Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 689589 razy)

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2330 dnia: Maja 19, 2019, 20:34:26 pm »
Zgodzę się, że limit obcokrajowców jest po prostu niezgodny z prawem. Polecam zapoznać się z wyrokiem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie Bosmana. Według niego ograniczenie liczby zawodowych graczy pochodzących z innych krajów członkowskich Unii Europejskiej jest zakazane w świetle traktatów. Niestety władza jest zainteresowana przestrzeganiem prawa tylko podczas kampanii wyborczych, więc dopóki jakiś zawodnik nie złoży skargi do TSUE, sytuacja się nie zmieni.


Wyrównana 12-tka to rzeczywiście nietrafiona koncepcja. Cała nadzieja w tym, że Gruszka jako doświadczony zawodnik wie, jak ważny jest rytm meczowy i pewność siebie, co pomoże w prawidłowym zarządzaniu drużyną.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2331 dnia: Maja 19, 2019, 22:54:31 pm »
Limity szkodzą zawodowej lidze i powinny być zniesione. Przegrywamy z włoskimi klubami właśnie przez limity. Nawet wielki (do niedawna) Zenit Kazań "walczył" z limitami i na LM miał zespół z 4 obcokrajowcami (Leon, Anderson, Salparow, Marouff). My też (Holmes, Ivović, Penczew, Schoeps).
Ktoś wywołał histerię i narobiliśmy głupstw.
Teraz powinniśmy nadrabiać stracony czas. Jeśli nie nadrobimy, ktoś ucieknie nam tak daleko, jak w piłce kopanej czy koszykówce - żadne limity nie pomogą. A już wprowadzanie jakichś dziwacznych obowiązków zatrudniania młodzieżowców jest całkowitym nieporozumieniem.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2332 dnia: Maja 20, 2019, 08:42:31 am »
W PLPS nie ma ludzi pasjonatów są tylko przeciętniacy, kolesie i robią co chcą.  Wprowadzili ni z tąd ni z owąd limit obcokrajowców, a tych, którzy grali jako Polacy
Oleg Akchrem, Tichaczek i właśnie Mareschall, dostali w twarz.  Przypomnijmy sobie co zrobiono z Akchremem, jak chciał i mógł grać w naszej reprezentacji.
Młodzi tacy jak Pan Górski chcieli coś zmienić  ale nie mieli szans. Ci starzy pogłębiali kryzys. Coraz więcej zawodników ucieka z naszej ligi a było inaczej kilka lat wcześniej. A to co zrobili z playofami  to jest jakaś masakra, żadnych emocji, żadnej walki i rywalizacji. Kilka lat temu siatkówka była dyscypliną przyciągającą kibiców
a teraz będzie zjeżdżać w dół ,jeśli nie zmienią się władze albo ich rewitalizacja.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2333 dnia: Maja 20, 2019, 13:20:47 pm »


- "Wyrównana 12"
Jakoś ta koncepcja przestała budzić rechot. Dziwne. Dopóki łączono ją z Kowalem, rechotu było po pachy. Głosi tę koncepcję Ignaczak (z Gruszką) i cisza? Żadnego rechotu? Wszyscy rechoczący podkulili ogony?


Uwielbiam te Twoje niby logiczne wnioski poparte do tego erystycznymi chwytami!
Zawsze jak Ci to na rękę to powściągasz swoją przenikliwość umysłu. Tu Ci na rękę, to dochodzisz do wniosków w rodzaju, kto nie rechocze ten popiera. To się nawet niby kupy trzyma. Jak się zechcesz wysilić to może nawet znajdziesz inne przyczyny braku rechotu. Postaraj się. Jak ich nie znajdziesz, daj znać. Pomogę!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2334 dnia: Maja 22, 2019, 00:58:52 am »
Nagranie wczorajszej audycji:

https://youtu.be/lfTZJ-htniA

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2336 dnia: Maja 22, 2019, 08:30:18 am »
Pewniaku, z dedykacją dla Ciebie :)

https://www.facebook.com/cwksresoviapl/photos/a.252583668263460/1032900966898389/?type=3&theater

Widziałem :) I dzięki za dedykację :)

W sumie bardziej od krzesełek, cieszy mnie wzięcie się za szatnie. Bo gdyby nie kwestie certyfikatów, to krzesełka wystarczyło umyć. Natomiast szatnie...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2337 dnia: Maja 23, 2019, 08:34:20 am »
Oficjalnie jest już na zegarze 81.640,00 zł, ale myślę, że gdyby wziąć pod uwagę odbywające się osiedlowe zbiórki i trwający w dynamicznym tempie bazarek to stówa już została przekroczona. Niesamowicie to wszystko idzie.
Idzie też robota...pełną parą.
Brawo kibice!
Ja nie myślałem, że od kwietnia ubiegłego roku umieszczone pod moim linkiem na tym forum hasło zrobi taką furorę  ;D :o
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2019, 08:36:10 am wysłana przez leon »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2338 dnia: Maja 23, 2019, 14:31:22 pm »
Mam kapitalną informację.
W akcji weźmie udział Mistrzyni Europy w pływaniu Alicja Tchórz!
Kapitalna sprawa, że coraz więcej ludzi kompletnie niezaangażowanych w Resovię postanawia po dosłownie dwóch słowach informacji o całym przedsięwzięciu czynnie uczestniczyć w akcji.
Aż chce się wracać do DOMU!
Czy to tylko ja się tak nakręciłem, że uczestniczę w czymś kapitalnym...niepowtarzalnym?!
Tę szansę trzeba wykorzystać.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2019, 21:01:27 pm wysłana przez leon »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2339 dnia: Maja 27, 2019, 10:20:44 am »
Trener CWKS Resovia Szymon Grabowski Gościem najbliższego W Centrum Sportu . Zapraszam   89''0 fm  www.radiocentrum.pl