Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689551 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1470 dnia: Października 11, 2017, 21:48:17 pm »
Nic w życiu nie jest dane raz na zawsze. O wszystko, co od życia dostajesz, trzeba dbać, bo można to stracić.
Buduje się mozolnie. Burzy się łatwo.
Sami strzeliliśmy sobie w stopę.
Bo jeśli w imię tego, że siatkarz Ignaczak chce sobie porzucać podczas treningu "k..." i "ch.." , odgania się od drużyny jej przyjaciół, to skutki tego muszą być złe. Nikt nie wpadł na pomysł przełożenia siatkarzowi Ignaczakowi do głowy, że i on, i reszta klubu nie żyje z rzucania mięsem, ale z tego, że ludzie chcą siatkówkę oglądać, interesują się nią, żyją tym sportem.
Nie znam takiej dziedziny, w której rzucanie "k.." byłoby akceptowane przez pracodawcę. Już nawet na budowach się tego nie słyszy. Nie jestem przesadnie wrażliwy na przekleństwa. Sam czasem zaklnę. Ale trzeba wiedzieć, kiedy można sobie na to pozwolić.
Wiele błędów, wiele niezręczności popełnił Andrzej Kowal. Nie ma sensu ich przypominać, bo przez ostatnie 2 lata Forum żyło właściwie tylko tym.
Dziś możemy spojrzeć na to wszystko z odrobinę większym spokojem.
Co się takiego stało, że po 4 latach sukcesów nastąpił taki zlew nieczystości?
Sami postanowiliśmy te 4 lata sukcesów zafajdać i zafajdaliśmy przez ostatnie 2 sezony. Ktoś miał "obawę", że Kowal jest wieczny i w imię tej obawy postanowił fajdać. A reszta popłynęła. Ani Kowal nie jest wieczny, ani Serniotti nie będzie wieczny. Czy wtedy też zafajdamy sobie kolejny sezon/sezony i będziemy się dziwić, że "relacje się popsuły"?
Samo się nie nakręciło. Wszyscy to nakręciliśmy.
Czy będziemy choć trochę mądrzejsi, gdy przyjdzie czas, że (dziś) fajny, otwarty, sympatyczny trener Serniotti będzie musiał odejść z Resovii? Bo przyjdzie taki czas.
Myślę, że słuszny jest zapis w regulaminie Forum, że "nie zwalniamy trenera" i (tego już w regulaminie nie ma) słuszne jest to, że kibice powinni współpracować z tym trenerem, którego zatrudnia klub. Jesteśmy to winni "dzisiejszemu" Serniottiemu i będziemy mu to winni dopóki będzie trenerem. Kowalowi już nie jesteśmy tego winni, bo czasu nie odwrócimy.
Współpraca nie musi być łatwa i nawet nie musi przebiegać tak, "jak sobie tego kibic życzy", ale musi być. Samo fajdanie to trochę za mało. Obrażanie się na siebie to też raczej domena przedszkolaków.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1471 dnia: Października 11, 2017, 23:18:41 pm »
Kolega repres w kinie na Pitbullu czy Botoksie chyba nie był. Że tak za żartuję. Tam aktorom za rzucanie mięsem na lewo i prawo płacą chyba nieźle. To taki off topic od meritum dyskusji.

Obserwując od kilku lat sytuację na trybunach to podobnie jak drużyna tak i kibice rozkręcają się. Skoro możemy stwierdzić, iż drużyna nie jest w najwyższej firmie to i kibicom może się przydażyć powolne wchodzenie w sezon. Ale spokojnie. Forma przyjdzie na play off.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1472 dnia: Października 12, 2017, 00:32:13 am »
Kolega repres w kinie na Pitbullu czy Botoksie chyba nie był. Że tak za żartuję. Tam aktorom za rzucanie mięsem na lewo i prawo płacą chyba nieźle. To taki off topic od meritum dyskusji.

Obserwując od kilku lat sytuację na trybunach to podobnie jak drużyna tak i kibice rozkręcają się. Skoro możemy stwierdzić, iż drużyna nie jest w najwyższej firmie to i kibicom może się przydażyć powolne wchodzenie w sezon. Ale spokojnie. Forma przyjdzie na play off.

To chyba nie jest do końca tak... Nie wiem jak w innych sektorach, ale w moim nastąpiła dość duża wymiana kadr. Są nowi posiadacze karnetów, a na naprawdę dobrych miejscach, na które jeszcze rok temu nie było szans zdobyć karnetu, siedzą ludzie z biletami w dłoniach... Mamy nowe Podpromie, z całą masą nowych ludzi, którzy klimat tej hali znają tylko z tv i od nas zależy czy będziemy potrafili ich nauczyć uczestniczyć w atmosferze tego miejsca. Na razie nie jest łatwo. Przy pierwszej setowej dla nas, wstałem tylko ja, potem ze trzy osoby dołączyły i jakoś to dalej poszło, ale z dużym oporem. Atmosferę TwieRRdzy trzeba zbudować od nowa. Dzisiaj w Kędzierzynie było pod względem kibicowskim dużo lepie,j niż parę dni temu u nas. To smutne, bo jeszce niedawno kpiliśmy z disco-polowego klimatu tamtejszej hali. Tu nie chodzi o żadne akcje na treningach, bo nowy kibic nieprędko się tam pojawi... albo wcale... Nasza energia podczas meczu, musi udzielić się innym... A jest jakoś tak leniwie..

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1473 dnia: Października 12, 2017, 08:14:48 am »
Wiele się zmieniło na gorsze od czasów TwierRRdzy - i nie pisze tego by narzekać, ale by zastanowić się, jak możemy tym negatywom przeciwdziałać lub przekuć je w pozytywy. Pozwolę sobie wymienić (kolejność przypadkowa):
  • brak przerw technicznych = brak opraw meczowych
  • przerwa po drugim secie, zagospodarowywana konkursami
  • nowy spiker, który czuje się zobowiązany do coraz bardziej radiowego komentowania meczu (wynik, zawodnik zagrywający, przyczyna zakończenia akcji), zupełnie jakbyśmy się nie patrzyli na to samo boisko. Zacząłem się nawet zastanawiać, czy nie mamy znowu akcji pt. "Mecz z audiodeskrypcją"
  • Nowe osoby na hali, które jeszcze nie wiedzą, co i jak

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1474 dnia: Października 12, 2017, 15:57:44 pm »
Panowie wzięliście się za dyskutowanie ale szkoda że nie nad rozwiązaniem problemu Repres Twoje wpisy nic nie wnoszą . Czepiłeś sie przytoczonej przeze mnie opinii Igły i wałkujesz . To nie ma już znaczenia .  Roberto otworzył treningi i nie interesują go powody dla których były zamknięte tylko dlaczego Kibice nie przychodzą teraz. Skoro była Resoviacka debata i biadolenie to to już zamknięty temat . Problem czy nam na czymś jeszcze zależy . Czy chcemy coś odbudować czy ''spasione koty '' mają wszystko w dupie . Są '' Nowi '' w sektorach ? od kogo mają się uczyć zachowania na Podpromiu ? Z kogo brać przykład . SSPS wszystkiego sam nie zrobi . Potrzebna jest pomoc całej '' Twierdzy'' . Dlatego zaproponowałem spotkanie w hali na treningach . I rozmowę w R-C . Darek tyle razy zadawałeś pytanie '' co możemy dać drużynie my Kibice . Czego oczekuje Trener i Gracze .Odpowiedz sobie sam . I coś róbmy . Albo krawaty - muszki i zapraszamy do teatru Podpromie na spektakl pod tytułem jakiś tam meczyk

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1475 dnia: Października 12, 2017, 16:14:04 pm »
Pierwsza kwestia i pewnie najprostsza. Informacja o której i gdzie są treningi. Wszak teraz na Podpromiu króluje lekkoatletyka. Jak mi ktoś z klubu podeśle tą informację to zamieszczę na forum jak strona klubowa nie działa. To nie jest trudne.

Jeżeli taka informacja jest na stronie klubowej to ok. Może coś przeoczyłem.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2017, 16:35:59 pm wysłana przez A :) »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1476 dnia: Października 12, 2017, 16:29:36 pm »
Jak to strona nie działa? Przecież mamy na niej codziennie nowe informacje...o naszych Dobrodziejach.
Rozjazd pomiędzy polityką klubu a kibicami trwa już dłuższy czas. Zbieramy powoli tego owoce...

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1477 dnia: Października 12, 2017, 18:04:13 pm »
Nic interesującego dla kibiców od klubu nie słychać :P
Wieje nudą od klubu :'(

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1478 dnia: Października 12, 2017, 18:41:49 pm »
Co do informacji o treningach to wcześniej były one dostępne za pośrednictwem twittera rzecznika prasowego klubu. Taka forma jest szybka i łatwa w publikacji i w odbiorze. Dobrym rozwiązaniem byłoby publikowanie takich informacji choćby na twitterze klubu choć jestem pewny, że publikacja od czasu do czasu na fb widocznie zwiększyłaby ilość widzów na treningach z racji zasięgów jakie klub ma na tym kanale.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1479 dnia: Października 12, 2017, 19:27:14 pm »
Co do informacji o treningach to wcześniej były one dostępne za pośrednictwem twittera rzecznika prasowego klubu. Taka forma jest szybka i łatwa w publikacji i w odbiorze. Dobrym rozwiązaniem byłoby publikowanie takich informacji choćby na twitterze klubu choć jestem pewny, że publikacja od czasu do czasu na fb widocznie zwiększyłaby ilość widzów na treningach z racji zasięgów jakie klub ma na tym kanale.
To jest minuta roboty. Odeszła Kasia i pewne rzeczy się posypały.