Autor Wątek: Developres Rzeszów  (Przeczytany 143873 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 12, 2017, 14:27:58 pm »
Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 13, 2017, 22:18:09 pm »
Brawo Developress, brawo Dziewczyny. Kolejny dobry mecz (nie aż tak spektakularny jak z Chemikiem), ale zwycięski. Brawo dla sztabu trenerskiego za przygotowanie drużyny, a w szczególności brawa dla trenera Micellego. Ma bardzo dobry kontakt z zawodniczkami. Ale  co pokazał po meczu, również z kibicami. Jemu kibice w treningach i w trakcie meczów nie przeszkadzają  ;)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 14, 2017, 11:42:29 am »
W tych ciężkich chwilach w końcu wyszło kto jest prawdziwym kibicem Asseco Rzeszów!  ;D ;)
A Ty ,to ,co? Do komisji weryfikacyjnej angaż dostałeś ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 15, 2017, 09:18:34 am »
Developress to na prawdę fajna odskocznia. Nawet przy tych "kobiecych klepnięciach", przydługawych wymianach można wyzwolić emocje. Do tego skuteczne zbicia i uroczy uśmiech Roussoax (bez żadnych kontekstów  ;) ), szelmowski uśmiech Micellego, waleczność Kaczmar i Blagojevic. No i oczywiście bardzo fajnie wyglądająca gra. Będąc w środę na meczu odpocząłem i odreagowałem.
Siatkówka żeńska w Rzeszowie nie musi się czuć , jak gorsza siostra tej męskiej. Tym bardziej, że ta druga złapała jakowąś "wysypkę", co spowodowało u niektórych kibiców alergię  ;D.
Szczerze polecam.  :) 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 21, 2017, 21:41:55 pm »
Jestem bardzo zadowolony, że Developreski przywiozły 3 punkty z Krakowa. Tym bardziej  to cieszy, że Dziewczyny wygrały, mając na rozegraniu młodziutką Natalię Gajewską. Brawo, brawo, brawo. 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 22, 2017, 17:13:50 pm »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 23, 2017, 20:58:17 pm »
Sławek, mógłbyś swoje relacje z meczów Developresu okrasić jakimiś fotkami, bo jednak w siatkówce żeńskiej wrażenie estetyczne jest nieodzownym elementem...  ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #147 dnia: Stycznia 06, 2018, 21:40:33 pm »
Brawo Dziewczyny. 3 punkty zostają w Rzeszowie. Na początku, nasze wspaniałe Dziewczyny, prezentowały się, jakby, jeszcze z ferii ni wróciły. Ale od stanu 11-19 jakby, kto naszym siatkarkom przełożenia zmienił. Od tego momentu zaczęła się wspaniała (i skuteczna) pogoń zakończona sukcesem i wygraną 26-24. Pozostałe 2 sety to zwyczajna miazga. Szkoda mi było trenera Serwińskiego. Wglądał, jAkby spotkał się z czołgiem. Istotnie, drużynę z Muszyny dopadł walec, za sterami którego stała nowa kierująca Agnieszka Rabka (vel Śrutowska) bardzo dobra kierująca
Jeszcze raz BRAWO, BRAWO, BRAWO DZIEWCZYNY. Z przyjemnością się Was ogląda. Bynajmniej nie chodzi tylko o wrażenia estetyczne  :)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #148 dnia: Stycznia 06, 2018, 23:44:36 pm »
Brawo Dziewczyny. 3 punkty zostają w Rzeszowie. Na początku, nasze wspaniałe Dziewczyny, prezentowały się, jakby, jeszcze z ferii ni wróciły. Ale od stanu 11-19 jakby, kto naszym siatkarkom przełożenia zmienił. Od tego momentu zaczęła się wspaniała (i skuteczna) pogoń zakończona sukcesem i wygraną 26-24. Pozostałe 2 sety to zwyczajna miazga. Szkoda mi było trenera Serwińskiego. Wglądał, jAkby spotkał się z czołgiem. Istotnie, drużynę z Muszyny dopadł walec, za sterami którego stała nowa kierująca Agnieszka Rabka (vel Śrutowska) bardzo dobra kierująca
Jeszcze raz BRAWO, BRAWO, BRAWO DZIEWCZYNY. Z przyjemnością się Was ogląda. Bynajmniej nie chodzi tylko o wrażenia estetyczne  :)


Bądźmy poważni. ... gdzie obiecana poprawa?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #149 dnia: Stycznia 07, 2018, 14:50:00 pm »

Bądźmy poważni. ... gdzie obiecana poprawa?

Póki co wystarczyć musi relacja jak wyżej, a spragnionych wrażeń estetycznych związanych z naszymi siatkarkami,  polecam wizytę na Podpromiu na meczu Developresu  :) .