Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265452 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 21, 2009, 11:42:54 am »
Normalnie treningi są otwarte dla publiczności, ale trzeba pamiętać że klub ma prawo wyprosić kibiców jeśli będą przeszkadzać w jego prowadzeniu.

cinus89

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 21, 2009, 12:03:32 pm »
Ok dzieki :)

Kasia93

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #82 dnia: Września 06, 2009, 10:35:28 am »
Resovia już trenuje na Podpromiu ? bo tam jakieś targi czy cos miało być ...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #83 dnia: Września 06, 2009, 12:16:50 pm »
Resovia już trenuje na Podpromiu ? bo tam jakieś targi czy cos miało być ...
od pn wraca na podpromie, w pt wrócili z Szczyrku i mają wolny weekend

Danielek

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #84 dnia: Września 06, 2009, 13:37:09 pm »
od pn wraca na podpromie, w pt wrócili z Szczyrku i mają wolny weekend

Nie wiesz w jakich godzinach będą trenować ??


Michał dej żyć!!!
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2009, 17:54:30 pm wysłana przez kasia84 »

graffiti

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 132
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #85 dnia: Września 11, 2009, 19:41:53 pm »
No własnie?? chciałoby się popatrzeć ;D
'cause life is volleyball

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #86 dnia: Października 19, 2009, 14:50:41 pm »
Czy treningi naszych siatkarzy są o 17.00 czy o innej porze ??
Czy można przyjść na trening Wielunia w piątek ??

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #87 dnia: Października 21, 2009, 19:40:20 pm »
Czy treningi naszych siatkarzy są o 17.00 czy o innej porze ??
Czy można przyjść na trening Wielunia w piątek ??

Drogi Soviaku treningi naszych siatkarzy sa o godz 17 ale sa tez wczesniej konkretnie o godz 10-12(dni wtorek i czwartek z tego co mi sie udalo ustalic)z rana podobno maja silownie. oczywiscie wszystko odbywa sie na podpromiu.Co do treningu Wielunia to nie wiem ale najlepiej jak wiesz o ktorej jest to podejdz do kogos ze sztabu szkoleniowego i sie zapytaj czy mozna wejsc?
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2009, 19:43:08 pm wysłana przez pamula7 »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #88 dnia: Października 22, 2009, 20:25:37 pm »
Byłem dzisiaj po raz pierwszy w tym sezonie na treningu i o to moje spostrzeżenia:
1) Aleh "Aljosza" Akherm - bardzo symaptyczny i uśmiechniety facet. Zero gwiazdorstwa. Bardzo kontaktowy. Wydaje się być dobrym duchem zespołu. Chyba ktoś taki byl nam potrzebny;
2) Rafael - wulkan pozytywnych emocji. Nawet w czasie zwykłej gierki potrafi zarazić innych swoim entuzjazmem z każdej udanej akcji. Mobilizuje, zachęca. Widać że kocha siatkówkę i czerpie prawdziwą radość z tego co robi w iście brazylijskim i południowamerykańskim stylu.
3) Młody Głód - w przyszłości może być z niego wiele pociechy i radości. Ma papiery na rasowego i klasowego libero. Tylko musi być umiejętnie i madrze prowadzony, no i żadnej sodówki do głowy.
4) Środkowi - no cóż ...... zrzućmy zaslonę milczenia :( Słabiutko.
5) Łukasz Perlowski - dłuuuuuuuuuga droga przed nim jesli chodzi o powrót do formy i dyspozycji przed kontuzją. Nie ta dynamika, nie ta szybkość, nie ta siła. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
6) Wojtek Grzyb - nie uczestniczył w treningu :( Kontuzja??? Jeśli tak to ciekaw jestem jaką parą zagra Ljubo w sobotę??? Kusior i Gawryszewski????? Czy może Ardo Kreek i Papke, a Mikko odpocznie trochę przed meczem z JSW??? Osobiście optowałbym za 2gim rozwiązaniem. Trzeba umiejętnie i mądrze eksploatować siłami i zdrowiem zawodników w tym sezonie.
7) "Gierek" - duży potencjał na zagrywce. Nie ustępował w tym elemencie dzisiaj Alekhowi czy Wice. Może to tylko tzw. dyspozycja dnia??? Dzisiaj przekonałem się iż Ljubo powinien go wpuszczać na zmiany za Grzyba.
8) Ljubo - bardzo dużo uwag poświęcał środkowym przy ich atakach. Często pokrzykiwał "nie przed siebie!!!!", "prawo albo lewo i daleko!!!!!"
9) Zespół/Drużyna - jest dobry materiał do stworzenia prawdziwego ZESPOŁU. Widać że jest fajna atmosfera, jest uśmiech na twarzach. Czas bedzie działać na korzyśc tej ekipy. Ardo Kreek jest trochę z boku, ale on jest najkrócej z tym zespołem.

Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #89 dnia: Października 23, 2009, 10:20:41 am »
Dzięki Pablo EWP. Dzięki Tobie przybliżyłem sobie obraz treningów, atmosferę i jak prezentują się poszczególni zawodnicy przed jutrzejszym meczem.
Myślę, że problemem jest środek. Wojtek Grzyb chyba ma jakieś problemy, bo we wtorek też się oszczędzał. Myślę, że wyjdzie Kusior i Gawryszewski. Może potem będą jakieś zmiany.