Autor Wątek: Developres Rzeszów  (Przeczytany 143603 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Developres Rzeszów
« dnia: Czerwca 02, 2013, 13:00:47 pm »
Developres awansował do I ligi.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130602/SPORT06/130609961

Trener Such w roli drugiego trenera sprawdził się znakomicie :D Na widowni wypatrzyłam też p. Marka Karbarza a i nasz prezydent się zjawił. Ogólnie zabawnie bo na widowni prawie sami faceci :D  Ciekawe jakie będą plany na przyszły sezon, czy już będą atakować OrlenLigę? W SN kiedyś czytałam że mają taki plan w przeciągu 2 lat. Pytanie tylko ile ten Developres ma kasy. W każdym bądź razie ciekawie mamy w Rzeszowie z siatkówką ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2014, 10:19:32 am wysłana przez kasia84 »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2013, 13:43:07 pm »
"Ogólnie zabawnie, bo na widowni prawie sami faceci". Tak Kasja my też potrafimy się bawić (nie koniecznie pod wpływem dopingu), nie rozumiem dlaczego faceci ?, może po prostu mężczyźni. Domeną mężczyzn jest sport, tak jak kobiet- moda, ciuchy kosmetyki, wychowanie dzieci, czy kuchnia (ten przykład jest chyba nie najlepszy, bo to mężczyźni są lepszymi kucharzami, i to nie tylko moje zdanie, ale wielu kobiet). Podziwiam kobiety kibiców (może kibicki wg, ministry Muchy), bo co w tym ładnego jak 20 spoconych facetów gania za skórzanym (teraz już nie koniecznie), kulistym przedmiotem, czy 12 skaczących aby odbić coś kulistego lecącego w ich stronę. Kobiety to ładniejsza część widowiska sportowego, piękny dodatek mężczyzny. One nie muszą wiedzieć co to spalony i takie tam inne, One przede wszystkim mają być, aby nie było ponuro.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2013, 13:51:56 pm »
"Ogólnie zabawnie, bo na widowni prawie sami faceci". Tak Kasja my też potrafimy się bawić (nie koniecznie pod wpływem dopingu), nie rozumiem dlaczego faceci ?, może po prostu mężczyźni. Domeną mężczyzn jest sport, tak jak kobiet- moda, ciuchy kosmetyki, wychowanie dzieci, czy kuchnia (ten przykład jest chyba nie najlepszy, bo to mężczyźni są lepszymi kucharzami, i to nie tylko moje zdanie, ale wielu kobiet). Podziwiam kobiety kibiców (może kibicki wg, ministry Muchy), bo co w tym ładnego jak 20 spoconych facetów gania za skórzanym (teraz już nie koniecznie), kulistym przedmiotem, czy 12 skaczących aby odbić coś kulistego lecącego w ich stronę. Kobiety to ładniejsza część widowiska sportowego, piękny dodatek mężczyzny. One nie muszą wiedzieć co to spalony i takie tam inne, One przede wszystkim mają być, aby nie było ponuro.


Po prostu na meczach naszych siatkarzy raczej jest po równo dlatego trochę zdziwiło mnie to, że na meczu siatkarek taka przewaga mężczyzn ;) faceci dla mnie = mężczyźni

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2013, 15:01:51 pm »
Niestety, choroba mnie zmogła i z wyjazdu nic nie wyszło.

Gratulacje dla siatkarek Developresu!

Też słyszałem o planach wprowadzenia drużyny do OrlenLigi.
Jeżeli tak, to kasa się znajdzie.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2013, 15:50:20 pm »
Niestety, choroba mnie zmogła i z wyjazdu nic nie wyszło.

Gratulacje dla siatkarek Developresu!

Też słyszałem o planach wprowadzenia drużyny do OrlenLigi.
Jeżeli tak, to kasa się znajdzie.

Ja kojarzę prezesa klubu - Rafała Mardonia to zapalony siatkarz. Jeśli czymś zajmują się ludzie z pasją to o wyniki nie trudno. OrlenLiga fajna sprawa ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2013, 16:07:11 pm »
Ja kojarzę prezesa klubu - Rafała Mardonia to zapalony siatkarz. Jeśli czymś zajmują się ludzie z pasją to o wyniki nie trudno. OrlenLiga fajna sprawa ;)
Przecież właścicielem klubu i jego założycielem jest chyba pan Grzyb - ten manager rzeszowski. Mylę się ?.
On to ma pasję do siatkówki. ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2013, 21:58:44 pm »
Przecież właścicielem klubu i jego założycielem jest chyba pan Grzyb - ten manager rzeszowski. Mylę się ?.
On to ma pasję do siatkówki. ;)

Co? :D
Właścicielem jest Ryszard Walas właściciel firmy DevelopRes. Prezesem jest Rafał Mardoń. Założycielem można chyba uznać wiceprezesa Wiesława Kozieła bo to z jego inicjatywy klub powstał w porozumieniu z firmą DevelopRes. Grzyb z tym klubem nie ma nic wspólnego...

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 02, 2013, 22:12:19 pm »
Co? :D
Właścicielem jest Ryszard Walas właściciel firmy DevelopRes. Prezesem jest Rafał Mardoń. Założycielem można chyba uznać wiceprezesa Wiesława Kozieła bo to z jego inicjatywy klub powstał w porozumieniu z firmą DevelopRes. Grzyb z tym klubem nie ma nic wspólnego...
Moje wiadomości były trochę inne, ale faktycznie masz rację  :o :
http://sportkrakowski.pl/nowa-sila-w-grupie-iv/
Bolesław Rzeszów to własność Grzyba. Widać - nie dogadali się  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2013, 22:27:06 pm wysłana przez KChudz »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 02, 2013, 22:19:32 pm »
Jesteś tego pewna ? Bo moje wiadomości są trochę inne. Może teraz tak to wygląda, ale.. od kiedy istnieje Developres, na bazie którego klubu powstał ?

Takie informacje są na ich oficjalnej stronie i nic nie pisze o Grzybie. Powstał na bazie Partii Sędziszów Młp. tak wynika z wikipedii, której prezesem był wyżej wspomniany Kozieł.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 02, 2013, 22:27:48 pm »
Takie informacje są na ich oficjalnej stronie i nic nie pisze o Grzybie. Powstał na bazie Partii Sędziszów Młp. tak wynika z wikipedii, której prezesem był wyżej wspomniany Kozieł.
Sorki - zedytowałem swój post.