Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691274 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #190 dnia: Października 29, 2013, 21:13:23 pm »
Gdy był Jochen to bodajże czyjaś żona tylko nie pamiętam czyja tłumaczyła z niemieckiego ;) A co do Pencheva to wczoraj dowiedziałem się, że słabo jeszcze po polskiemu nawija :)
Repres wraz z małożonką w roli tłumacza ;) Chyba moja ulubiona audycja ;D (Jeszcze raz DZIĘKUJĘ)

Paula mówiła, że na TT ktoś z Reski napisał iż Niko mówi bardzo dobrze po polsku. Troche mnie to zdzwiło, bo w Gdyni rozmawialiśmy po angielsku i nie zdradzał się ze znajomością polskiego. Weryfikacja nastąpiła w Jastrzębiu i rzeczywiście nie mówi jeszcze za dobrze ;) Chociaż wydaje mi się, że rozumie bardzo dużo.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2013, 21:15:11 pm wysłana przez Vegia »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #191 dnia: Października 29, 2013, 21:25:54 pm »
To była KasiaPR vel Katarzyna Zięba (press oficer Resovii) - były to jej spostrzeżenia po pierwszym spotkaniu z Niko. Podejrzewam, że nie spodziewała się, że w ogóle Niko coś rozumie po polskiemu, a tu nawet po naszemu gada  :o 8)

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 16, 2013, 17:54:10 pm »
Przełączyłem audycję Radia Rzeszów gdyż tam są jedynie urywki transmisji na Radio Centrum. Komentator musi poćwiczyć nad nazwiskami to Piotr Filip, Szalapuk i Ilić to chyba tam nie grali... Trochę tych baboli za dużo jednak

Piocio4

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 16, 2013, 18:48:23 pm »
Ja się zastanawiam czy Masłowski faktycznie gra tak kapitalnie czy to tylko wybujała wyobraźnia komentatora ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 18, 2013, 14:22:44 pm »
We wtorek gościem będzie Nikolay Penchev. Wywiad będzie niestety po angielsku, ale może coś uda się powiedzieć po polsku. Tłumaczem będzie Maciek Pająk.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2013, 14:24:50 pm wysłana przez A :) »

DOD

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 18, 2013, 15:24:51 pm »
Małe pytanko .. Radio nadaje tylko na jednej częstotliwości, czy za miastem jest jeszcze inna.??? W sobotę jechałem od Krakowa i próbowałem namierzyć ale nic z tego. Za Tarnowem złapałem naVijacza i tam słuchałem:-(.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 18, 2013, 16:21:42 pm »
Małe pytanko .. Radio nadaje tylko na jednej częstotliwości, czy za miastem jest jeszcze inna.??? W sobotę jechałem od Krakowa i próbowałem namierzyć ale nic z tego. Za Tarnowem złapałem naVijacza i tam słuchałem:-(.
Częstotliwość jest jedna widocznie tam nie miałeś zasięgu.
Zawsze można słuchać przez internet.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 18, 2013, 16:35:13 pm »
Radio Centrum dostępne jest w Rzeszowie i najbliższych okolicach. Dalej pozostaje internet.

DOD

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 18, 2013, 16:41:20 pm »
Dzieki. Niestety w autobusie nie mam za bardzo możliwości.  :'(Ale zglosze szefowi problem :D.. Na mieście będę z Wami.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 19, 2013, 06:43:55 am »
Nagra ktoś dziś?
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!