Autor Wątek: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 358722 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #510 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:01:50 pm »
Czy Kozłowski to wzmocnienie, z którym zawojujemy LM ??

Kasia93

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #511 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:05:54 pm »
A tymczasem dwa filary Zaksy pękają ... Nie oficjalne ale można bardzo łatwo wywnioskować gdzie pójdzie Felipe http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/353013/pojde-tam-gdzie-castellani-rozmowa-z-felipe-fontelesem-zawodnikiem-zaksy

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #512 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:18:05 pm »
Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności na forum. Chciałbym uchylić rąbka tajemnicy odnośnie transferów na przyszły sezon, otóż z ekipą Mistrza Polski pożegnają się: Dobrowolski, Grzyb i Bartman ( ten ostatni podpisał lukratywny kontrakt z Halkbankiem Ankara ). Jeżeli chodzi o nowych graczy to do ekipy z podkarpacia dołączą: Dawid Konarski, Facundo Conte, Michał Kozłowski oraz Andrzej Wrona. 
Wiem,ze Bartman wyjechał do Włoch i pertraktuje z Modeną.Nasi też z nim prowadzą rozmowy.Kozłowski podpisał ,a
jeżeli Drzyzga zdecyduje się na grę w Resce ,to Kozłowski zostanie wypożyczony.Tylko co na to Lukas?Krąży też kubańskie nazwisko na przyjęcie. Z tego co wiem to opcji w kontraktowaniu zawodników jest tyle ,że głowa boli.Co z tego wyjdzie? Obyśmy się tylko nie obudzili z ręką w nocniku.

PawelNM

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #513 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:21:41 pm »
Kolego asd.... czekałem i zastanawiałem się czy znowu wypalisz ze swoimi rewelacjami... no i doczekałem się. Co sezon to samo, czyli nic się nie sprawdza z Twoich pewnych informacji. Przytoczę fragmenty.

Twoja wiadomość z 20 kwietnia 2011r.

"Z bardzo wiarygodnych informacji, które do mnie docierają, działacze z Podkarpacia, negocjują\ są bliscy podpisania kontraktu z:

- Mitarem Djurić'em aktualnie zawodnik Olipiacosu Pireus, grek od przyszłego sezonu miałby grać     nominalnie na pozycji środkowego, ale jest to ''uniwersalny'' gracz, toteż może zastąpić Grozera także w ataku
- Na przyjęciu jest już wszystko uzgodnione, Michał Kubiak ma podpisać 3 letnią umowę z Resovią
- Simon Tischer przenosi się z Turcji, od nowego sezonu będziemy go podziwiać w barwach Asseco
- klub prowadzi zaawansowane rozmowy z innym środkowym, jest nim holender Kooistra, aktualnie Modena."

Któryś z nich trafił do Resovii?


Twoja wiadomość z 21 kwietnia 2011r.

"W sezonie 2011\2012 ekipę z Podkarpacia zasilą :
-Simon Tisher
-Michał Kubiak
-Michał Kamiński (aktualnie PRO B)
-Marcus Böhme  (VFB F.)
-Nowakowski (Częstochowa)
-Kowalski (młoda plus liga)

Informacje, które posiadam są w 100% pewne, zresztą przypomnijcie sobie co wydarzyło się w zeszłym sezonie transferowym (patrz Millar)."


Proponuje po tym sezonie transferowym dać koledze bana żeby wreszcie przestał pisać swoje "pewne informacje".
Przepraszam wszystkich za tą długą i nudną wiadomość ale ciśnienie mi się podniosło....

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #514 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:26:30 pm »
Czy Kozłowski to wzmocnienie, z którym zawojujemy LM ??
A czy w plus lidze obowiązuje limit obcokrajowców?
Na pewno Kozłowski w Effektorze pokazał że rozgrywać na dobrym poziomie potrafi i jest lepszym rozwiązaniem niż Dobrowolski który stojąc 2 lata w kwadracie niestety bardzo podupadł i jego wejścia za Tichaczka nic nie wnosiły dobrego dla zespołu.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #515 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:33:17 pm »
To nie wina Maćka,że stał w kwadracie.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #516 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:36:14 pm »
A czy w plus lidze obowiązuje limit obcokrajowców?
Na pewno Kozłowski w Effektorze pokazał że rozgrywać na dobrym poziomie potrafi i jest lepszym rozwiązaniem niż Dobrowolski który stojąc 2 lata w kwadracie niestety bardzo podupadł i jego wejścia za Tichaczka nic nie wnosiły dobrego dla zespołu.

A Kozłowski od stania w kwadracie będzie jeszcze lepszym zawodnikiem? Chyba normalne, że ine przychodzi na pierwszego sypacza, bo z całym szacunkiem do Niego Lucas jest lepszym zawodnikiem.
Co do wejść Maćka - może w tym sezonie nam tyłków nie ratował ale w ubiegłym z pewnością miał wiele takich wejść - chociażby pamiętny mecz z Fenerbahce. Z tego sezonu pamiętam jedno spotkanie, rewanżowe z Delectą gdzie Maciek grał jako pierwszy sypacz (kontuzja Alka i Zibiego) i zagrał dobre zawody ostatecznie zostając MVP tegoż spotkania. Nikt po kilkunastu meczach w zamrażarce nie wyjdzie i nie zagra na światowym poziomie. Maciek ze swej roli wywiązał się w 100%, po prostu robił to co mógł.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2013, 16:37:53 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #517 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:47:03 pm »
"Robił to co mógł" a teraz pora się rozstać.
Kozłowski może i od stania w kwadracie nie będzie lepszym zawodnikiem ale poprzedni sezon rozegrał cały a sezon wcześniej wygryzł ze składu Pierre Pujola.

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #518 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:49:02 pm »
"Robił to co mógł" a teraz pora się rozstać.
Kozłowski może i od stania w kwadracie nie będzie lepszym zawodnikiem ale poprzedni sezon rozegrał cały a sezon wcześniej wygryzł ze składu Pierre Pujola.
I co nam z tego,że poprzednio grał ok.Jak zostanie zabetonowany w kwadracie to znowu będzie to co z Maćkiem.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Transfery na sezon 2013/2014 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #519 dnia: Kwietnia 24, 2013, 16:58:32 pm »
"Robił to co mógł" a teraz pora się rozstać.
Kozłowski może i od stania w kwadracie nie będzie lepszym zawodnikiem ale poprzedni sezon rozegrał cały a sezon wcześniej wygryzł ze składu Pierre Pujola.

Skoro już zwróciłeś uwagę na to, kogo wygryzł ze składu to warto napisać, że był to ten zawodnik którego ogłoszono największym niewypałem ligi.. Przecież Pierre Pujol się u nas wręcz skompromitował i chyba on sam jak i całe Kielce najchętniej zapomnieliby, że w ogóle był ktoś taki w polskim zespole. Dlatego też nie dziwi mnie, że nasz rodak - Kozłowski go tak szybko ze składu wywalił.
Jest Polakiem, wszystko fajnie, ale zapowiedzi były, że ma być ostra rywalizacja, a nie : " Ty jesteś z pierwszej szóstki, a ja z drugiej".
Seize the day or die regretting the time you lost.