Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689548 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2140 dnia: Stycznia 08, 2019, 10:48:28 am »
Majer parę lat Cię nie było to możesz Jochena Schopsa nie kojarzyć. To były kapitan Resovii, który jutro będzie miał pożegnanie z Rzeszowską publicznością. Jochen był wielokrotnie już w Radiu Centrum.

Darek, ani to śmieszne, ani ironiczne. Dla mnie to jest  żałosne. Jeżeli szukałeś poklasku znalazłeś (u mnie) zażenowanie. Majer  jest pełnym oddania Resoviakiem i nie zasługuje na takie kpiarskie wpisy.
Waćpan znaj umiar. 

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2141 dnia: Stycznia 08, 2019, 22:32:04 pm »
Nie wiem Darku czy wiesz że '' W Centrum Sportu '' nie powstaje z dnia na dzień . Z Panem Czarneckim umówiłem się na rozmowę w Częstochowie podczas KMŚ . Może Ty wiedziałeś wtedy o wizycie Naszego Kapitana 8 stycznia . Ja nie wiedziałem
Bogdan... A jednak zadałeś parę pytań z listy. No to zwracam honor i publicznie posypuję głowę popiołem, iż nie wierzyłem iż to zrobisz.

Sławko to była ironia. Czy udana to rzecz gustu. O pożegnanie Jochena było masę próśb, dyskusji. Udało się klubowi to zorganizować i za to dzięki. Dziś było wzruszająco i myślę iż tak to powinno się odbywać. Podziękowania, kwiaty i owacja na stojąco. A audycja z nim to by była wisienka na torcie.


FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2142 dnia: Stycznia 10, 2019, 01:17:14 am »
Nagranie wtorkowej audycji, uprzedzam że jest trochę zaszumione.

https://youtu.be/FcylKQiIfg4

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2143 dnia: Stycznia 10, 2019, 22:17:11 pm »
Świetnie poprowadzona audycja. Dociekliwie, ale taktownie. Brawo!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2144 dnia: Stycznia 11, 2019, 14:30:12 pm »
Ja z przyjemnością odsłuchałbym audycję, bo mądrych ludzi warto posłuchać, ale nie mam na to czasu.

Ten fragment to o Czarneckim? Bo jakoś nie wierzę, że ktoś może nieironicznie tak o nim powiedzieć.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2145 dnia: Stycznia 11, 2019, 19:28:00 pm »
Ten fragment to o Czarneckim? Bo jakoś nie wierzę, że ktoś może nieironicznie tak o nim powiedzieć.

A tak z czystej ciekawości, Ty w ogóle słuchałeś gościa, że wypisujesz....., to co wypisujesz. Ale Ty i tak pewnie wolisz słuchać Tuska, czy Schetyny  ;)

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2146 dnia: Stycznia 11, 2019, 19:35:37 pm »
Nie jest to temat o upodobaniach politycznych, ale Czarnecki delikatnie mówiąc nie należy do najbardziej inteligentnych osób (chyba, że osoba na stanowisku wiceprezesa PZPS nie wiedząca, czy Polska wygrała kiedyś Ligę Światową to coś co powinniśmy pochwalać). Ale rozbawiła mnie logika, według której każdy, kto ośmieli się o tym fakcie napisać, jest z automatu WYBORCOM PEŁO
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2019, 19:39:42 pm wysłana przez blowoff »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2147 dnia: Stycznia 12, 2019, 23:27:07 pm »
Nie jest to temat o upodobaniach politycznych, ale Czarnecki delikatnie mówiąc nie należy do najbardziej inteligentnych osób (chyba, że osoba na stanowisku wiceprezesa PZPS nie wiedząca, czy Polska wygrała kiedyś Ligę Światową to coś co powinniśmy pochwalać). Ale rozbawiła mnie logika, według której każdy, kto ośmieli się o tym fakcie napisać, jest z automatu WYBORCOM PEŁO

Co dla Ciebie jest wyznacznikiem kto jest inteligenty, a kto nie ? jakieś kryterium podasz ? To co napisałeś na końcu świadczy o inteligencji, ktoś kto słucha Tuska czy Schetyny jest z automatu "wyborcom peło" ?. Komuchy też słuchają Tuska, ale wybierają kogoś innego. ;) Skoro dla Ciebie Czarnecki to mało inteligentny człowiek, to nie wiem kogo uważasz za inteligentnego.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2148 dnia: Stycznia 12, 2019, 23:58:02 pm »


Sławko to była ironia.

Darek to ironia na poziomie przedszkolaka, więc o jakim guście tu mówić ;)

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2149 dnia: Stycznia 13, 2019, 12:02:08 pm »
Co dla Ciebie jest wyznacznikiem kto jest inteligenty, a kto nie ? jakieś kryterium podasz ? To co napisałeś na końcu świadczy o inteligencji, ktoś kto słucha Tuska czy Schetyny jest z automatu "wyborcom peło" ?. Komuchy też słuchają Tuska, ale wybierają kogoś innego. ;) Skoro dla Ciebie Czarnecki to mało inteligentny człowiek, to nie wiem kogo uważasz za inteligentnego.

Dobrym wyznacznikiem jest podstawowa wiedza w zakresie tematów, którymi dana osoba się zajmuje (m. in. przytoczony wyżej przykład o Lidze Światowej). Nie zamierzam kontynuować "dyskusji" z osobą, która nazywa każdego, kto uważa Czarneckiego za mało inteligentnego (dość powszechny pogląd btw) wyborcą peło i komuchem. Świat nie jest czarno-biały, to co mówi pani Holecka nie zawsze jest warte słuchania.