Autor Wątek: Siatkówka kobiet  (Przeczytany 12947 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #20 dnia: Października 03, 2014, 10:00:27 am »
Spojrzałem na ilość zarezerwowanych miejsc i wygląda to dramatycznie. Trochę to wstyd, że w mieście siatkówki na premierowym spotkaniu Orlen Ligi i to z Mistrzem Polski będzie taka beznadziejna frekwencja. Bilety tańsze być nie mogą... Może problem leży w zbyt słabym marketingu klubu. Widać na mieście jakieś bilbordy informujące o tym wydarzeniu ?

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #21 dnia: Października 03, 2014, 10:46:41 am »
Jak zarezerwuję teraz bilet przez internet to czy mogę go odebrać w hali przed meczem ?? Czy bilety będzie można kupić bezpośrednio w hali przed meczem ??

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #22 dnia: Października 03, 2014, 10:53:32 am »
Jak zarezerwuję teraz bilet przez internet to czy mogę go odebrać w hali przed meczem ?? Czy bilety będzie można kupić bezpośrednio w hali przed meczem ??
Przy takim obłożeniu hali, to przed meczem będzie bezproblemowy zakup biletu.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #23 dnia: Października 03, 2014, 13:54:46 pm »
Spojrzałem na ilość zarezerwowanych miejsc i wygląda to dramatycznie. Trochę to wstyd, że w mieście siatkówki na premierowym spotkaniu Orlen Ligi i to z Mistrzem Polski będzie taka beznadziejna frekwencja. Bilety tańsze być nie mogą... Może problem leży w zbyt słabym marketingu klubu. Widać na mieście jakieś bilbordy informujące o tym wydarzeniu ?

Niestety nic :/

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #24 dnia: Października 03, 2014, 22:21:47 pm »
Na meczach Asseco też będzie kontrola osobista ochrony?  To wchodzic na mecze bedziemy ponad godzine, co za pomysł...

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #25 dnia: Października 03, 2014, 22:55:11 pm »
Na meczach Asseco też będzie kontrola osobista ochrony?  To wchodzic na mecze bedziemy ponad godzine, co za pomysł...
Ja tam będę chodził na Resovię :) Jednak wydaje mi sie, że nie...SecurityOffice nadal jest sponsorem technicznym klubu także raczej to Oni będę zapewniać bezpieczeństwo. Dziś na hali "panowała" firma Specjał czy coś podobnego.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2014, 22:59:37 pm wysłana przez barto »

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Siatkówka kobiet
« Odpowiedź #26 dnia: Października 05, 2014, 20:04:57 pm »
Jak wchodziłem na mecz to czułem się jak bym był na imprezie podwyższonego ryzyka   :o ktos się chyba za bardzo wczuł w rolę  ;)