Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265462 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #230 dnia: Października 19, 2010, 22:42:23 pm »
Poza tym Ljubo jakby całkiem nowego pałera nabrał. Odmłodniał czy co? Jakieś inne klimaty na treningach. Ściga do obrony aż miło. Młodzieży zwraca uwagę na każdy szczegół i nie odpuszcza żadnego błędu. Atmosfera jest naprawdę świetna. Nie na zasadzie "Kochajmy się" tylko rzetelna orka w "dobrym towarzystwie".
Po prostu Ljubo pracuje i ma tych zawodników których sam wybrał i chciał mieć, a nie z którymi "musiał" pracować. Jego w 100% autorski skład i zespół, więc trudno się dziwić że "odmłodniał" i nabrał pałera, tym bardziej że nikt mu na treningach "fochów" nie stroi (jak bywało drzewiej)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #231 dnia: Października 19, 2010, 23:29:40 pm »
Ja cię pędzę, ale wam zazdroszczę, mam nadzieję, że jutro będzie dane mi Cernicia zobaczyć. Gyorgy Hammer/Power Grozer :) raczej na obciążenia treningowe nie powinien narzekać. Btw. ktoś opisze jak wyglądały jego interakcje z Baranowiczem?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #232 dnia: Października 19, 2010, 23:39:02 pm »
Sorry że zapytam, ale nie znam jeszcze dobrze Rzeszowa, czy ROSiR to hala na ulicy Pułaskiego ?
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #233 dnia: Października 19, 2010, 23:51:23 pm »
Sorry że zapytam, ale nie znam jeszcze dobrze Rzeszowa, czy ROSiR to hala na ulicy Pułaskiego ?
Tak. Tylko nie wchodź głównym wejściem, bo jest zamknięte. Wejście jest od ul. Pułaskiego z poziomu "-0". Po wejściu do korytarzyka przejdź przez kraty, drzwi do wentylatorni (uwaga na głowę, bo nisko) i jesteś w głównym hallu. Po schodkach do góry i na trybuny. Precyzyjnie, no nie?  ;)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #234 dnia: Października 20, 2010, 00:32:48 am »
Tak. Tylko nie wchodź głównym wejściem, bo jest zamknięte. Wejście jest od ul. Pułaskiego z poziomu "-0". Po wejściu do korytarzyka przejdź przez kraty, drzwi do wentylatorni (uwaga na głowę, bo nisko) i jesteś w głównym hallu. Po schodkach do góry i na trybuny. Precyzyjnie, no nie?  ;)

yyyy no mam nadzieję że jakiś portier mnie nie opieprzy że chodzę gdzie nie powinienem :P, dzieki
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

dedkam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #235 dnia: Października 20, 2010, 09:02:32 am »
Czyli można się spodziewać że w najbliższym meczu Plusligi zagra Grozer? Co z Józkiem? Trenuje już?

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #236 dnia: Października 20, 2010, 11:20:18 am »
Pytanie do osób oglądających treningi - Widzieliście może na jaką zagrywkę tym sezonie stawia trener Travica ? Domyślam się, że Grozer będzie miał zielone światło ale taki "Baranek" i Matej też potrafią uderzyć.
Trener wymaga floata  od wszystkich ?:)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #237 dnia: Października 20, 2010, 11:48:15 am »
Pytanie do osób oglądających treningi - Widzieliście może na jaką zagrywkę tym sezonie stawia trener Travica ? Domyślam się, że Grozer będzie miał zielone światło ale taki "Baranek" i Matej też potrafią uderzyć.
Trener wymaga floata  od wszystkich ?:)

Nie wiem, ale chyba trener preferuje zagrywkę w pole przeciwnika. Co do siły to się zobaczy .... Jak Grozer trafi to nie będzie co zbierać.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #238 dnia: Października 20, 2010, 12:44:31 pm »
ktoś opisze jak wyglądały jego interakcje z Baranowiczem?
Już repres napisał, wystarczy piłka w górę i niech się blok martwi ;)Atakuje, zagrywa z taką siłą, że biedne są te chłopaki w obronie i przyjęciu ;-)
Ale żeby nie było tak różowo mamy problemy zdrowotne niestety, Józek nie trenuje, Ivan ma trening osobno, Baranek narzeka na plecy i widać było wczoraj, że go Ljubo oszczędzał. Millar został w Warszawie na badaniach. Bieda na rozegraniu szczególnie :-/
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 13:11:47 pm wysłana przez dina »
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

rayan11

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #239 dnia: Października 20, 2010, 14:26:40 pm »

Już repres napisał, wystarczy piłka w górę i niech się blok martwi ;)Atakuje, zagrywa z taką siłą, że biedne są te chłopaki w obronie i przyjęciu ;-)
Ale żeby nie było tak różowo mamy problemy zdrowotne niestety, Józek nie trenuje, Ivan ma trening osobno, Baranek narzeka na plecy i widać było wczoraj, że go Ljubo oszczędzał. Millar został w Warszawie na badaniach. Bieda na rozegraniu szczególnie :-/
O Baranka się nie martwię,wydaje mi się że to sprawy przeciążeniowe. Martwi mnie bardziej przedłużająca niedyspozycja Ivanka.Oj szkoda chłopaka