Autor Wątek: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013  (Przeczytany 187867 razy)

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Resovia - Skra. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski 2013
« Odpowiedź #1200 dnia: Marca 10, 2013, 11:29:49 am »
nie pisałem nic przez cały ćwierćfinał - napisaliście już chyba wszystko ale chcę napisać kilka słów podsumowania tej niezwykłej wojny... ;)

Wszystkim chłopakom należą sie wielkie słowa podziękowania i uznania, ale musze wyróżnić trzech
Przede wszystkim Alek - co tu dużo pisać - nasz Kapitan - dzieki Alek - pisaliście, że w tej drużynie nie ma lidera?

Jochen - ktoś kiedyś na forum napisał: "może w tym roku inny Niemiec poprowadzi nas do mistrzostwa..." - myślę, że słowo "może" można powoli wykreślać...

Paul - o jego wartości dla zespołu wreszcie nie trzeba nikogo tutaj przekonywać - mrówka w defensywie, no i ten optymizm.. ;) - ale Paul potrafi rozładować nam Skrę psychicznie - jak pojedyńcze bloki (w ub roku roku na Bartku, w tym na Alexie nie wystarczą) to tak uderzy po bloku, że tylko sędzia to widzi... co z Danielem na boisku sprawia, że Skra już jest ugotowana :)

I na koniec - gratulacje dla trzech facetów za II mecz - trzeba mieć naprawdę "wielkie", żeby w takim meczu przy stanie 6:2 w V secie:
1. wpuścić zawodnika po 2,5 h klaskania na boisko - brawo Andrzej wreszcie zmiany przyniosły efekt ;)
2. wejść po 2,5 h klaskania na boisko, powiedzieć rozgrywajacemu, że będę kończył wszystko i .... to zrobić....
3. posyłać wszystkie piłki facetowi, który 2,5 h klaskał...

Kibice "twierdzy Podpromie" - V set V meczu - magia!!!

Panie Jacku rzeczywiście w tym roku trudniej było wejść do półfinału niż zdobyć MP w zeszłym... ;D

O Plińskim i Wanio nie będę pisał - szkoda mi klawiatury...