Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691062 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1660 dnia: Grudnia 08, 2017, 08:08:05 am »
Bogdans, można dziś na Ciebie liczyć w trakcie meczu - dasz relację live ?  :D

Jeżeli tak i jesteś tam na miejscu, to może masz info jak wygląda atmosfera w Drużynie, jak pracują, itp??!!??

dzięki  ;)

Kto oglądał mecz ten widział...atmosferę w drużynie. Entuzjazm wylewał się z ekranu. Na czasach to nam...czasu brakowało.  :(
Na Lucio Oro żal było patrzeć. Ciekawe ile wytrzyma w takiej zawiesinie?
Ale syf...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 08:10:18 am wysłana przez leon »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1661 dnia: Grudnia 08, 2017, 13:29:04 pm »
Polduś ogarnij się!

Pamiętasz jak za młodu śpiewałeś: trenera mamy na mistrza Polski czekamy!
No to z entuzjazmem na ustach zaczynaj już śpiewać ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 13:59:55 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1662 dnia: Grudnia 08, 2017, 22:19:14 pm »
Marcinku, to dobry pomysł, żeby całą tę sytuację zamienić w kabaret, ale...jakoś faktycznie nie mogę się ogarnąć, bo ile razy przypomnę sobie o Asseco to mnie nerwa bierze.
Naprawdę miałem nadzieję na fajny, emocjonujący i...mocno wyjazdowy, jak na moje możliwości, sezon. W okresie zimowym o dobrą rozrywkę w Rzeszowie raczej trudno, więc...sezon siatkarski dawał szansę, że będzie się coś działo. I to regularnie. Co weekend.
Tymczasem jakiś prowincjonalny gang pozbawił mnie tej rozrywki.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1663 dnia: Grudnia 10, 2017, 15:45:28 pm »
Wtorkowy magazyn ''W Centrum Sportu '' o godz. 12''10 .  Gość programu Prezes Bartosz Górski .  www.radiocentrum.pl           89 ''o fm   

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1664 dnia: Grudnia 10, 2017, 17:43:07 pm »
Licze na dobra i powazna dyskusje, a nie wysluchanie wypowiedzi prezesa, bo to mozna bylo juz zrobic w magazynie 7 strefa.

Lewy21

  • Gość
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1665 dnia: Grudnia 10, 2017, 18:47:17 pm »
Czy praca trenera Kowala zostanie również poddana weryfikacji w przypadku bilansu ligowego np. 7 wyg., 5 porażek ?Co wtedy, czy klub jest przygotowany na taką ewentualność ?

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1666 dnia: Grudnia 10, 2017, 19:16:14 pm »
Czy praca trenera Kowala zostanie również poddana weryfikacji w przypadku bilansu ligowego np. 7 wyg., 5 porażek ?Co wtedy, czy klub jest przygotowany na taką ewentualność ?

Wtedy sie dowiemy ze druzyna byla zle przygotowana na poczatku sezonu, ze teraz odkrecaja bledy poprzednika :D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1667 dnia: Grudnia 11, 2017, 08:00:19 am »
Powtórzę się za redaktorem z Przegladu Sportowego:
- Czy zamiana ról na stanowisku trenera nie jest nieetyczna, zwłaszcza, że trener Kowal (który ponoć w głównej mierze budował ten zespół) chciał współpracować z trenerem Roberto Serniottim ?

- Którzy zawodnicy przyszli przed Serniottim a którzy już po jego zatrudnieniu ?

- Trener Kowal w wywiadzie dla Przegladu Sportowego stwierdził cytuję : "Nie jestem absolutnie ratownikiem, tylko trenerem ,a sytuacja nie wymaga aby cokolwiek ratować." Co kierowało zarządem aby dokonać zmiany na trenerskiej ławce?

-Kiedy ruszy nowa strona internetowa ? Czy będzie na niej wyraźny odnośnik do sklepu internetowego i konta kibica ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2017, 08:23:24 am wysłana przez willhaven »

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1668 dnia: Grudnia 11, 2017, 12:32:03 pm »
Ile w tym klubie pozostało Resoviaków a ilu jest Assecowców ? Bo nam kibicom wydaje się że to już nie jest ta sama Resovia z przed paru parunastu lat. Chodzi mi o klub i zawodników. Prosze o podanie mniej więcej w %.     
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1669 dnia: Grudnia 11, 2017, 12:36:13 pm »
Ile w tym klubie pozostało Resoviaków a ilu jest Assecowców ? Bo nam kibicom wydaje się że to już nie jest ta sama Resovia z przed paru parunastu lat. Chodzi mi o klub i zawodników. Prosze o podanie mniej więcej w %.     
Odpowiem za prezesa ,,Wszyscy jesteśmy Resovia ,,  tylko czy Resovią czy Asseco?
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie