 2017, 09:54:42 am »
Ale potrafisz zmienić zdanie! Jak choćby w sprawie dyrektora sportowego! Dawno temu byłeś przeciw!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1298 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:09:18 am »
Gdybyś dokładniej sprawdził moje wypowiedzi, pisałem, że Ljubo jest takim sobie trenerem, ale byłby doskonałym dyrektorem sportowym (na tamtym etapie).
To zależy, czy dyskutujemy o tym "jak jest", czy o tym "jak powinno być". To dwa różne tematy. Suweren nie łapie takich niuansów i się mu wydaje...
Pewnie, że da się pogodzić funkcję trenera i dyrektora sportowego w jednej osobie. Problem w tym, że nie każda osoba potrafi to pogodzić.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1299 dnia: Kwietnia 18, 2017, 10:25:30 am »
Megalomania - skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości.

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym.