Autor Wątek: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć  (Przeczytany 45550 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 05, 2013, 18:52:30 pm »
A ja dorzucę ostatni trening.
Stałem na samym dole i obserwowałem wyraz twarzy zawodników wchodzących na halę. Wchodzili pojedynczo, więc widać było jak zmieniała się ich twarz, gdy orientowali się ile osób jest na trybunach. Szkoda, że nie miałem kamery. Pełne trybuny robiły na każdym z nich piorunujące wrażenie. Wchodzi sobie taki luzak i nagle... oczy robią mu się wielkie i prostokątne jak telewizor.  :D
Zaryzykuję tezę, że ten ostatni trening zaowocował przynajmniej kilkoma ważnymi punktami w ostatnim meczu. Jestem pewien, że wyzwolił w zawodnikach to "coś ponad 100% aktualnych możliwości". Wiem, że Alek tak bardzo wziął sobie do serca postawę kibiców, że nie tylko został mvp, ale i rozegrał najlepszy mecz w sezonie.
Wielki szacunek dla pomysłodawcy - Abdulla i wielki szacunek dla tych wszystkich, którzy przychodząc dodali zespołowi otuchy i wyzwolili to "ponad 100%".
Gdy oglądam ostatni mecz, czuję radość. Gdy oglądam urywki tego treningu, czuję wzruszenie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 05, 2013, 23:06:26 pm »
Dokładnie repres zresztą trener Kowal wspominał o tym w radiu, że ten trening na chłopakach zrobił wrażenie. Dla mnie niesamowite było to, że po nim Alek i Jochen zeszli do szatni dopiero wtedy gdy rozdali autografy wszystkim chętnym ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 05, 2013, 23:15:54 pm »
Dokładnie repres zresztą trener Kowal wspominał o tym w radiu, że ten trening na chłopakach zrobił wrażenie. Dla mnie niesamowite było to, że po nim Alek i Jochen zeszli do szatni dopiero wtedy gdy rozdali autografy wszystkim chętnym ;)
:) o tym można by napisać ciekawą pracę na socjologii ... tyle elementów złożyło się w jedną super całość. Mamy Mistrzostwo i to powoduje, iż było warto. Każdy z Nas dołożył się do tego sukcesu.

ps. Ją jestem dumny z Naszego forum i tego czym sie stało. W świecie pełnym nienawiści jest miejsce gdzie jest kulturalną dyskusja (przeważnie) i nie ma obrzucania się mięsem jak na innych forach.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2013, 23:20:58 pm wysłana przez A :) »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Momenty, które najbardziej zapadły w pamięć
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 05, 2013, 23:17:42 pm »
Dokładnie repres zresztą trener Kowal wspominał o tym w radiu, że ten trening na chłopakach zrobił wrażenie. Dla mnie niesamowite było to, że po nim Alek i Jochen zeszli do szatni dopiero wtedy gdy rozdali autografy wszystkim chętnym ;)
Heniu jest taki kochany jak rozdaje te autografy! ;D ;D Lubię go wtedy obserwować, bo zawsze zostaje na hali najdłużej i nie wiem czy jest mu głupio odmówić, czy co ale przekomiczne są czasem sytuacje gdy jest już prawie jedną nogą za barierkami do szatni i widać po nim, że chce już wyjść ale ktoś go zawoła i się chłopak wraca i tak w kółko ;) Chociaż i tak największe wrażenie zrobił na mnie po przegranym 4 meczu finału, gdy większość zawodników odmawiała kibicom zdjęć i autografów, a Heniu wytrwale pozował z uśmiechem na ustach.

Co do treningu to Pit też prawie do końca był dla kibiców. ;)