Autor Wątek: Developres Rzeszów  (Przeczytany 143600 razy)

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #150 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:10:02 pm »
Trzeba było sie  pojawić się na Podpromiu. Wrażenia siatkarskie i estetyczne pierwsza klasa. Lepszy uśmiechniety Micceli niż kowal z tym szczękościskiem na twarzy i bezradnością zagubionego dziecka.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #151 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:54:50 pm »
Póki co wystarczyć musi relacja jak wyżej, a spragnionych wrażeń estetycznych związanych z naszymi siatkarkami,  polecam wizytę na Podpromiu na meczu Developresu  :) .
Dziękuję bardzo za zaproszenie. Wg. mnie to inna dyscyplina sportu. Te ciągłe wymiany ....

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #152 dnia: Stycznia 07, 2018, 21:20:01 pm »
Nic na siłę. Każdy jest kowalem😆 swego losu😂.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #153 dnia: Maja 08, 2018, 08:32:33 am »
Fragment rozmowy z prezesem Wiesławem Koziełem:

Sztab szkoleniowy będzie zmieniony ? Trener Lorenzo Micelli w ub. sezonie przedłużył kontrakt na dwa lata?

WIESŁAW KOZIEŁ: Według mojej wiedzy nie ma takiego kontraktu, którego nie dałoby się rozwiązać. Ocena tego co się wydarzyło musi być dokonana na spokojnie. Trzeba też porozmawiać z trenerem i przede wszystkim decyzję musi podjąć prezes Walas, bo to są jego pieniądze. On to wszystko trzyma w ryzach z kilkoma innymi sponsorami. Od jego decyzji będzie zależało to, czy trener się obroni. Nie chcę jednak mówić, że odbędzie się sąd kapturowy nad trenerem, bo nie mam takiej wiedzy.

http://www.lsk.plps.pl/news/id/34805.html
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 09, 2018, 21:13:21 pm »
Dziwne rzeczy dzieją się w siatkówce kobiecej. Upadają takie kluby jak Muszyna czy Impel Wrocław a także KSZO Ostrowiec a w kuluarach mówi się, iż w ich miejsce ktoś wykupi miejsce lub wróci zdegradowana Legionowia, która od lat zaniża poziom grając juniorkami. Wg.nie nadążyła się sytuacja aby jednym ruchem zmniejszyć ligę aby inne kluby nie podzieliły ich losów. Poziom kobiecej siatkówki w Polsce jest dramatyczny a i wcale ku lepszemu mi idzie. Nawet nasz Developeres zależy tak naprawdę od decyzji prezesa Walasa. Bo pomimo nie najgorszych wyników i licznych transmisji w TV kibiców jak nie było na trybunach tak dalej nie ma.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 23, 2018, 10:47:03 am »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 23, 2018, 14:09:17 pm »
Czarne chmury
https://siatka.org/pokaz/chemik-tarnowie-niepewna-przyszlosc-developresu/

To są bzdury. A może nawet plotka, mająca zachęcić kibiców do jedynie słusznego głosowania. To jest obrzydlistwo. Tak obecny Prezydent jak i jego najpoważniejszy Kandydat są zagorzałymi kibicami naszych siatkarskich drużyn.

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #157 dnia: Lutego 10, 2019, 00:46:15 am »
Uświadomcie mnie dobrzy ludzie - kto ma ważny kontrakt na następny rok? Czy wszystkim dziewczynom umowy się kończą w tym roku?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


davl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #158 dnia: Lutego 10, 2019, 23:16:25 pm »
podbijam pytanie, jest ktoś bardziej obeznany w tej kwestii? Z mojej strony mogę dodać, o ile dobrze pamiętam to środek i raczej całe przyjecie ma kontrakt do końca tego sezonu ;)
każda chwila to szansa aby wszystko zmienić..

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Developres Rzeszów
« Odpowiedź #159 dnia: Lutego 24, 2019, 21:01:01 pm »
Zastanawiałem się, czy zostać w domu i kibicować chłopakom z Asseco Resovii, czy wybrać się na mecz dziewczyn z Developresu. Postanowiłem się zrelaksować i udałem się na Podpromie. I nie żałuję. Dziewczyny były faworytkami i nie zawiodły. Trzeba jednak przyznać , że rzeszowskie Rysice grały jakby na zaciągniętym hamulcu. Oczywiście jest to określenie z przymrużeniem oka. Rzeszowianki grały z uśmiechem na ustach, jakby były świadome swojej siły. Szkoda , że nasi chłopcy w biło-czerwonych pasiakach w tym sezonie tak nie potrafią; grać nie najlepiej, a wygrywać z łatwością.
Dziewczyny przypieczętowały awans do półfinałów play-offów. Także siatkarskie emocje na Podpromiu w tym sezonie jeszcze będą.... Dziewczyny do 4ech razy sztuka. Oby w tym roku był finał, a w nim wszystko się może zdarzyć... :)