Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265392 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #640 dnia: Marca 10, 2016, 13:21:34 pm »
Jakimi to krętymi ścieżkami życie podąża ;)
Z Marianem zgadzam się rzadko, aż tu nagle yes, yes, yes >:D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #641 dnia: Marca 10, 2016, 14:08:48 pm »
A co to jest ten "pożądany efekt" i jaki jest związek przyczynowo - skutkowy pomiędzy "pożądanym efektem" a podjętą decyzją? Bo, zdaje się, wchodzimy w jakieś irracjonalne płaszczyzny. To może jakieś zaklęcie poskutkuje? Ono też może "przynieść pożądany efekt". Tylko jaki będzie związek przyczynowo - skutkowy?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #642 dnia: Marca 10, 2016, 14:56:09 pm »
Wg mnie to wynik sportowy.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #643 dnia: Marca 10, 2016, 15:15:40 pm »
A co to jest ten "pożądany efekt" i jaki jest związek przyczynowo - skutkowy pomiędzy "pożądanym efektem" a podjętą decyzją?

Hmmm, na moj bardzo chlopski, nie do konca zdrowy, rozum, dys lodżik może, acz nie musi, wygladac tak: "Brak kibicow-->uzyskanie spokoju/koncentracji (niepotrzebne skreslic) absolutnego/ej (jak poprzednio)-->wzrost efektywnosci treningu, poprzez wypracowanie w stopniu bardzo dobrym, lub wrecz celujacym, okreslonych schematow np. w grze obronnej, czy tez innym elemencie--> pojawia sie efekt, ktorym jest: wzrost liczby kontr w pojedynkach +L oraz Ligi Mistrzow-->wiecej szansa na przelamanie przeciwnika (tzw. break)-->zwyciestwo.

Oczywiscie, to rozumowanie jest jest oparte na podobnych zalozeniach jak ten dowcip o nie/posiadaniu akwarium i nie/byciu homoseksualista, ale :D :D :D

Tutaj mozna przeczytac ten dowcip: http://www.dowcipy.jeja.pl/461,przychodzi-policjant-do-ksiegarni-i.html

I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #644 dnia: Marca 10, 2016, 15:29:21 pm »
Wg mnie to wynik sportowy.
I tym się różnimy.
Dla mnie wynik sportowy jest zjawiskiem drugorzędnym. Już to uzasadniałem, więc nie będę się powtarzał. Są lata z wynikiem sportowym i są lata bez wyniku sportowego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #645 dnia: Marca 10, 2016, 16:16:20 pm »
I tym się różnimy.
Dla mnie wynik sportowy jest zjawiskiem drugorzędnym. Już to uzasadniałem, więc nie będę się powtarzał. Są lata z wynikiem sportowym i są lata bez wyniku sportowego.

Wielokrotnie też pisałeś od kogo/czego zależy nasza zabawa pt. kibicowanie. Brak wyniku sportowego czyli np 2 x 4 miejsce może oznaczać, że nasza zabawa będzie inna.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #646 dnia: Marca 10, 2016, 17:11:28 pm »
A czemu zamknął pan treningi? Po raz pierwszy, od kiedy pan jest trenerem, zdecydował się pan na taki krok.

- Nie jest to żaden akt skierowany przeciwko kibicom ani wyraz nerwowej atmosfery. Po prostu zawodnikom potrzebny jest teraz przede wszystkim spokój, żeby mogli całkowicie skupić się na treningach i grze. Czasami przychodziło sporo ludzi i to jednak momentami przeszkadzało siatkarzom. Chciałbym też zaznaczyć, że to nie jest moja indywidualna decyzja, tylko decyzja klubu.

http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/585287/andrzej-kowal-nawet-z-osmioma-porazkami-wciaz-jestesmy-w-grze-o-mistrzostwo-pols

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #647 dnia: Marca 10, 2016, 17:52:58 pm »
Jest różnica pomiędzy informacją a propagandą, a dokładniej - dorabianiem ideologii do nie najlepiej świadczących faktów.
Spuszczam zasłonę miłosierdzia, bo temat staje się mało interesujący.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #648 dnia: Marca 11, 2016, 13:40:08 pm »
Jakbym chciał być złośliwy to bym napisał,że może by tak zrobić zamknięte mecze do końca sezonu,bez udziału publiczności, mniejszy stres dla Naszych zawodników/graczy *, spokój, koncentracja, cisza  ;D o właśnie to napisałem  8)
Dobra, spuszczam miłosierdzie jak powiedział Repres , pierwszy test już dzisiaj, niech będzie kurna skuteczny, w końcu !!!

* niewłaściwe skreślić