Autor Wątek: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ  (Przeczytany 239226 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 876
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #540 dnia: Kwietnia 10, 2013, 00:23:33 am »
Ale pora niedzielnego meczu jest tragiczna. Załóżmy, że wszystko się szczęśliwie dla nas skończy i zdobędziemy Mistrzostwo. Nie ma szans na żadne świętowanie poza halą. Stawiam więc, że ew. świętowanie z zawodnikami będzie na drugi dzień (o ile w ogóle będzie). Tylko, że wtedy to już nie będzie to samo. Jak wiadomo masę ludzi jest spoza Rzeszowa i nie każdy będzie mógł przyjechać tym bardziej, że jest to dzień roboczy.
Ja naprawdę nie rozumiem czy nie dało się tego niedzielnego meczu zrobić chociażby o tej samej porze co dzień wcześniej ? Przecież mogliby puścić mecz o 3 miejsce PP piłki ręcznej na Polsacie Sport News. Od 13 do 16:30 spokojnie dalibyśmy radę zagrać mecz i zrobić ew. dekorację. I potem już puścić studio i finał PP. Ja nie wiem czy nie ma ludzi myślących w tym Polsacie czy oni uważają, że mecz o 3 miejsce PP jest ważniejszy niż finał Plusligi. ??!!

bp89

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #541 dnia: Kwietnia 10, 2013, 01:17:23 am »
Najwiecej korzyści przyniosły floty ale Perłowskiego. Floty Kosoka i Nowakowskiego przyjmowali mniej tragicznie niż Resovia floty Wiśniewskiego i nawet Możdżonka. Olek powinien brać przykład z Fontelesa który często perfekcyjnie dogrywał do siatki przyjmując palcami. Przyjęcie Gacka flotów woła o pomstę do nieba ale to inna sprawa.
Resovia w ostatnim spotkaniu popełniła tylko 17 błedów własnych... Zaksa bodajże 10 więcej, w obu spotkaniach. Nie ma tez pewności czy drugi tak doskonały mecz rozegra Paul i Zibi. Po stronie Zaksy, to samo pytanie. Licze na więcej środka po lepszym przyjęciu. Tutaj wciąż może być bardzo ciekawie w tej rywalizacji, więc nie popadałbym w hurraoptymizm.
Co do mocnej zagrywki, pisałem w kontekście gry na najwyższym poziomie czyli Liga Mistrzów. Tam floty niewiele dają. Sam Fonteles pytany o różnice między polska a włoską i rosyjską ligą mówił o tej różnicy w sile, przygotowaniu fizycznym. Wtedy ta technika niewiele przynosi. Dlatego cieszy mnie szczególnie ta mocna zagrwka i twarda gra w drugim spotkaniu. W FF LM także to skrzydła wygrywały. Oczywiście nie neguje roli srodkowych w ataku, powinno być tej gry więcej także gdy piłka znajduje sie na trzecim metrze... Ehh, no dobra nie wymagam od Tichacka zbyt dużo ;) Proszę, nie cofajmy sie do gry balonikami Delecty. Nie tędy droga, to nie lata 70- te. Także z całym szacunkiem dla dawnych sitkarzy. Siatkówka bardzo zmierza ku fizycznym rozwiązaniom. Taki trend. Kolejny bohater, Paul. Gdyby zawiódł na skrzydle, było by strasznie cieżko.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2013, 02:01:05 am wysłana przez bp89 »

damiano

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 207
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #542 dnia: Kwietnia 10, 2013, 07:39:03 am »
Wanio nadaje.
Wg niego Skra wygrała w mecz w Rzeszowie.

http://www.siatkarskaligatv.pl/Final-PlusLigi-kto-faworytem.html

Jeżeli miał na myśli poprzednie finały to ma rację. Skra wygrała 3 mecz w Rzeszowie 3:1 :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #543 dnia: Kwietnia 10, 2013, 08:05:02 am »
Blejd, widzisz pn Mielewski i Polsat w trosce o kibica (ponoć) uzurpują sobie prawo, do włażenia z kamerą niemal  "do gęby" zawodnikom i trenerom w czasie przerw. Uważają, że są niemal wybawcami polskiej siatkówki.
I właśnie w trosce o kibica, (może) decydujący mecz sezonu "robią" o kosmicznej porze. Szczerze mówiąc uważam, że Polsat ma dv.ie kibica. Liczy się tylko zysk. Im więcej "sensacji" tym większa oglądalność, a tym samym większa ilość reklamodawców. Stąd takie zainteresowanie Polsatu "czasami". a juszci jakowyś trener rzuci mięsem, zawodnik szczeli focha. Jest sensacja gotowa. A przy okazji temat na dwa dni mielenia.
---------------------------------------------------------------------------------
Blejd, pytałeś gdzie jest Pablo. Pablo szczęśliwie wrócił do domu. Chciał wejść na forum, a tu zonk. Został zablokowany przez kogoś z naczalstwa. Za co? Może na banerze słowo "Lucas", napisał "Lvcas". Wszak wcześniej za brak literki "u" był nazwany analfabetą i skazany na banicję.
Zatem apeluję, do  naczalstwa, aby odblokowano naszego dyżurnego banerowca.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #544 dnia: Kwietnia 10, 2013, 09:20:44 am »
Nie tylko Pabla zablokowali. :(

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #545 dnia: Kwietnia 10, 2013, 10:36:11 am »
Kogo jeszcze i za co?

Repres, Abdull, Kasia  prosimy o pomoc.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #546 dnia: Kwietnia 10, 2013, 10:59:13 am »
ŻĄDAMY ODBLOKOWANIA FORUMOWICZÓW!!!

Jaja sobie robicie czy co???? Przed finałem blokować???  >:( >:( >:(

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #547 dnia: Kwietnia 10, 2013, 11:12:55 am »
ŻĄDAMY ODBLOKOWANIA FORUMOWICZÓW!!!

Jaja sobie robicie czy co???? Przed finałem blokować???  >:( >:( >:(

Podpisuję się pod wnioskiem!!!!
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #548 dnia: Kwietnia 10, 2013, 11:16:40 am »
Podpisuję się pod wnioskiem!!!!

Tych co się podpisują, też zablokują ;)

Ale co mi tam dołączam do wniosku :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco RESOVIA Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle FINAŁ
« Odpowiedź #549 dnia: Kwietnia 10, 2013, 11:19:32 am »
Tych co się podpisują, też zablokują ;)

Ale co mi tam dołączam do wniosku :D

Bunt?!  :D To bunt, przyłączam się do walki "o uwięzionych"  :)