Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691053 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #160 dnia: Października 07, 2013, 11:53:12 am »
Jutro po raz pierwszy w sezonie 2013-2014 Gosciem programu w ''W Centrum Sportu'' bedzie Andrzej Kowal. Zapraszam

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #161 dnia: Października 07, 2013, 12:30:26 pm »
Może ktoś nagrać?
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #162 dnia: Października 07, 2013, 12:33:46 pm »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #163 dnia: Października 08, 2013, 12:00:11 pm »
11:50 Chcę, ale nie mogę. Radio Centrum przestało nadawać w internecie  :o
12:00 O już działa   ;D

Andrzej - WIELKI SZACUN !!

Mamy trenera z najwyższej półki  8)

A oto dowód na powyższe:
https://soundcloud.com/krzysztofchudz/centrum-a-kowal
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2013, 13:32:33 pm wysłana przez KChudz »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #164 dnia: Października 09, 2013, 13:52:25 pm »
Bardzo ciekawa rozmowa , dziwnie na forum przemilczana. Zapowiedzi zmian w grze /zagrywka na radarze :) teraz bez GG ?/ . Ostatni apel do kibiców powinien być odtwarzany przed każdym meczem, szczególnie do niektórych Panów z ... .
No i trwoga przed Skrą robi wrażenie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #165 dnia: Października 09, 2013, 14:02:17 pm »
Bardzo ciekawa rozmowa , dziwnie na forum przemilczana. Zapowiedzi zmian w grze /zagrywka na radarze :) teraz bez GG ?/ . Ostatni apel do kibiców powinien być odtwarzany przed każdym meczem, szczególnie do niektórych Panów z ... .
No i trwoga przed Skrą robi wrażenie.

No to z tą trwogą przed Skrą dajmy spokój. Trzeba tę akurat wypowiedź brać przez palce. Typowe zagranie, ochrona przed ewentualnymi pojedynczymi niepowodzeniami. A, że na dzień rozgrywania meczu w Pionkach, Skra była przed nami z formą, to najczystsza prawda.
Pierwsza ;rawdziwa weryfikacja sił Skry i Resovii już 9.11. w Bełchatowie

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #166 dnia: Października 09, 2013, 14:35:21 pm »
Bardzo ciekawa rozmowa , dziwnie na forum przemilczana. Zapowiedzi zmian w grze /zagrywka na radarze :) teraz bez GG ?/ . Ostatni apel do kibiców powinien być odtwarzany przed każdym meczem, szczególnie do niektórych Panów z ... .
No i trwoga przed Skrą robi wrażenie.
Audycja została już odsłuchana ponad 450 razy więc ludzie ją zauważyli, ale refleksje trzymają dla siebie.  ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #167 dnia: Października 09, 2013, 16:43:19 pm »
Mamy trenera z najwyższej półki, to prawda, ja o tym zawsze pisałem, niestety na tym forum są osoby, które mieszały Go z błotem, ale to już chyba historia. Będą mecze słabsze, to jest sport, nie da się trzymać formy przez cały sezon, wtedy pojawią się głosy niektórych kibiców, będą chcieli zwalniać trenera i zawodników, mam jednak nadzieję, że wtedy gdzieś w podświadomości odezwie się głos, apel Andrzeja, aby właśnie wtedy byś z drużyną, jak to czynią prawdziwi kibice i wcale się nie wywyższają (tak kolego Rayanie), tylko po prostu są z drużyną na dobre i na gorsze dni. Mam nadzieję, że tych drugich będzie znacznie mniej niż w zeszłym roku, ale Trener już mnie uspokoił, że właśnie tak będzie, bo to Trener z najwyższej półki. Do zobaczenia w piątek.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #168 dnia: Października 09, 2013, 20:05:06 pm »
Mamy trenera z najwyższej półki, to prawda, ja o tym zawsze pisałem, niestety na tym forum są osoby, które mieszały Go z błotem, ale to już chyba historia. Będą mecze słabsze, to jest sport, nie da się trzymać formy przez cały sezon, wtedy pojawią się głosy niektórych kibiców, będą chcieli zwalniać trenera i zawodników, mam jednak nadzieję, że wtedy gdzieś w podświadomości odezwie się głos, apel Andrzeja, aby właśnie wtedy byś z drużyną, jak to czynią prawdziwi kibice i wcale się nie wywyższają (tak kolego Rayanie), tylko po prostu są z drużyną na dobre i na gorsze dni. Mam nadzieję, że tych drugich będzie znacznie mniej niż w zeszłym roku, ale Trener już mnie uspokoił, że właśnie tak będzie, bo to Trener z najwyższej półki. Do zobaczenia w piątek.

Nasz trener jest dobrym, i inteligentnym człowiekiem.  Umie odróżnić  konstruktywną krytykę , od bluzgów podpartych gwizdami. Dlatego, popieram apel Andrzeja. Andrzej potrafi dostrzec pozytywy w krytyce jego osoby. Nie zamyka się. Jest bowiem człowiekiem  otwartym na innych ludzi, na to co mają do powiedzenia, dostrzega pozytywy w drugim .
Niestety na naszym forum są  ludzie   bardzo, ale to bardzo zgorzkniali, nie starający się nawet dostrzec pozytywów w człowieku, mającym zdanie odmienne od niego (tak kolego Majerze). Jeżeli zwróci się im uwagę, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi, to larum podnoszą, że się człowiek wywyższa. A to forum właśnie jest silne z tego, że ścierają się różne poglądy, dzięki temu prowadzi to nie raz do rzeczy pięknych.
Ale nie, lepiej opluć, zakrzyczeć mających swoje zdanie, wylać żółć, która toczy /przysłania dostrzeganie pozytywów  w drugim forumowiczu.
 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #169 dnia: Października 09, 2013, 22:32:16 pm »
Rzeczywiście są na forum kibice, którzy podnoszą larum i obrażają innych, gdy inny forumowicz zwróci im uwagę, że ktoś może inaczej interpretować wypowiedź jakiegoś zawodnika i pisze, że SSPS się wywyższa...... Jeśli ja nie przyznałem otwarcie (nie napisałem), że zgadzam się z kimś, nie znaczy to, że się z nim nie zgadzam, ale mogę mieć inne zdanie (prawda Rayanie), chyba nie muszę bezproduktywnie pisać posty typu : zgadzam się z tobą, masz rację, itp., ja po prostu piszę co ja myślę, ale ja nie o tym chciałem. Bardzo dobrze, że nasz trener wprowadza nowinki zza oceanu, bo szkoła włoska chyba już się przejadła. Bywam czasem na treningach i obserwuję jak zawodnicy wypełniają założenia trenera, trener zaś nie szczędzi dobrych słów, gdy coś super wyjdzie, ale i potrafi rzeczowo wyjaśnić, co jest nie tak, jak on to widział. Nie ma niepotrzebnych nerwów,  chyba właśnie została znaleziona ta chemia między zawodnikami a trenerem. Jestem dobrej myśli. Zrównoważone szóstki, konkurencja na każdej pozycji tylko służy polepszeniu jakości gry całej drużyny, a przecież o to, w tym wszystkim chodzi.