Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265919 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #290 dnia: Stycznia 28, 2011, 21:37:33 pm »
Mnie bardziej by martwiło to, że dzisiaj mu nie szło na treningu. Wiadomo, formy przez noc nie straci, ale to może właśnie dzisiaj był dzień, w którym wszystko czego się dotknął zamieniało się w złoto. Jutro już aż tak kolorowo dla niego może nie być. :)

karolina:)

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #291 dnia: Stycznia 29, 2011, 13:10:38 pm »
a jest ustalone do kiedy będzie można wchodzić na treningi? :)Bo pewnie nie do końca sezonu..

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #292 dnia: Stycznia 29, 2011, 21:52:04 pm »
ostatnio we wtorek byłem z kumplem na treningu i można było spokojnie wejść. przy okazji nawet pozbierałem autografy prawie wszystkich (bo jakoś tak Igła mnie olał), oczywiście tuż przed treningiem bo w trakcie to raczej bałem się tam schodzić po autograf żeby ich, a może głownie mnie też ;D Travica tam nie zjadł :P
nawet udało mi się zrobić fotkę z Cernicem bo przyszedł tak wcześniej na trening :P
poza tym to też radzę nie siadać blisko nich a także być spokojnym. z reszta jak ja byłem to wtedy też było tylko kilka osób.

mam jeszcze takie pytanie co do treningów drużyn przyjezdnych - czy zawsze mają oni treningi dzień wcześniej? też w takich godzinach podobnych jak Resovia? Są one otwarte? Kiedy trening miała np Politechnika ostatnio?

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #293 dnia: Stycznia 29, 2011, 23:02:23 pm »
Politechnika miała trening w piątek(czyt.dzień przed meczem)po treningu Resovii,czyli koło godziny 19.


karolina:)

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 08, 2011, 14:35:24 pm »
Treningi są dalej otwarte? Jeśli tak to w czwartek jak zawsze o 17.00 na Podpromiu?  :)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 10, 2011, 13:44:53 pm »
Treningi są dalej otwarte?
oficjalnie są dalej zamknięte :]
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 14, 2011, 17:25:32 pm »
A wiecie może o której Travica przychodzi na trening czy można go zastać na hali chwile przed?

kremowka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 14, 2011, 19:58:45 pm »
Orientuje się ktoś w jakim hotelu będzie nocować Sisley?? Albo kiedy jest ich planowany przylot??
I jeszcze jedno :D o której godzinie mogą mieć trening?

sovik

  • Gość
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 14, 2011, 20:50:01 pm »
Zawodnicy Sisleya nie będa spali - pojadą do Zakopanego po ciupagi z Chin, potem odrzucą obornik od smoka wawelskiego i w końcu wezmą baty od drużyny z Rzeszowa, przy ogłuszającym dopingu fanatycznych kibiców ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 14, 2011, 21:39:49 pm »
Orientuje się ktoś w jakim hotelu będzie nocować Sisley?? Albo kiedy jest ich planowany przylot??
I jeszcze jedno :D o której godzinie mogą mieć trening?

Delecta przed meczem miała trening coś koło 16.00 ale to chyba zależy indywidualnie od drużyny zresztą nie wiem...
Ponawiam pytanie o Travice :P