Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689531 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1990 dnia: Maja 22, 2018, 23:24:25 pm »
Może Alka dałoby się zaprosić?
Po co? Żeby było jeszcze smutniej? Nie sądzę by był chętny wylewać żale na antenie, a do wesołej rozmowy też nastroju nie ma...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1991 dnia: Maja 23, 2018, 22:39:20 pm »
Mateusz należy do zawodników, których naprawdę warto zapraszać do studia. Rozgarnięty i szczery chłopak.
Fajna audycja. Oby więcej takich rozmówców.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1992 dnia: Maja 28, 2018, 19:03:29 pm »
Co u Ciebie słychać ? '' W Centrum Sportu ''  Godz 12'10  wtorek 29 maj . Krzysztof Ignaczak . Zapraszam  www.radiocentrum .pl    89'0 fm

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1993 dnia: Maja 28, 2018, 22:30:37 pm »
Dobre pytanie. Co słychać u Krzyśka. Wszędzie go pełno, masę projektów. Nawet w PZPS ie w dziale marketingu.

A tak serio, to czy temat meczu pożegnalnego na Podpromiu już całkowicie upadł czy jest coś na rzeczy. Jak wg. Krzyśka powinno się żegnać takich graczy jak on, Jochen czy Lukas. Wiesz, iż z klubu odchodzisz ale nie kończysz kariery. Część kibiców czuję rozgoryczenie z faktu, iż nie było im dane pożegnać się z Lukasem czy Jochenem. Prezes co prawda zapowiedział, iż zaprosi ich nowe drużyny na turniej przed sezonem, ale to chyba nie to samo jak ostatni mecz w pasiaku.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2018, 22:32:40 pm wysłana przez A :) »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1994 dnia: Maja 29, 2018, 17:12:49 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/PoWtW0W7ZRw

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1995 dnia: Czerwca 04, 2018, 10:38:49 am »
Zapraszam na wyjątkowy program '' W Centrum Sportu '' 5 czerwca o godz. 12''10 . Gość audycji Maciek Etgens .   www.radiocentrum.pl    89'0 fm

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1996 dnia: Czerwca 05, 2018, 17:28:43 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/NhqaOAKc6qw

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1997 dnia: Czerwca 06, 2018, 19:21:11 pm »
No i wyszła bardzo udana audycja. Dla mnie wielce ciekawa. Dyskusji pewnie nie będzie, bo żadne skandale nie zostały ujawnione.
Można było dowiedzieć się sporo o pracy sztabu trenerskiego. Jeśli ktoś myślał, że praca trenera sprowadza się do motywowania zawodników, to chyba się rozczarował. Nawet tak (nie oszukujmy się) niepoważna (acz kosztowna) dziedzina życia jak siatkówka ma jednak swoją fachową stronę.
Motywowanie zawodników... Przypomnę taką historyjkę (wiem, że już ją przytaczałem, ale są nowi forumowicze):
Bylo to w latach 80-ych XX wieku. Biegałem po bieżni wokół boiska Resovii (kończyłem swój trening), a na boisku, przed meczem sparringowym rozgrzewały się zespoły Resovii i Zelmera. Grającym trenerem Zelmera był niejaki Zdzichu Napieracz - postać znana w rzeszowskiej piłce. Akurat przystanąłem i usłyszałem jak trener Napieracz motywuje swoich zawodników przed meczem. A brzmiałoto tak (cytuję z pamięci): "Panowie, gramy, bo szkoda by było, żebyśmy z takimi ch... przegrali".
Nie pamiętam jakim wynikiem skończył się ten sparring (chyba Zelmer wygrał 1:0 w czasach, gdy Resovia walczyła o Ekstraklasę, a Zelmer grał chyba w III lidze, która to liga była naprawdę III ligą), ale ta wysublimowana kwintesencja motywacji tak mnie ubawiła, że pamiętam ją do dziś. I okazała się skuteczna  ;D
Jeśli jakiś trener ma problem z motywowanie swoich zawodników przed meczem, gorąco polecam patent Zdzicha Napieracza: łatwy do zapamiętania, łatwy do nauczenia się (nawet przez trenerów zagranicznych, którzy polskiego ni w ząb) i niezwykle skuteczny. Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1998 dnia: Czerwca 11, 2018, 07:47:25 am »
'' W Centrum Sportu ''12 czerwca zapraszam na rozmowę z Kubą Peszko .   www.radiocentrum.pl   89'0 fm

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #1999 dnia: Czerwca 11, 2018, 07:51:20 am »
Niestety Kuba odwołał program .