Autor Wątek: Resovia - Transfery 2013 /2014 potwierdzone  (Przeczytany 30464 razy)

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140

pezot

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2013, 09:22:59 am »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 27, 2013, 12:29:09 pm »
Nazwijmy to zaburzenie kolejnosci mala transferowa niespodzianka ;D
Niespodzianka = Hit transferowy  ;D

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:50:22 am »
Pora i na Jochena.
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1352,jochen-schps-zostaje-z-nami-na-kolejne-dwa-sezony-.html

Mi już więcej do szczęścia nie potrzeba ;D Utrzymaliśmy najważniejsze ogniwa tego zespołu, a może Andrzej zaskoczy nas pozytywnie jeszcze jakimś nowym nazwiskiem.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:39:46 pm »
A'propos przedłużania umów z zawodnikami, większości z nas sprawia to radość.
Andrzej Kowal wielokrotnie podkreślał, że zależy mu na stabilizacji składu, ponieważ to właśnie stabilny skład ma być naszą największą siłą. Dla mnie wniosek jest dość oczywisty: ci sami zawodnicy powinni grać o wiele lepiej i ci sami zawodnicy mają nam zapewnić sukcesy w Europie.
Nie kupujemy nikogo do I składu. Nawet Fabian zdaje sobie sprawę z tego, że żeby grać, musi być lepszy od Tichacka. Nie kupujemy także nikogo "na ławkę", bo jeśli "nabytek" okaże się lepszy, będzie grał.
Właśnie wiara w stabilizację składu (którą i ja podzielam) ma być naszym najlepszym "transferem".
Tak Rayan, zamierzamy wygrać LM Lotmanem, Achremem, Schoepsem (w tej chwili pomijam Bartmana; w tej chwili!) i resztą dotychczasowego składu.
Ideologia "Nakupmy sobie mistrzów!" nie sprawdziła się. Mamy mistrzów. Kompletowanie składu to nie jest szaleństwo zakupów w sklepie z zabawkami.
Wczoraj przypomniałem sobie fragmenty meczów z ubiegłorocznego finału. Specjalnie mniejszą uwagę zwracałem na grę Grozera. Koncentrowałem się na pozostałych, a wszystkich ich mamy w składzie i będziemy mieli w przyszłym sezonie. Nawet Achrem grał wtedy lepiej niż w tegorocznym finale. Tichacek miał prostą robotę, ale nie mamy chyba wątpliwości, że potrafi grać coś więcej niż tylko wysoka piłka do Grozera, który non-stop musi grać na podwójnym bloku. Wtedy Lukas nie komplikował, bo i nie było takiej potrzeby.
Nie wiem czy z Bartmanem, Konarski czy z Janeczkiem, nie wiem czy z Penczewem, czy z Leonem, ale wiem, że możemy być bardzo mocni w Europie, jeśli tylko odpowiednio przygotujemy się do rozgrywek.
Wiem, że skład na sukcesy w Europie już mamy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

lukashch

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 29, 2013, 17:10:51 pm »
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130429/ASSECORESOVIA01/130429494

Chyba można to uznać za potwierdzenie kontraktu Kowala :)
Mistrz Mistrz Resovia!!!

pezot

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 30, 2013, 07:38:07 am »
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130429/ASSECORESOVIA01/130429494

Chyba można to uznać za potwierdzenie kontraktu Kowala :)

nie wiem czy zauważyłeś, ale podpis pod zdjęciem sugeruje przyjście Konarskiego..

lukashch

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Resovia - Transfery 2013 /2014 potwierdzone
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 30, 2013, 10:02:19 am »
nie wiem czy zauważyłeś, ale podpis pod zdjęciem sugeruje przyjście Konarskiego..

"- Strategią naszego klubu jest, aby w drużynie grali młodzi i perspektywiczni siatkarze ? komentuje trener Andrzej Kowal, który uzgodnił nowy roczny kontrakt z władzami Resovii.

? Wszystkie szczegóły zostały już uzgodnione, jak wrócę ze Stanów, to podpiszę nową umowę ? powiedział szkoleniowiec najlepszej polskiej drużyny, który w sobotę poleciał do USA na seminarium trenerskie."

O ten fragment mi chodziło.
Mistrz Mistrz Resovia!!!

waciki

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85