Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689576 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1770 dnia: Stycznia 29, 2018, 20:57:10 pm »
Chciałbym zapytać się Łukasza o rekompensaty za wyszkolenie. Czy jak z jego szkoły wyjdzie reprezentant Polski to czy szkoła poza wpisem do Wikipedii dostanie jakiś bonus finansowy? Czy tylko mała rekompensatę.
Ile kosztuje w Polsce wyszkolenie siatkarza?
Po ilu treningach trener wie, iż ten młody człowiek będzie siatkarzem ? Da się to w ogóle przewidzieć w początkowym stadium przychody z siatkówką?
Co Łukasz sądzi o szkoleniu centralnym? Czy jeden SMS wystarczy czy powinno być ich więcej np. 4 w różnych częściach Polski?
W środowisku mówi się, iż jak ktoś nie pójdzie do SMSu to może zapomnieć o reprezentacjach juniorskich. Czy coś wiesz na ten temat?
Potulny baranek czy buntownik jak Kadziu. Kogo wolisz w akademii?

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1771 dnia: Lutego 05, 2018, 10:14:00 am »
Zapraszam na WYJĄTKOWY program '' W Centrum Sportu '' 6-ego lutego . 70-e urodziny Jana Sucha tylko w Radiu Centrum . Startujemy tradycyjnie o 12''10 kończymy ? .     www.radiocentrum.pl       89''0 fm

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1772 dnia: Lutego 05, 2018, 14:53:21 pm »
Warto zrobić program wspominkowy - w mniejszym czy (oby) większym stopniu. Może "przeszlibyście" przez lata kariery zawodniczej i trenerskiej? Jakieś anegdotki, osobiste (mniej oficjalne) wspomnienia z dawnych lat, plotki. Przecież Jan Such to historia polskiej siatkówki we wspaniałych latach. Spokojnie, sezon za sezonem (przynajmniej te najważniejsze). Taka rozmowa nie musi się skończyć na jednej audycji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1773 dnia: Lutego 10, 2018, 09:09:46 am »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1774 dnia: Lutego 11, 2018, 09:41:03 am »
Nigdy nie byłem tak dumny z przynależności do SSPS -u jak wczoraj . Tak pisze sie historie . Wszystkie RESOVIACKIE Hasła które pokazywaliśmy Polsce przez tyle lat istnienia SSPS zostały wczoraj skumulowane w jednej spontanicznej akcji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1775 dnia: Lutego 11, 2018, 10:21:14 am »
A przy okazji: znakomity program. Właśnie na taki czekałem. Mam nadzieję, że części: 2., 3., 4.,... będą równie ciekawe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1776 dnia: Lutego 11, 2018, 10:46:58 am »
Leszku odpowiadam natychmiast Jan Such jest jeden niepowtarzalny . Ja mam pomysł na stały udział Janka w audycji . mój szantaż bedzie ostry ''W Centrum Sportu '' bez Jana Such nie ma sensu . zróbmy akcje słuchaczy Radia  Centrum Hasło proste Jan Such . czekam na odzew. Bogdan

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1777 dnia: Lutego 11, 2018, 14:09:17 pm »
Nigdy nie byłem tak dumny z przynależności do SSPS -u jak wczoraj . Tak pisze sie historie . Wszystkie RESOVIACKIE Hasła które pokazywaliśmy Polsce przez tyle lat istnienia SSPS zostały wczoraj skumulowane w jednej spontanicznej akcji.
W kultowym filmie Sami Swoi, jest powiedziane

"Płacz, Władek, nie wstydź się. Bo jak prawdziwy chłop płacze, to musi być święto!"

Wczoraj, jak trener Sucha nas zobaczył to miał łzy w oczach. Nie zapomnę, jak podszedł do naszej flagi "Mistrzowie Podwójnej Krótkiej" i wskazał korony jakie się na niej znajdują i do których walnie się przyczynił.  A później podziękował nam i na końcu powiedział, iż "jesteśmy rodziną".

Jest taka akcja w szkole, jak "świadkowie historii". Zaprasza się wybitnych ludzi, którzy opowiadają o swoich przeżyciach. Często są to kombatanci czy ludzie, którzy przeżyli wojnę. Celem tego, jest poznanie historii nie tylko z książek ale i od uczestników danych wydarzeń. Uważam, iż dzięki Twojej audycji wszyscy uczestniczy w takiej lekcji historii. Trener Jan Such to wybitny zawodnik, trener i działacz Resovii. Przekazuję nam wiedzę, której nie dowiesz się z książek.

Aby poznać historię Resovii wystarczy otworzyć Wikipedię i przeczytać suche fakty. Sekcja powstała wtedy, siatkarze awansowali do ligi wtedy czy tacy grali tam zawodnicy. Ale to tylko suche fakty. Trener Such natomiast jest współtwórcą tych wydarzeń i przekazuje wiedzę, o okolicznościach. Jak to wszystko powstało, dlaczego pewne wydarzenia miały miejsce i co się działo. Nie może tej wiedzy zachować tylko dla siebie. Powinien się z nią dzielić z młodym pokoleniem, dla których historia Resovia to " tylko notatka w Wikipedii". Im więcej takich audycji jak ta tym "historia" staje się bardziej ludzka. Myślę, iż to jest powinność trenera względem młodego pokolenia. Aby pamiętali, że Resovia to nie jest zwykły klub. To coś więcej.

Na Facebooku SSPSu, jest wypowiedź trenera.

Ps. Bogdan, mam osobistą prośbę. Czy dało by się zrobić odcinek pt Olimpiada? Poświęcony w całości udziałowi zawodników Resovii w Olimpiadzie. Jan Such i Marek Karbarz opowiedzieli by, jak to wyglądało. Od momentu powołania, poprzez lot, mieszkanie w wiosce olimpijskiej i powrót. Jak to zapamiętali i jak to wspominają.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2018, 14:59:55 pm wysłana przez A :) »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1778 dnia: Lutego 12, 2018, 09:16:09 am »
Jutro  w ''W Centrum Sportu '' na '' żywo '' Mariusz Sordyl . Zapraszam  www.radiocentrum.pl   89'o fm

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1779 dnia: Lutego 13, 2018, 23:18:20 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/66i8ibRVcG0