Autor Wątek: Developres Rzeszów  (Przeczytany 143608 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 04, 2013, 19:24:23 pm »
Inaczej być nie mogło widać było że trener sobie nie radzi. Dobrze że mieli Sucha na ławce bo było by ciężko.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 04, 2013, 22:05:16 pm »
Spotkałem dzisiaj Tomka na Szopena, jak wynika z postów było to już po spotkaniu w Ratuszu, bo godzina gdy go spotkałem, to właśnie jakoś tak około 13. Pogratulowałem mu , zamieniliśmy kilka zdań, ja się spieszyłem, on też, więc nie było czasu na gadkę, nie wyglądał jakby coś wiedział, był w dresie Developresu, a tu taki klops. Może wtedy jeszcze nie wiedział o zwolnieniu. Można więc powiedzieć , że to taki dziwny zbieg nieszczęśliwych okoliczności, ja mu gratuluję, a potem gość dowiaduje się o rozstaniu z drużyną. Dziwne to, przecież znał dobrze dziewczyny, można było powierzyć mu prowadzenie zespołu, a gdyby coś szło nie tak, można skorzystać z podpowiedzi Jana Sucha.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2013, 22:07:49 pm wysłana przez majer »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 05, 2013, 13:17:30 pm »
Spotkałem dzisiaj Tomka na Szopena, jak wynika z postów było to już po spotkaniu w Ratuszu, bo godzina gdy go spotkałem, to właśnie jakoś tak około 13. Pogratulowałem mu , zamieniliśmy kilka zdań, ja się spieszyłem, on też, więc nie było czasu na gadkę, nie wyglądał jakby coś wiedział, był w dresie Developresu, a tu taki klops. Może wtedy jeszcze nie wiedział o zwolnieniu. Można więc powiedzieć , że to taki dziwny zbieg nieszczęśliwych okoliczności, ja mu gratuluję, a potem gość dowiaduje się o rozstaniu z drużyną. Dziwne to, przecież znał dobrze dziewczyny, można było powierzyć mu prowadzenie zespołu, a gdyby coś szło nie tak, można skorzystać z podpowiedzi Jana Sucha.

On się nie spodziewał a jednak chyba powinien... Ja jestem bliżej zespołu z Krosna ale po turnieju już słyszałam że trener Developresu nie miał dobrego kontaktu z zawodniczkami i o to przede wszystkim chodziło. Bo jednak trener musi być autorytetem dla takich młodych dziewczyn i budzić respekt. Z drugiej strony rola Sucha. Jak zawodniczki mają czuć się pewnie kiedy decyzje trenera są ciągle podważane przez bardziej doświadczonego szkoleniowca. Awans awansem ale jeśli rzeczywiście chcą budować zespół na OrlenLigę to ta zmiana była nieunikniona. Chyba nie chcielibyśmy by w następnym roku już spadły a Such ma swój Camper i nie będzie na każde zawołanie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 06, 2013, 00:07:57 am »
Masz rację Kasja, może nie chodzi o to, aby zawodniczki czuły respekt, ale przede wszystkim trener ma być dla nich autorytetem, a jeśli za często korzysta się z pomocy bardziej doświadczonego trenera (chociaż to tylko doradca), to nic z tego nie będzie. Jesteś bliżej kobiecego sportu ( ja tylko z tv), więc wiesz lepiej co się dzieje w tym światku. Ze sportem kobiecym, to miałem tylko tyle wspólnego (miałem wtedy 17 albo 18 lat), że na dyskotece w Ataraxie w Alko poznałem piłkarki ręczne Clepardii Kraków, były to juniorki i grały z naszymi młodymi Resoviaczkami (mecze-sparingi odbywały się w budowlance na Sucharskiego). One spały w Alko i czasem udało się wślizgnąć niezauważenie na górę, gorzej niestety było wyjść i raz w nocy musiałem wychodzić przez okno, które wychodziło na jakieś podwórze od ulicy Kopernika, potem przez bramę, która w nocy była zamykana. Ponieważ nigdy nie miałem jakiś specjalnych problemów z wspinaczką na drzewa i temuż podobne słupy, więc zejście nie sprawiło mi jakiś specjalnych trudności. Tak więc ze sportem kobiecym na żywo, to mam niewiele wspólnego, no może jeszcze turniej przedolimpijski na Podpromiu.
Szkoda że tak się rozstali z Tomkiem, ale skoro było jak mówi Kasja, to faktycznie nie było sensu ciągnąć tego dalej.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 06, 2013, 08:32:51 am »
No Majer, nie wiadomo, czy po Krakowie teraz nie chodzą jakieś "Twoje juniorki"...z tych pobytów hotelowych  :D ;)
Dla przyzwoitości dodajmy, że chodziłeś/wślizgiwałeś się...tam tylko po to, żeby pomóc naszym...w końcu przeciwniczki nie mogły się wyspać przed meczem... ;D
...nie, ale z tym stwierdzeniem do Kasji, że "jesteś bliżej kobiecego sportu" przegiąłeś. Nie bądź aż tak skromny...  ;D Bliżej się już nie dało być...  ;D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 06, 2013, 12:22:43 pm »
Hahah :D

Kobiecy sport jest specyficzny i praca trenera naprawdę trudna. Faceci zawsze między sobą potrafią się lepiej dogadać. A w kobiecym zespole jak coś nie wychodzi albo ktoś czuje się źle to najpierw jest płacz (dosłownie) ;) Jest wiele sytuacji i zachowań nieracjonalnych :D Kobietom między sobą trudniej jest się dogadać a i są bardziej pamiętliwe. Taka nasza natura... ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 06, 2013, 20:52:05 pm »
Słuchaj  alex, czego nie robi się dla Resovii, oczywiście masz rację, mi głównie chodziło o to, aby clepardianki nie były wyspane ;). Dodam jeszcze, że pokój, który zajmowały, mnie interesujące dziewczyny, to był czwarty od rynny, czyli rogu budynku, więc musiałem schodzić z pierwszego pokoju, więc tam też nie było spania. Na marginesie dodam, że to wszystko do niczego, bo i tak oba sparingi nasze przegrały, więc, albo coś ze mną było nie tak, albo to witaminy tak dobrze na Krakowianki działały. :D.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 06, 2013, 21:22:14 pm »
Słuchaj  alex, czego nie robi się dla Resovii, oczywiście masz rację, mi głównie chodziło o to, aby clepardianki nie były wyspane ;). Dodam jeszcze, że pokój, który zajmowały, mnie interesujące dziewczyny, to był czwarty od rynny, czyli rogu budynku, więc musiałem schodzić z pierwszego pokoju, więc tam też nie było spania. Na marginesie dodam, że to wszystko do niczego, bo i tak oba sparingi nasze przegrały, więc, albo coś ze mną było nie tak, albo to witaminy tak dobrze na Krakowianki działały. :D.

50 twarzy Majera :P


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Drużyna kobiet w I lidze
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 09, 2013, 20:00:55 pm »
Trudno mi cokolwiek powiedzieć o zakontraktowanych dziewczynach bo w życiu ich nie widziałam ale... fakt powołania ich do szerokiej kadry chyba musi o czymś świadczyć ;)