Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689565 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1370 dnia: Czerwca 08, 2017, 23:21:34 pm »
Audycje w Radiu Centrum pobudzają do dyskusji. Nawet Panu Grzybowi dość szybko udowodniono, iż parę razy minął się z prawdą. (Budżet Warszawy, limit obcokrajowców w Turcji który prawdopodobnie dalej jest 3, zakaz występu zawodników grających w Chinach w reprezentacji a przecież, Kasia Skowrońska grała i w Chinach i kadrze)

Ale to dobrze. Widać, iż kibice sprawdzają informacje i nie łykają wszystkiego jak pelikany.

Co do budżetu, to przy okazji dyskusji o milionach z hot-dogów, doszliśmy do wniosku iż z przychodu z dniu meczu nie wyciągnie się więcej niż 20 % budżetu. I to jest klasa światowa. Ograniczają nas w większości pojemność hal. W Rzeszowie to główny przychód z dnia meczu to bilety. Pamiątki to oscylują w granicach zera. Gastronomia w Rzeszowie jest na absolutnym minimum. 2 stanowiska żywności na 5 tys to mało.

Trzeba przyznać rację Represowi, iż jedyny obszar na zwiększenie wpływu to telewizja. Ale to nie będzie za nic. Ciężka praca przed całym środowiskiem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2017, 09:49:54 am wysłana przez A :) »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1371 dnia: Czerwca 10, 2017, 10:49:46 am »
wtorek 13 czerwca podsumowanie sezonu siatkarek DevelopResu . 20 czerwca na 99 procent Gościem programu będzie Jerzy Mielewski z Polsatu. Zapraszam     www.radiocentrum.pl  . proszę o pytania    89''fm

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1372 dnia: Czerwca 12, 2017, 00:04:23 am »
Bogdan, koniecznie namów JM na zaśpiewanie piosenki Margaret. To było takie urocze :P

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1373 dnia: Czerwca 13, 2017, 18:14:54 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/QkZDJ-V_eCU

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1374 dnia: Czerwca 18, 2017, 17:49:56 pm »
Witam

Przeniosłem dyskusję o systemie rozgrywek do nowego wątku

http://forum.resovia.rzeszow.pl/index.php?topic=3487.0

Wyodrębniłem wszystkie wypowiedzi, jak coś za dużo lub za mało to dajcie znać. 

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1375 dnia: Sierpnia 01, 2017, 20:45:29 pm »
Chyba warto by zrobić audycję z prezesem przed sezonem, bo sporo zmieniło się w klubie oprócz cen karnetów :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2017, 20:54:18 pm wysłana przez madlark »

michal5

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #1376 dnia: Sierpnia 01, 2017, 21:59:04 pm »
Panie Bogdanie, może udałoby się teraz w czasie wakacji przeprowadzić audycje z sędzią Piotrem Dudkiem którą miał Pan w planach kilka miesięcy temu?

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1377 dnia: Sierpnia 15, 2017, 08:23:09 am »
Pora wracać ? czy dajemy sobie spokój z programem ? A może coś zmieniamy ? To byłby już jedenasty sezon ''W Centrum Sportu '' Wasze rady opinie - zawsze mile widziane
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2017, 14:23:25 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6917
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1378 dnia: Sierpnia 16, 2017, 22:45:50 pm »
Pora wracać. Bez pytajnika.
Czy w tej samej formule?
Pewnie warto porozmawiać o nowych pomysłach. Swoją opinię i swoje sugestie zamieszczę trochę później, bo i ja mam prawo do urlopu.
Nie jest tajemnicą, że z Bogusiem łączy mnie resoviacka przyjaźń (choć opinie miewamy czasem skrajnie odmienne), ale to, co napiszę, nie będzie podyktowane przyjaźnią.
Dla mnie jest to najlepszy siatkarski magazyn w Polsce. A ponieważ Polska we wszystkim wokół siatkówki wciąż jest najlepsza na świecie (choć do doskonalości jest bardzo daleko), z automatu jest to najlepszy siatkarski magazyn na świecie. Przy tej ocenie biorę pod uwagę zarówno radio, jak i telewizję, prasę i internet.
Górnolotnie?
To znajdźcie mi coś lepszego.
Audycje Polsatu nudzą mnie. Są dla mnie diabelnie przewidywalne. Bliższe propagandy niż publicystyki czy wymiany myśli.
A "W Centrum Sportu"... Zawsze może wydarzyć się coś, czego nikt nie byl w stanie zaplanować.
A że nie wszystko wszystkim się podoba... Zawsze się można nadąsać  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1379 dnia: Sierpnia 19, 2017, 13:49:24 pm »
Warto wrócić. Dobre audycje.
Rzucę pomysł na gości. Może warto co jakiś czas zaprosić do studia byłych zawodników Resovii aby posłuchać wspomnień. Mozna tych z nie tak dalekiej przeszłości jak Piotrek Łuka, Tomek Józefacki czy Gerym.  Mozna Zbyszka Zielińskiego. A mozna tych mniej znanych z lat 70 tych. Np.pana Kosima.

Pewnie w trakcie sezonu wszyscy i tak będą komentować występy bieżące. Ale trochę historii Resovii miała by wartość edukacyjną dla kibiców Resovii.

Moze udało by się zrobić program o koszykówce.  Co sie dzieje z gwiazdami dawnej Resovii.

Ps. Liczę na mocne otwarcie. Może uda sie z Krzysiem Wanio lub kims innym z Polsatu. Pan Kmita chyba nie jest możliwy.