Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689549 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1640 dnia: Listopada 20, 2017, 10:38:57 am »
Zapraszam na '' spotkanie po latach '' z Piotrem Gabrychem  '' W Centrum Sportu ''  .Na '' Moje 5 min w Centrum '' zapraszam w imieniu Oli Chmielowskiej .  21 listopad godz 12''10    www.radiocentrum.pl    89'0 fm

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1641 dnia: Listopada 20, 2017, 13:35:30 pm »
Pytanie do Gościa: Dla czego wraz z Pietrkiem Łuką dokuczaliście Mitrovicovi? ;)
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1642 dnia: Listopada 20, 2017, 17:59:33 pm »
Piotrek to jedna z barwniejszych postaci Polskiej  siatkówki.
Co po latach sądzisz o sprawie z Olimpiadą.  Czy to prawda, iż koledzy  wystawili Ci walizki za drzwi? (Dla tych co nie wiedzą, to kadra na IO w Atenach grała następnego dnia po ceremonii otwarcia.  Zdecydowali iż nie pójdą aby przygotować się do meczu.  Podczas transmisji  ku zaskoczeniu wszystkich zobaczyli Piotrka, który szedł w defiladzie).

Czy podczas kariery miałeś jakieś talizmany lub rytuały przed meczem? Nie wiem czy to prawda, ale miałeś podobno szczęśliwe buty w których bardzo długo grałeś.

Ja Piotrka zapiętełem jako mistrza gry na 9 metrze.  Nikt nie wrzucił nigdy mu piłkę za kołnierz . Piotrek stał tam gdzie piłka leciała.  Później podobnie grał Lotman, ale to Gabrych był w tym mistrzem.  Czy to trenowałes czy to było wyuczone.

Jakby gość  mógł opowiedzieć coś więcej o grze w Brazylii. Poza nim chyba żaden zawodnik z Polski tam nie grał.

W swojej karierze  zwiedził jeszcze Rosję i Rumunię. On wyjechał z Polski ale bardzo mało graczy wyjeżdża. Jak Piotrek myśli, z czego to wynika? Zawodnicy słabi czy się boją.  A może inny powód.

Trenowało Piotrka wielu szkoleniowców. Co pan sądzi o polskiej szkole trenerskiej? Obecne Polacy są w odwrocie i czołowe kluby stawiają na Włochów. Czy słusznie?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1643 dnia: Listopada 21, 2017, 21:45:59 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/cjRCfF3YWv0

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1644 dnia: Listopada 23, 2017, 21:09:16 pm »
Dziękuję za audycję z Piotrkiem Gabrychem.  Bardzo ciekawe i pozycja obowiązkowa dla młodych graczy.  Po latach Piotrek docenia swoich trenerów. Jest też przykładem, iż można grać na najwyższym poziomie nie przechodząc przez szkolenie centralne. Ale to wszystko okupione ciężką pracą na siłowni. To także przestroga dla innych graczy. Czasem warto odpuścić i wyleczyć kontuzję, aby jeszcze wrócić do siatkówki. 

Zapamiętałem też to co Piotrek powiedział, iż talent to nie wszystko. Trzeba też spotkać odpowiednich ludzi.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1645 dnia: Listopada 26, 2017, 08:51:15 am »
Darku ja po rozmowie z Piotrkiem na antenie i poza nią mam jeden wniosek '' Nie taki diabeł straszny jak go MALUJĄ '' Nie broniąc Garego za błędy które popełnił i szczerze się do nich przyznaje

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1646 dnia: Listopada 27, 2017, 09:47:50 am »
'' W Centrum Sportu '' 28 listopada godz 12'10  www.radiocentrum.pl    89'0 fm  Gość programu Wojciech Drzyzga  . Swoje 5 - min dostanie Ola Chmielowska . ZapRRaszam

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1647 dnia: Listopada 28, 2017, 18:26:58 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/E0cxxKskazQ

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1648 dnia: Listopada 30, 2017, 07:59:03 am »
Z tych wywiadów wyłania się przykry obraz stosunków i relacji, które panują w PZPS. Tu już nie chodzi o to, jak wybieramy, o co się spieramy, tylko...z kim walczymy. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie chcę krakać, ale chyba złote lata polskiej siatkówki mamy na długi czas za sobą...

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1649 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:32:17 pm »
W związku z zaistniałą sytuacją i oświadczeniem klubu- może jakiś specjalny gość się szykuje na wtorek? :D