Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 266013 razy)

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:42:15 pm »
cięzko oceniać zawodnika po 1 treningu ale  trzeba powiedzieć że dosyć precyzyjnie posyła piłki. ale trening treningiem a podczas meczu dojdą nerwy i może być inaczej :) oby nie
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:46:38 pm »
a jakies zdjecia ktos ma czy cos w tym rodzaju?:)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 24, 2010, 22:48:52 pm »
bedzie z niego drugi zagumny ?^^

Bardziej Meoni by pasował niż rudy
W końcu.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:01:09 pm »
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Kasia

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #174 dnia: Września 06, 2010, 11:37:56 am »
można jeszcze przychodzić na treningi sovii w tym tyg??

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #175 dnia: Września 14, 2010, 16:05:41 pm »
Byłem wczoraj na treningu Naszych Chłopaków,wprawdzie troche mają okrojony skład narazie, ale widać że pracują. Baranowicz bardzo mi się podoba,naprawde ma chłopak potencjał tylko narazie ewidentnie brakuje mu zgrania z resztą. Wspolpraca ze srodkowymi idzie bardzo dobrze,weszło kilka ładnych gwoździ Wojtka Grzyba,tylko niektóre piłki są troche za niskie dla naszych środkowych,ale mają jeszcze troche czasu. Baranowicz też potrafi zagrać na środek taką bardzo płaską,szybką piłke kilka metrów od siebie czym genialnie gubi blok a śodkowy musi tylko przyłożyć ręke. Alek na początku wydawał się byc jakby bez formy, ale gdy przeszedł do druzyny w ktorej rozgrywał Baranowicz(wczesniej grał z Iliciem) odrazu jakby ożył. Co do wspołpracy z Józkiem to Baranek mu jeszcze troche piłek gra za szeroko ale wszystko da się poprawić.Ale ogólnie Baranek lubi grę kombinacyjną,nie zawsze mu to jeszcze wychodzi ale stara się nie wybierać tych przewidywalnych opcji.Ogromne wrażenie zrobił na mnie Mateusz Mika,do tej pory słynął z dobrego przyjęcia,a na treningu atakował jak stary wyjadacz...potrafi obić,oprzeć piłke o blok,a jak jest możliwosc to uderzyć na ogromnym zasięgu :) Po obejrzeniu treningu mimo że bez Igły,Jurka,Mateja i Ryana jestem bardzo mile zaskoczony i pełny nadzei na przyszły sezon :)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2010, 16:09:23 pm wysłana przez crash »

michaek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #176 dnia: Września 14, 2010, 18:14:15 pm »
Byłem wczoraj na treningu Naszych Chłopaków,wprawdzie troche mają okrojony skład narazie, ale widać że pracują.
Jeśli można to napisz proszę jak obecnie wygląda trening i nad jakimi elementami głównie pracują Chłopcy?
A drugie pytanie to jak pracuje Buszek i jakie są wrażenia z jego poczynań?

Z góry dzięki.:)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #177 dnia: Września 14, 2010, 18:37:18 pm »
Jeśli można to napisz proszę jak obecnie wygląda trening i nad jakimi elementami głównie pracują Chłopcy?
A drugie pytanie to jak pracuje Buszek i jakie są wrażenia z jego poczynań?

Z góry dzięki.:)
Wczoraj przyszedłem pooglądać samą grę naszych chłopaków,także nie widziałem nad czym wczesniej pracowali,ale ewidentnie trenowali 2 różne ustawienia i cały czas grali bez przejść. A co do Buszka to on akurat w tych ustawieniach był w drugiej lini i z tego co widziałem nie dostał żadnej piłki,ale wydaje mi się ze jest w 100% sprawny bo przyjmował i rzucał się do piłki bez żadnych ograniczeń. Wydawało mi się że Ilić narzeka na jakieś bóle,ale mogło mi się tylko wydawać. Widziałem też że Andrzej Kowal indywidualnie dawał jakies wskazówki Nożewskiemu..

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #178 dnia: Września 14, 2010, 19:13:36 pm »
Treningi są o 17.00 nie ??

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #179 dnia: Września 14, 2010, 20:25:30 pm »
.Ogromne wrażenie zrobił na mnie Mateusz Mika,do tej pory słynął z dobrego przyjęcia,a na treningu atakował jak stary wyjadacz...potrafi obić,oprzeć piłke o blok,a jak jest możliwosc to uderzyć na ogromnym zasięgu :)

To co ten trener Ryś z nim zrobił, że niedawno na mistrzostwach był zupełnie bez formy.... jak zresztą reszta drużyny.