Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265990 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #630 dnia: Marca 08, 2016, 12:48:41 pm »
Ja akurat nie mam negatywnych odczuć co do tej decyzji. Drużyna potrzebuje spokoju, a zawodnicy potrzebują pobyć sami ze sobą i z trenerem w warunkach treningowych. Trening to dobre miejsce i czas na wymianę różnych komunikatów pomiędzy poszczególnymi zawodnikami oraz między drużyną, a Andrzejem. Można też fajnie budować atmosferę, nawet wygłupiając się, może i w sposób niewybredny. Towarzystwo osób z zwenątrz na trybunach, temu wszystkiemu nie pomaga. Myślę, że nie jest to jednoosobowa decyzja trenera, tylko całego zespołu.

Bartosz Górski mówi w Radiu Centrum, że klub o tym zadecydował.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #631 dnia: Marca 08, 2016, 14:57:50 pm »
Decyzja jak decyzja, zweryfikuje ja dopiero wynik.

Ewentualna prosba o trening otwarty przed Final Four z udzialem publicznosci zalatuje hipokryzja.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #632 dnia: Marca 08, 2016, 16:19:28 pm »
Decyzja jak decyzja, zweryfikuje ja dopiero wynik.
Wynik jej nie zweryfikuje, bo nie ma związku przyczynowo-skutkowego.  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #633 dnia: Marca 09, 2016, 08:05:40 am »
Wynik jej nie zweryfikuje, bo nie ma związku przyczynowo-skutkowego.  :)
Eeee tam, przy (tfu na psa urok) niekorzystnym wyniku na pewno znajdzie się ktoś, kto powie/napisze/pomyśli "jak w poprzednim sezonie nie szło, kibice zrobili akcję otwartego treningu i drużyna się podniosła z kolan, w tym nie było i dlatego...."

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #634 dnia: Marca 09, 2016, 09:02:39 am »
Uważam, że decyzja jest niemądra. Bardzo niemądra. I jest to najdelikatniejsze określenie, na jakie mnie stać.
Myślę, że ma ona konsekwencje dalej idące niż się dziś wydaje. Kibic stał się wrogiem, przed którym trzeba się ukrywać.
Coś się skończyło.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #635 dnia: Marca 09, 2016, 09:21:02 am »
Może to tak być jak piszesz.

A może też być strategią budowania jedności (o czym już pisałem) i nie wyciekania na zewnątrz pewnych informacji.

Pożyjemy, zobaczymy.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #636 dnia: Marca 09, 2016, 09:44:22 am »
Bywałem wraz z małżonką dosyć częstym gościem na treningach. W lutym dowiedziałem się ,że w przeddzień meczu ze Skrą patrzyliśmy na "zmuszanie do wysiłku chorego człowieka" , a w marcu że nasza obecność tak stresuje zawodników posiadających tytuły MP ,MŚ i doświadczenie kilkuset meczów w lidze/kadrze , że nie są w stanie szczerze się komunikować ze sobą . Czego dowiem się w kwietniu ? Upss . Już niczego .... CLOSED.

Ps. Nie pozostaje chyba nic innego jak przeprosić za wścibskość i natrętne zainteresowanie.

« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2016, 09:54:34 am wysłana przez dafu »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #637 dnia: Marca 09, 2016, 09:55:27 am »
Łoj tam, łoj tam.

Jak widać po wynikach, decyzja o zamknięciu treningów przed natrętnymi kibicami, dziennikarzami, cyklistami i wegetarianami jest ze wszech miar słuszna.
Od czasu zamknięcia treningów drużyna wygrała wszystkie mecze w lidze za 3, a w LM nie straciła nawet seta.  8) 8) 8) 8)

To chyba tyle co miałem do napisania na temat tej decyzji.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #638 dnia: Marca 10, 2016, 11:35:38 am »
Również uwazam,że decyzja o zamknięciu treningów jest niemądra. Otwarty trening z udziałem dużej liczby kibiców (w co nie wątpie) moim zdaniem dałby pozytywne efekty, do tej pory przynajmniej dawał...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #639 dnia: Marca 10, 2016, 12:20:31 pm »
Cytuj
Również uwazam,że decyzja o zamknięciu treningów jest niemądra. Otwarty trening z udziałem dużej liczby kibiców (w co nie wątpie) moim zdaniem dałby pozytywne efekty, do tej pory przynajmniej dawał...

Ludzie, dajcie spokój z tym, czy to jest mądre czy niemądre.
Jeżeli ta decyzja przyniesie pożądane efekty, to uważam, że było mądre.

Myślę, że zamknięcie teningów do końca sezonu, nie znaczy, że nie zrobią otwartego treningu przed być może najważniejszym wyjazdem na mecz do Gdańska. Wtedy będzie okazja pokazać jak wspieramy  drużynę.
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2016, 12:23:33 pm wysłana przez MarianG »