Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 266317 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #100 dnia: Października 30, 2009, 09:06:09 am »
Również byłem na treningu i atmosfera jest świetna. Nadal Bartek nie wykonuje ćwiczeń rozciągających, tylko cały czas zagrywa. Widać, że Ljubo zdenerwował się na niego za niestabilność w ataku.
Na treningu Mateusz Mika nareszcie zaczął serwować mocną zagrywkę i wychodzi mu to całkiem nieźle.

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #101 dnia: Października 30, 2009, 16:39:09 pm »
Równiez ja bylem na treningu tylko dzis :D ;) Trening odbył Sovi sie o godzinie 10 przed min chwilke pogawedzilem z Perłą.Łukasz nie będzie jeszce dzisiaj w 12 meczowej nawet na wejscie na zagrywkę a szkoda bo po obsewacji wiadc ze ten element lezy mu i ma go juz w miare ustabilizowany ;).Co do dobrego humoru Papkina to rowniez bylo widac dzisiaj ;)A z Wojkiem Grzybem tak prawda pracuje nad zagrywką dzis serwowal nową wersje swojego flota troche bardziej ostrzejszą i nawet jeden "brudny" as sie zdarzyl ;D. To nie tyle dobrych nowin na dzisiaj:MAM ZASZCYT OGŁOSIĆ ZE DZIS ZAOWOCOWALA PRACA BARTKA GAWRYSEWSKIEGO NAD ZAGRYWKĄ TRAFIL DZIS Z WYSKOKU NAPRAWDE KILKA MOCNYCH ;D
Co do wrazen o poszczegolnych zawodnikach Rafał-jak zawsze klasa sama w sobie Igła to samo wybronił kilka piłek z uśmiechem na ustach i mial znowu inklinacje treneskie "Potrójnym panowie do niego" jak byla sytuacyjna ;D.Zwraca uwage bardzo dobra forma Papkina skończyl naprawde kilka trudnych sytuacyjnych na potrójnym bloku Miki Oivanen Dobrze w ataku i bardzo dobrze na zagrywce.Aleh Akhrem u niego martwia mnie niestety cztery zepsute zagrywki(w tym 3 w siatke)Ardo za to on dzis kopał bardzo skutecznie ;D
Krzysiek Gierczyński dobrze w ataku nienajlepiej w przyjeciu i zagrywce Mateusz Mika bardzo sie stara i walczy o kazda pilke z kazdym treningiem jest coraz lepiej srodkowi
Wojtek dzis zaliczyl gwoździa :D Bartek i Tomek troche nie nadażaja w bloku Łukasz nie puszcza jeszcze reki do konca ale jest co raz lepiej

Do boju Sovia ;D Trzy sety będa dla nas

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 03, 2009, 18:31:24 pm »
Kiedy będzie trening Czewy ??

Misiek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 01, 2009, 15:26:13 pm »
Czy ktoś wie o której dziś odbędą się treningi drużyny Sovii i naszych Gości z Bledu ? Jest szansa na podpatrzenie dyspozycji Mikkiego :D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 01, 2009, 15:27:20 pm »
Ciekawe, czy będzie dostępny trening Bledu dla kibiców. Oni pewnie rzadko widują kibiców na treningu.

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 11, 2010, 11:58:07 am »
Czy treningi naszych siatkarzy są codziennie o 17?

graffiti

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 132
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 11, 2010, 16:17:42 pm »
TAk z tego co wiem ibyłam to codziennie;)
'cause life is volleyball

jolek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 13, 2010, 12:22:05 pm »
Wie ktoś, czy w piątek trening Resovii przed meczem ze Skrą też odbędzie sie o 17?
Z góry dziękuję za informację. 

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 13, 2010, 13:05:13 pm »
Tak, też o 17
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Igła

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 13, 2010, 13:35:28 pm »
Trening rozumiem, ze na Podpromiu tak?? I tak sobie można legalnie bez niczego wejść na ich trening?? A nie wie ktoś kiedy Skra będzie mieć trening przed sobotnim meczem i czy na uch trening tez można sobie tak wejść? Z góry dziękuję za informacje :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2010, 13:42:25 pm wysłana przez Igła »