Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689559 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2020 dnia: Września 17, 2018, 14:40:01 pm »
Sławek,
z wypowiedzi naszego ulubieńca, wynika, że wszystko przez Stefka! Bo przecież Fabię był w formie  ;D ;D ;D

Cytuj
Gdy miałeś 24 lata, zdobyłeś złoto mistrzostw świata. Naturalną koleją rzeczy okrzyknięto cię następcą grającego ostatni turniej w reprezentacji Pawła Zagumnego. Czy po czterech latach czujesz, że sprostałeś tym wymaganiom i udźwignąłeś ten ciężar?
- Można powiedzieć, że nie, patrząc na to, co działo się po mistrzostwach świata 2014. Wiem jednak, przez jakie aspekty nie grałem.

Jakie?
- Tylko i wyłącznie przez konflikt ze Stephanem.
Więcej: http://www.sport.pl/siatkowka/7,106368,23922120,mistrzostwa-swiata-2018-fabian-drzyzga-w-kadrze-indywidualnie.html

Ten to jednak nigdy nie wydorośleje, ani zawodnika z niego top światowego nie będzie.
Dołóżmy do tego wytrzymałość na stres. W MŚ d.... ratował Zagumny, w Resovii Tichaczek, choćby w finale z Gdańskiem w 2015.

http://www.sport.pl/siatkowka/7,106368,23922120,mistrzostwa-swiata-2018-fabian-drzyzga-w-kadrze-indywidualnie.html

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2021 dnia: Września 17, 2018, 20:36:15 pm »
Poeuszyłem temat ekspertów, a nie trenerów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2022 dnia: Października 01, 2018, 00:09:45 am »
Temat ba audycję, co zrobić aby tego Mistrzostwa nie rozmienić na drobne tak jak ostatnio.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2023 dnia: Października 01, 2018, 10:10:47 am »
Zaprosić obatela Czarneckiego ;D

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2024 dnia: Października 01, 2018, 13:08:30 pm »
Sławek,
z wypowiedzi naszego ulubieńca, wynika, że wszystko przez Stefka! Bo przecież Fabię był w formie  ;D ;D ;D

Ten to jednak nigdy nie wydorośleje, ani zawodnika z niego top światowego nie będzie.
Dołóżmy do tego wytrzymałość na stres. W MŚ d.... ratował Zagumny, w Resovii Tichaczek, choćby w finale z Gdańskiem w 2015.

http://www.sport.pl/siatkowka/7,106368,23922120,mistrzostwa-swiata-2018-fabian-drzyzga-w-kadrze-indywidualnie.html

Turniej finałowy z udziałem waszego ulubieńca był na złość hejterom, czyli wam. Niestety Resovia go wypuściła, tak jak wypuściła Nowakowskiego, Kurka, Śliwkę, Wojtaszka, Konarskiego. Połowa tej kadry grała kiedyś u nas i odchodziła bez formy. A z perspektywy czasu i obserwacji polskiej kadry wynika, że wystarczy im tylko dać trenera........

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2025 dnia: Października 01, 2018, 17:09:20 pm »
JESTEŚMY MISTRZAMI ŚWIATA  Tak jutro '' W Centrum Sportu '' krzyknie Wojtek Drzyzga . A co krzyknie Krzysiek Ignaczak ??? wtorek 2 -ego pażdziernika godz 12'10 Zapraszam    89'0 fm   www.radiocentrum.pl

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2026 dnia: Października 01, 2018, 18:43:28 pm »
Turniej finałowy z udziałem waszego ulubieńca był na złość hejterom, czyli wam. Niestety Resovia go wypuściła, tak jak wypuściła Nowakowskiego, Kurka, Śliwkę, Wojtaszka, Konarskiego. Połowa tej kadry grała kiedyś u nas i odchodziła bez formy. A z perspektywy czasu i obserwacji polskiej kadry wynika, że wystarczy im tylko dać trenera........

Że ją będę bronił Kowala, to Majer nie pomyślał, że dożyje takich czasów.

Zacznijmy od początku. Jestem pod mega wrażeniem i formy i psyche Fabiana. Wczoraj kolegom odszczekiwałem na forum nie zdążyłem. Moim zdaniem Fabianowi bdb zrobił pobyt w kiepskiej greckiej lidze. Nabrał chłopak pokory. Czasem takie sytuacje są zbawienne. Oby była to trwała przemiana.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2027 dnia: Października 01, 2018, 22:07:59 pm »
"Niestety Resovia go wypuściła, tak jak wypuściła Nowakowskiego, Kurka, Śliwkę, Wojtaszka, Konarskiego. Połowa tej kadry grała kiedyś u nas i odchodziła bez formy. A z perspektywy czasu i obserwacji polskiej kadry wynika, że wystarczy im tylko dać trenera........".     Mateusz Mika i Rafał Buszek chyba są nie w pełni rozumu skoro chcą grać u.........., przecież jeden i drugi uciekali z Resovii . Resofan zapomniałeś dodać, że Resovia wypuściła również Grozera bez formy, Ivovica bez formy, i można by tak wymieniać jeszcze długo. Dzisiaj w studiu trener Ryś powiedział coś w tym stylu, że selekcjoner dostaje ukształtowanych zawodników, a rolą selekcjonera jest przygotować ich fizycznie i taktycznie. Sam tytuł trenera (selekcjoner) świadczy o tym, że z zawodników grających w lidze wybiera najlepiej przygotowanych. A tak na marginesie, co np Nowakowski zdobył pod wodzą Anastasiego w klubie. Nie ma klubu na świecie, który byłby w stanie zatrzymać jakiegokolwiek zawodnika, nawet Zenit wypuścił swoją największą gwiazdę, to kiepsko świadczy o takim klubie, którego stać na każdego zawodnika na świecie. Gdy trener Resovii zdobywał MP to mówiono, że miał gwiazdy i kwestionowano jego warsztat, gdy złoty medal zdobywa selekcjoner, to ochów i achów nie ma końca. Na koniec wrzucę coś aby rozruszać temat. Uważam, że gdyby selekcjonerem był trener Resovii, też zdobyłby złoty medal, czekam na reakcje i mądrości krytyków.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2028 dnia: Października 02, 2018, 10:23:26 am »
Chciałabym się dowiedzieć co takiego miał na myśli Mieszko gdy mówił ,że Vital wyprzedził myślenie o siatkówce?Może Bogdans uda Ci się uzyskać odpowiedź ?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2029 dnia: Października 02, 2018, 18:34:39 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/-zbt8Yb9_Eo