Autor Wątek: Developres Rzeszów  (Przeczytany 143611 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 15, 2014, 10:08:14 am »
Harcerz mam wrażenie, że sponsor dziewczyn, czyli Developres nie będzie tym zainteresowany. Pamiętasz, jak było z nazwą Resovii u siatkarzy, jaką podobno sumę na początku sobie "krzyknięto" . Potem okazało się, że prawda nie była tak oczywista, jak się nam wszystkim wydawało, ale niesmak pozostał.
Dlatego uważam, że drużyna dziewczyn pójdzie "swoją drogą", czyli developresovą, a nie resoviacką. Oczywiście mam na myśli nazwę, bo sportowa droga Resovii, dla Developresu mile widziana. Ale nie od razu Resovia była złota, dlatego  powolutku, pomalutku.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 15, 2014, 10:31:52 am »
Harcerz mam wrażenie, że sponsor dziewczyn, czyli Developres nie będzie tym zainteresowany. Pamiętasz, jak było z nazwą Resovii u siatkarzy, jaką podobno sumę na początku sobie "krzyknięto" . Potem okazało się, że prawda nie była tak oczywista, jak się nam wszystkim wydawało, ale niesmak pozostał.
Dlatego uważam, że drużyna dziewczyn pójdzie "swoją drogą", czyli developresovą, a nie resoviacką. Oczywiście mam na myśli nazwę, bo sportowa droga Resovii, dla Developresu mile widziana. Ale nie od razu Resovia była złota, dlatego  powolutku, pomalutku.

Tak, tak pamiętam jak było. I przez takich leśnych dziadów, którzy krzyczeli najgłośniej żeby Góral płacił grube pieniądze za nazwę i barwy cierpi najbardziej sport jak i kibice.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 15, 2014, 22:29:14 pm »
Nie wiem jak Szanowni Forumowicze ale już myślę o zakupie karnetu. Koniecznie w pierwszym rzędzie i koniecznie blisko kwadratu dla rezerwowych 8). Ogladanie meczów Orlen Ligi z innej perspektywy raczej mnie nie interesuje ;) ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 16, 2014, 07:54:02 am »
Będzie można spędzić dzień na Podpromiu :)
Młoda Liga, Orlen Liga i na deser Plus Liga :D

...na deser to ja wolę Orlen Ligę...  :)
Czyli...przystawka Młoda Liga, danie główne Plus Liga...i deserek.  :)

Pablo, rezerwuj cały sektor koło tego kwadratu...Zrobimy taki Fan Klub, że hej...  :)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 16, 2014, 08:14:59 am »
Może to źle zabrzmi ale "wchodzę w to" :) No i miejsce dla Tichego .

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 16, 2014, 08:24:08 am »
Wiecie co Szanowni Koledzy, ja już nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu Orlen Ligi. Mam na myśli nie tylko wrażenia estetyczne, które niewątpliwie będą wspaniałe, ale chciałbym poczuć radość z każdej wygranej piłki, seta, meczu. Na meczach Resovii to czułem się niczym rozpasany kot, przychodziłem jak po swoje. Zwycięstwa Resovii z Bydgoszczą, Gdańskiem, Warszawą były przecież obowiązkiem.
A z dziewczynami będzie inaczej. Będą musiały wyszarpać poszczególne punkty, sety, mecze. A i jestem pewien, że zostawią serce i płuca na pakiecie.
Marzy mi się zwycięski mecz z Chemikiem , czy Treflem w stosunku 3-2. Oj myślę, że taki mecz wyzwoliłby i w Pablo emocje, nie tylko związane z wrażeniami estetycznymi  :P .   
 
A wspólne oglądanie naszych dziewczyn jest oczywistą oczywistością, oczywiście  ;) w  najbliższych okolicach kwadratu.

PS. Z tego co kojarzę to inauguracja Orlen Ligi będzie na Podpromiu albo z Chemikiem, albo z Impelem.
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2014, 08:28:18 am wysłana przez Slawko »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 16, 2014, 08:51:19 am »
Pierwszy mecz będzie na Podpromiu z Chemikiem, ponieważ wskakujemy do OL jako ostatni zespół  8)
Slawko ma rację - przypomną się czasy gdy Resovia walczyła o wygraną z drużyną z wielkiej "4".
Być może uda się zrealizować to co na meczach Resovii nie wychodzi - wspólne kibicowanie obok siebie aktywnych forumowiczów. Ciekawe, gdzie zostanie ulokowany KK Developresu  8) Sektor C3 dla nas jest IDEALNY.
Mam nadzieję, że zrobimy niezły młyn  ;D Nazwa "Podpromie" zobowiązuje  ???
Karnety, jak na początek, nie powinny być drogie, więc czekamy na początek sezonu  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2014, 08:53:24 am wysłana przez KChudz »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 16, 2014, 09:11:09 am »
No i miejsce dla Tichego .
Hmm!? Ja bym się zastanowił nad tym. Trochę to ryzykowne ;). No bo co? Siedzieć na meczu jak ....... "mumia". Walniesz jakiś komplement pod adresem Jego Dziewczyny/Żony to ......... może zmierzyć "lodowatym wzrokiem", zwłaszcza jak typ zazdrośnika ;D. Skomentujesz odwrotnie to może być jeszcze gorzej. Ani tak ani siak ;). Niech sobie Lukas na meczach Orlen Ligi siedzi gdzieś indziej. Chcę się czuć komfortowo i nie być skrepowany w moich komentarzach na temat estetycznych wrażeń 8) ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 16, 2014, 09:49:53 am »
A co Wy Tichego na emeryturę wysyłacie?! On jest jeszcze czynnym zawodnikiem. Może być tak, że swoją narzeczoną/żonkę będzie oglądał ino w domu  :) .

Być może uda się zrealizować to co na meczach Resovii nie wychodzi - wspólne kibicowanie obok siebie aktywnych forumowiczów. Ciekawe, gdzie zostanie ulokowany KK Developresu  8) Sektor C3 dla nas jest IDEALNY.
Mam nadzieję, że zrobimy niezły młyn  ;D Nazwa "Podpromie" zobowiązuje  ???
Karnety, jak na początek, nie powinny być drogie, więc czekamy na początek sezonu  ;)

O, widzę że nam się Prezes KK Developresu objawił. Brawo. Myślę Krzysiu, że jednogłośnie Twoja kandydatura zostanie poparta.  :D

Tylko musimy naszego wieszcza Chelepperro poprosić o twórcze wsparcie.

A wracając do Podpromia, to wcale nie jest  tak pewne, że dziewczyny tam będą grać. Obok V LO powstaje nowa hala, ponoć na 1500 osób. Tylko nie wiem czy zdążą z nią do października.  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2014, 10:02:48 am wysłana przez Slawko »

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 16, 2014, 10:05:14 am »
Ja się po ordery nie pcham  ;D
KK Developresu już ISTNIEJE i kibicował drużynie w IV LO i należy im się szacunek i odpowiednie miejsce. My to tylko szaraczki wspomagające.
Swoją drogą, ciekawe jaka będzie maskotka Developresu  :o :-X