Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 691407 razy)

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 26, 2014, 11:45:40 am »
Witczak jest więcej niż solidny,,Kooy jest w wielkiej formie,Ruciak do formy wraca.Ogólnie cały zespół z Kędzierzyna gra coraz lepiej.A my? czy nasza forma też idzie w górę?
Takie umniejszanie przeciwnikowi dało się wyczytać w niektórych postach przed meczami z Jastrzębiem,jak było wszyscy widzieli.

Ja osobiście jestem pełen obaw przed tymi półfinałami,bo jak ktoś już napisał Resovia na dzień dzisiejszy prezentuje się najsłabiej z całej czwórki półfinalistów.Mam jednak nadzieję,że w meczach z Zaksą miło mnie zaskoczą i zobaczymy starą dobrą drużynę z finałów 2011/12.
Jednakże jest to tylko nadzieja a nie pewność.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 26, 2014, 11:53:46 am »
Jeśli zagramy swoje to damy radę. Na razie jednak nie widzę podstaw do optymizmu :(

I nie przesadzajmy, że ZAKSA ma słabych zmienników. Środek ma fajny. Bociek i Witczak też nie w ciemię bici. Na przyjęciu: Ruciak, Koy i Dan Lewis. To nie jest słaby zespół!

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #242 dnia: Marca 26, 2014, 18:30:25 pm »
Dominino był też rok temu i niespecjalnie zachwycił.

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 26, 2014, 19:27:06 pm »
Kooy jak na zawodnika "bardzo nierównego" gra bardzo równo i dobrze, gdybym miał wybierać lidera ZAKSy to zdecydowanie byłby to Holender.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 26, 2014, 19:38:07 pm »
Dominino był też rok temu i niespecjalnie zachwycił.
W finale go nie było.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 26, 2014, 20:50:19 pm »
@reso_viak_zwawy:

Witczak byl, jakoby go nie bylo. Przeciez Alunia go permanentnie blokowal podczas trzeciego seta V meczu w Kedzierzynie-Kozlu.

Zagrywka, zagrywka i ponawianie atakow. Jesli zdolamy oprzec pilke o blok i nastepnie ja rozegrac, to mamy szanse na final. Calkiem spore.



I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 26, 2014, 21:47:14 pm »
No dobra był świeżo po kontuzji.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 26, 2014, 22:39:14 pm »
W finale go nie było.
:P A Ty byłeś na finale? :o

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 01, 2014, 08:45:17 am »
Gośćmi dzisiejszego programu będą Michał Gogol w studiu oraz Stephan Antiga tel . Zapraszam Tel do studia 17 854 02 22 www.radiocentrum.pl
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2014, 08:53:35 am wysłana przez pedzelito »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Audycje Radia Centrum
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 01, 2014, 10:56:50 am »
Kurde nie dam rady zadzwonic, na spotkaniu z klientem jestem.

Ciekaw jestem jak technicznie wyglada ogladanie innych zawodnikow.

Kilka takich ciekawszych pytań:

- Na ilu treningach był Pan Trener, zeby zobaczyc jak zawodnicy pracuja, jak przebiega ich wspolpraca na treningu, jak wygladaja obciazenia fizyczne poszczegolnych zawodnikow? Jaka jest atmosfera w druzynie itd...
- Z iloma trenerami Pan rozmawial, np. fajnie by bylo porozmawiac z trenerem Kowalem na temat Grzesia Kosoka, bo to swietny srodkowy, zapytac jak przebiega wspolpraca z Konarem, jak z Drzyzga, jak sie czuje Igla i jak to trener Kowal widzi
- Czy rozmawial juz z Bartmanem i trenerem Bartmana?
- Ile meczy widzial na zywo, bo z tego co rozmawialem z kilkoma profesjonalnymi siatkarzami plusligowymi, jest to praktycznie niemozliwe, podczas meczu nie da sie obejrzec zawodnikow druzyny przeciwnej(zapytajcie kogo chcecie, ale skupiacie sie na grze, a nie na ustawieniu libero), czasu jest bardzo niewiele(Skra grala w CEV jeszcze), dodatkowo niby wszystkie mecze sa nagrywane(wydaje mi sie ze czasami nawet tylko 1 kamera), ale nalezy pamietac ze te kamery sa statyczne i ogladanie na zywo to zupelnie inna bajka. Sam widze jak jestem na hali ze mozna wylapac wiele wiecej smaczkow, typu zachowanie zawodnikow w kwadracie, na czasach, reagowanie na konkretne sytuacje.