Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 690959 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2130 dnia: Grudnia 17, 2018, 17:28:44 pm »
Jak w spotkaniu podsumowującym, proszę o 10 rzeczy z którego prezes jest dumny i 5 rzeczy, których się nie udało zrealizować (jako pierwsze to koszulki do karnetu, to proszę jeszcze 4 inne rzeczy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2131 dnia: Grudnia 18, 2018, 18:09:46 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/6vwnpdeq7sM

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2132 dnia: Grudnia 19, 2018, 21:52:15 pm »
Dla mnie audycja trochę smutna, bo jakiś czas, jakiś etap jednak się skończył.
Nie ukrywam, że mieliśmy z Bartkiem wiele wspólnych poglądów na funkcjonowanie polskiej siatkówki klubowej, na możliwości jej rozwoju, na szanse, które stworzyło życie. Trochę tych szans zostało zaprzepaszczone. A mogło się udać.
No cóż, trochę optymizmu też się jednak pojawia. Zobaczymy.
Oby tąpnięcie w Szczecinie nauczyło wszystkich rozumu. Pewnie nie nauczy. A może jednak?
Dziękuję Ci, Prezesie, za fajne lata.
Powodzenia.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2133 dnia: Grudnia 21, 2018, 13:41:52 pm »
Gościem programu '' W Centrum Sportu '' 8 stycznia o godz 12''10 będzie Vice Prezes PZPS Ryszard Czarnecki. Zapraszam   www.radiocentrum.pl   89'0 fm

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2134 dnia: Stycznia 07, 2019, 17:26:10 pm »
Szkoda, iż zamiast współczesnego "oficera politycznego" w PZPS nie udało się zaprosić Jochena. Akurat jutro jest w Rzeszowie i będzie jego pożegnanie z Rzeszowską publicznością.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2135 dnia: Stycznia 07, 2019, 19:30:31 pm »
Podpisuję się pod tym co napisałeś, A :).

Jutrzejszą audycję - pierwszy raz, od niepamiętnych czasów, sobie daruję...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2136 dnia: Stycznia 07, 2019, 20:41:00 pm »
Szkoda, iż zamiast współczesnego "oficera politycznego" w PZPS nie udało się zaprosić Jochena. Akurat jutro jest w Rzeszowie i będzie jego pożegnanie z Rzeszowską publicznością.

Darek co w tym złego, że zaprasza się v-ce prezesa związku ?, coś Ty taki uczulony ?. Chciałbyś Johena w studio, ale jako osobę prywatną, czy zawodnika francuskiej drużyny ?. Myślisz, że zawodnicy mogą sobie od tak przychodzić do mediów i tak sobie pogadać ?. Miej żal do Bogdana, że nie zaprosił go, gdy był jeszcze naszym zawodnikiem. Teraz trzeba podziękować Johenowi na sparingu i życzyć powodzenia w dalszej karierze.


Podpisuję się pod tym co napisałeś, A :).

Jutrzejszą audycję - pierwszy raz, od niepamiętnych czasów, sobie daruję...

Ja z przyjemnością odsłuchałbym audycję, bo mądrych ludzi warto posłuchać, ale nie mam na to czasu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2019, 20:44:15 pm wysłana przez Majer »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2137 dnia: Stycznia 07, 2019, 21:09:31 pm »
Majer parę lat Cię nie było to możesz Jochena Schopsa nie kojarzyć. To były kapitan Resovii, który jutro będzie miał pożegnanie z Rzeszowską publicznością. Jochen był wielokrotnie już w Radiu Centrum. Ale teraz miałby szansę ostatni raz. A Pan Czarnecki? No cóż, jak wchodzi się w politykę to nudno będzie. O sprawy polityczne pewnie pytań nie będzie, bo to nie taki program. Jakieś trudne pytania też nie padną. Chyba ze Bogdan zapyta o Stocznie Szczecin i jak politycy PiS zatopili ten projekt. Co z promem w który stempkę wbijał premier. Gdzie są obiecane pieniądze? Itd.
O tym jakie kryteria decydują, iż spółki Skarbu Państwa w jednych klubach są a w innych nie.
A jako iż Pan Czarnecki jest w PZPS od spraw międzynarodowych to dlaczego FIVB nie zmieniła obywatelstwa sportowego Szerszeniowi. Czy uważa, iż przepisy o limitach w siatkówce są zgodne z prawem Europejskim, bo w tej chwil Polak Szerszeń czy Achrem mają w Polsce trudniej.
A zresztą daruje sobie resztę pytań. Bo takie pytania nie padną.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2019, 21:13:27 pm wysłana przez A :) »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2138 dnia: Stycznia 08, 2019, 07:49:10 am »
Nie wiem Darku czy wiesz że '' W Centrum Sportu '' nie powstaje z dnia na dzień . Z Panem Czarneckim umówiłem się na rozmowę w Częstochowie podczas KMŚ . Może Ty wiedziałeś wtedy o wizycie Naszego Kapitana 8 stycznia . Ja nie wiedziałem

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2139 dnia: Stycznia 08, 2019, 08:15:38 am »
Bogdan, nic straconego - zawsze się możesz z Heniem umówić na godzinny wywiad, który nagrasz i wyemitujesz za tydzień. Da się?
Pytania byś zebrał tutaj bez problemu w pół godziny, chociaż nie wątpię, że sam wymyślisz ich wystarczającą ilość :)