Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689636 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2160 dnia: Stycznia 29, 2019, 18:38:09 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/jO_DCrTweCQ

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2161 dnia: Lutego 05, 2019, 07:12:01 am »
'' W Centrum ............ dzisiaj Robert Dworak Prezes WPZPS . Zapraszam

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2162 dnia: Lutego 07, 2019, 17:42:16 pm »
Nagranie wtorkowej audycji:

https://youtu.be/KZgaj68Gdic

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2163 dnia: Lutego 11, 2019, 18:49:32 pm »
Szkoda ze moje '' merytoryczne '' programy są niezauważalne w świecie hejtu . Dyskusja na moim linku toczy się wokół plotek a nie nad rozmowami które przeprowadzam z zapraszanymi Gośćmi . Przepraszam że tu nie ma sensacji i wiadomości na pierwsze strony we wtorek bo w środe musiałbym mieć nowe . Zapraszam jutro na rozmowę z Markiem Magierą dziennikarzem Polsat Sport . 19 zapraszam na program z Kibicami a 26 na rozmowę z Szymonem Grabowskim

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2164 dnia: Lutego 11, 2019, 20:09:06 pm »
Przepraszam że tu nie ma sensacji i wiadomości na pierwsze strony we wtorek bo w środe musiałbym mieć nowe . Zapraszam jutro na rozmowę z Markiem Magierą dziennikarzem Polsat Sport .
Bogdan ty serio czy nas kokietujesz? Bo poniższy artykuł to jeden z bardziej gorących tytułów w tym tygodniu a nie jest opisane o kogo chodzi.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/znany-wodzirej-z-zarzutami-kulisy-sledztwa-wokol-siatkowki/cg6ffgn


Gość bardzo ciekawy i zawsze Marka miło posłuchać. Bo to wybitny znawca siatkówki.
A przy okazji zapytaj się, czy wie co się dzieje z Resovią? Co sprawiło iż wybitni gracze grają tak słabo?
Sezon transferowy w pełni. Dużo plotek na rynku. Czy to nie przeszkadza siatkarzom? Bo do nich też docierają informacje kto gdzie idzie? A może wzorem innych dyscyplin powinno to być jawne. I np. już dziś by wiadomo oficjalnie, iż Anastasi będzie trenował Warszawę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2019, 20:22:27 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2165 dnia: Lutego 11, 2019, 20:47:43 pm »
Uwielbiam zarzuty oparte na opiniach biegłych o "zawyżeniu cen w stosunku do rynkowych". Problem w tym, że Magiera jest wartością rynkową samą w sobie i nie da się go zastąpić jakimś konferansjerem.
Jak tak dalej pójdzie, to Janusz Gajos dostanie zarzuty "zawyżenia gaży", bo "na rynku" można by znaleźć tańszych aktorów, np. któregoś z braci Mroczków.
Teraz już wiem, dlaczego nie zatrudniliśmy Leona. Po prostu zawyżylibyśmy cenę, bo przecież X (przez litość pominę nazwisko) był znacznie tańszy, a na rynku można było znaleźć ze 20 równie tanich.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2166 dnia: Lutego 11, 2019, 21:50:07 pm »
Nie ja jestem autorem artykułu.
 Też uważam iż to kvpy się nie trzyma. A jeszcze wysyłaniu CBA aby kogoś zatrzymać to już ręce opadają. Komuś odwaga pomyliła się z odważnikiem.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2167 dnia: Lutego 12, 2019, 23:27:05 pm »
Nagranie dzisiejszej audycji:

https://youtu.be/efnod4SMhrA

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2168 dnia: Lutego 18, 2019, 22:26:45 pm »
Mam prośbę do gości jutrzejszego programu aby nie rozmawiali o geście trenera Cretu. Wszyscy zaproszeni goście jak i większość kibiców ocenia to jago coś nie potrzebnego. Więc po co dalej temat wałkować? Szkoda czasu wg mnie.

Zamiast tego podrzucam wam kilka tematów.
1. Spadając frekwencja na meczach siatkówki. Co powinno się zrobić aby zahamować negatywny trend?
2. Wielu kibiców zniechęciło się do siatkówki. Zapewne wśród waszych przyjaciół też są takie osoby. Jak ich namówić do powrotu?
3. Dziennikarstwo w Polsacie Sport. Czy nie uważacie, iż komentatorów dopadł syndrom marudy? Wyciągają wszystko co negatywne. Sukces to nie kunszt atakującego lecz błąd obrońcy. Nie mówiąc już o osobistych sympatiach i antypatiach. Dodatkowo dziennikarze zajmują się tylko niektórymi tematami a inne przemilczają. Kiedyś Red. Wanio mówił o oblężonej twierdzy Rzeszów, ale śledząc ostatnie programy to coś w tym jest. Tematem dużej liczby jest Resovia
4. Afery w siatkówce. Czy nie uważacie, iż w tym sezonie tego jest za dużo? Upadek Stoczni Szczecin, aresztowania działaczy przez CBA, afera z Tomaszem D. I to te grubsze. Bo pomniejszych też by się parę znalazło. Np. że są w lidze kluby które nie płacą na czas a nawet zaległości są większe niż miesiąc. Będzin sprzedał swojego najlepszego gracza i raczej na zamiar statystować niż sprawiać trudność przeciwnikom.
5. Jak oceniacie Klubowe Mistrzostwa Świata. Wynik sportowy jest dla was zadowalający czy czujecie niedosyt. Co sądzicie o organizacji i co waszym zdaniem było fajnym rozwiązaniem które wzięli byście na ligę? A jak oceniacie sam fakt wystartowania w tych rozgrywkach. Czy warto płacić pieniądze na organizację KMŚ czy Final Four czy raczej te pieniądze lepiej wydać na zespół.
6. Co się dzieje w Resovii iz zanotowaliśmy tak fatalną passę na początku rozgrywek. Czy nie uważacie, iż liga poszła w dół? Bo wciąż pomimo tego początku Resovia ma szansę na play off.
7. Kuluary "huczą" od plotek transferowych. Niby nie można tymczasem telefony menadżerów i prezesów rozgrzane są do czerwoności. Może czas skończyć w lidze z fikcją, iż kontrakty podpisuje się po zakończeniu rozgrywek? Może wzorem piłki ręcznej o przyszłości trenera czy zawodnika powinno się wiedzieć więcej? Np nie krycie się z pozyskaniem trenera Anastasiego do Warszawy. Bo w środowisku te transfery żadną tajemnicą nie są i wiadomo już pod koniec sezonu kto i gdzie idzie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 22:41:20 pm wysłana przez A :) »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2169 dnia: Lutego 18, 2019, 22:41:25 pm »
Ja mam pytanie, które wymaga zdystansowania się i popatrzenia krytycznie na samych siebie (nie pojedynczo, tylko grupowo - na kibiców Resovii).
Jednym ze sloganów kibicowskich jest wspieranie drużyny. Jednak jak tylko pojawi się pretekst, to zachowujemy się jakbyśmy byli  przeczuleni na własnym punkcie. Przykłady z tego sezonu dotyczą oczywiście trenera Cretu i jego wypowiedzi i zachowań. Nie chcę go bronić. Ale czy kibice, którzy mówią o wspieraniu nie powinni w takich sytuacjach zacząć od "domniemania niewinności", a nie od razu osąd i wyrok? Tak było w listopadzie/grudniu z tymi wypowiedziami i ich tysiącem interpretacji i tak było teraz z "Gest Gate".
A może przeceniam kibicowskie forum i wyrobiłem sobie opinię na podstawie kilku/nastu krzykaczy?