Autor Wątek: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć  (Przeczytany 45549 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:18:38 pm »
Dlatego "Lewy", ze z lewej na zdjeciu? ;D

Lewy21

  • Gość
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 24, 2013, 20:58:20 pm »
Mam nazwisko które sugeruje moja ksywke, tak jak napastnik, który właśnie strzelił bramkę realowi Madryt.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 24, 2013, 21:56:57 pm »
Dziś to nie istotne kto wstał pierwszy kto zaczął pierwszy klaskać ważne że znalazła się grupa ludzi która obserwowała co dzieję się na ławce z zawodnikami i postanowiła zareagować . Chwała im za to . Po tej stronie sali naprawde ciężko ruszyć towarzystwo . Jak wstaje to mówią żeby siadać bo to pecha przynosi
. Staramy się jak możemy z każdym sezonem jest coraz lepiej . Fajnie by było gdyby powstał sektor  :D forumowiczów
Ps
Dzięki jasio za zdjęcia z cornera na szczęście mnie nie widać bo by się moją rodzi ;Dną MOPS zainteresował

Ja siedzę za ławką i staram się jak mogę czasem stoję sama całe szczęście za to nie obrywam bo nade mną miła pani siedzi :D Ale ciężko ruszyć towarzystwo choć na finałach było dobrze ;) Ale najlepsze są spiny z zawodnikami przeciwników na ławce nawet nie wiecie jak wielu nas prowokuje... Ostatnio nawet Świder musiał się odwrócić i swoje krzyknąć  ::)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 25, 2013, 00:16:32 am »
Ale i my swoje im zawsze krzykniemy ;)
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 25, 2013, 00:44:26 am »
Mi utkwiły w pamięci:
- akcja z V seta II meczu ćwierćfinałowego ze Skrą przy stanie 12:12.
Tichacek broni, do wystawy przygotowuje się Grzesiu Kosok (był w II linii). Piłka leci w jego kierunku, a ja w duchu krzyczę "Dyszlem!", bo boję się, że sędzia odgwiżdże podwójne odbicie (a odgwizdywał często). Grzesiu... wystawia dyszlem. Zibi atakuje w blok. Piłka leci wysoko w kierunku linii końcowej. Grzesiek goni za nią. "Oby puścił!", bo widzę, że piłka leci w aut, a Grzesiek przymierza się do odbicia. Jednak puścił! Jest punkt dla nas! 13:12. Miałem wrażenie, że to przytomności Grześka w tej ważnej akcji będziemy zawdzięczali zwycięstwo.
- Druga chwila to seria zagrywek Dzidka w Bydgoszczy.
- Trzeci moment to ostatnia piłka finału. Leci powoli. Widzę jak spada między Gacka a Fontelesa iiiiiiiiiii... jeszcze nie dotknęła placu a ja już widzialem, że... Jeeeeest! Co się działo później..., newiele pamiętam.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 27, 2013, 20:18:01 pm »
Moje:
1. V set w drugim meczu ze Skrą w Rzeszowie i wejście Bartmana.
2. Klęczący Nawrocki z wykwitami na twarzy w piątym meczu w Rzeszowie
3. Piąty mecz z ZAKSą, IV set i ostatni punkt Alka zagrywką
4. Kac dzień później po wydarzeniach z punktu czwartego  ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 27, 2013, 21:30:41 pm »
Od strony meczowej to mi utkwiły 3 sytuacje:
1. Piąty set z Bełchatowem i Zibi show
2. Lotman w krzesełkach
3. Igła przelatujący starym stylem w skoku wzwyż nad reklamami
Od strony kibicowskiej:
1. Debiut zaśpiewki "Mistrz Mistrz Resovia"
2. Ciemności w hali z Bydgoszczą i latarki z komórek
3. Odpalenie flar na zewnętrznych schodach hali w Kędzierzynie (jeśli ma ktoś to zdjęcie, to proszę wrzucić)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2013, 21:32:23 pm wysłana przez majer »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 03, 2013, 21:21:00 pm »

3. Odpalenie flar na zewnętrznych schodach hali w Kędzierzynie (jeśli ma ktoś to zdjęcie, to proszę wrzucić)

Proszę bardzo :)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 05, 2013, 14:40:16 pm »
Dorzucę jeszcze dwie sprawy, trochę refleksyjnie ;)

Pierwsza sprawa to raczej nie moment, ale coś bardziej rozciągniętego w czasie... Chodzi mi o integrację kibiców z forum w "realu" :) Wspólne inicjatywy, antywaniowanie, banery, Corner, itd. Mam wrażenie, że właśnie w tym sezonie to zafunkcjonowało, jak nigdy dotąd i będzie się tylko rozwijać.

Drugi magiczny moment to chwila, w której uświadamiasz sobie, że okrzyk "Mistrz! Mistrz! Resovia!" wybrzmi na Podpromiu (i zapewne poza nim) jeszcze przynajmniej przez następny sezon :D

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 05, 2013, 15:26:23 pm »
Dużo wspaniałych chwil zostało już wymienionych dodalbym jeszcze skok Rafy na bandy reklamowe . Brakuje mi u nas siatkarze który miałby taki kontakt z publicznością . Próbował Igła Grozer Alek ale brazylijski temperament ...