Autor Wątek: Terminy treningów Resovii  (Przeczytany 265459 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #330 dnia: Marca 18, 2011, 21:12:34 pm »
Nasi mają zwykle o 17.00 i trwa ok 2 godzin tak więc z matematyki wynika że o 19.00 trening zaczyna Skra (wc na dole - jakby ktoś musiał zwymiotować jak zobaczy "skarpetkę" albo krosty pięknego Bartusia)
Człowieku, gdzie takich chamów sieją??? Antypatie antypatiami, ale ............. przesadziłeś i przeholowałeś. Aż dziwię się że zwykle czujni i drobiazgowi admini/moderatorzy jeszcze nie zareagowali.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 18, 2011, 21:48:08 pm »
Nasi mają zwykle o 17.00 i trwa ok 2 godzin tak więc z matematyki wynika że o 19.00 trening zaczyna Skra (wc na dole - jakby ktoś musiał zwymiotować jak zobaczy "skarpetkę" albo krosty pięknego Bartusia)

Próbujesz podbudować swoją samoocenę takimi wypowiedziami? A może zazdrosny jesteś? Ja do tej pory WC nie potrzebowałam oglądając mecze Resovii ze Skrą. ;)
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 28, 2011, 13:10:38 pm »
wie ktoś może coś o jutrzejszym treningu Częstochowy? będą mieli po czy przed Resovią?
i drugie pytanie? czy bedą mieć coś w rodzaju rozruchu gdzieś koło południa w dzień meczu?

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #333 dnia: Maja 09, 2011, 16:20:14 pm »
Ciekawe ,jak będzie z treningami w przyszłym sezonie.Podczas wideoczatu Andrzej Kowal mówił ,że jest za zamknięciem treningów i ,że namawiał do tego Travicę.


venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #334 dnia: Maja 09, 2011, 19:01:32 pm »
wcale bym się nie zdziwił (i miałem już kiedyś pisać tu w tym temacie podobny post do twojego) gdyby Kowal rzeczywiście zrobił treningi zamknięte. Zdarzało mi się być na nich i powiem szczerze że pomimo tego że ludzie raczej nie przeszkadzali to zdarzały się osoby w wieku gimnazjum/liceum (głownie dziewczyny) które robiły wrażenie w ogóle nie zainteresowanych treningiem, tak więc nie rozumiem po co w ogóle przychodzić i przeszkadzać. Z jednej strony to i może źle że byłyby treningi zamknięte, a z drugiej jeśli to miałoby rzeczywiście pomóc drużynie, to jestem za! Poza tym hucznie pisało się za kadencji Ljubo że są treningi zamknięte a ja osobiście nie spotkałem się z tym że ktoś kogoś z treningu wypraszał. Więc wydaję mi się że może być podobnie, treningi oficjalnie będą zamknięte a nieoficjalnie i tak będzie można wejść.

michaek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #335 dnia: Maja 11, 2011, 15:02:10 pm »
Poza tym hucznie pisało się za kadencji Ljubo że są treningi zamknięte a ja osobiście nie spotkałem się z tym że ktoś kogoś z treningu wypraszał. Więc wydaję mi się że może być podobnie, treningi oficjalnie będą zamknięte a nieoficjalnie i tak będzie można wejść.
Akurat Ljubo był zwolennikiem otwartych treningów i nie pamiętam czy udało się A.Kowalowi kiedykolwiek nakłonić Travicę do ich zamknięcia. Swego czasu nasz nowy treneiro dość stanowczo wyraził swoje zdanie o otwartych treningach... Pożyjemy, zobaczymy :)

papi.volley

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
  • "...bo nasze życie to resoviackie boisko!"
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #336 dnia: Maja 12, 2011, 17:39:31 pm »
W sumie to nie wiadomo, czy zamknąc czy otworzyc. Jak wejdą ci, ktorzy chca naprawde pobserwowac trening, sledzic z zainteresowaniem poczynania trenera, jago metodyke itp., to pewnie zaraz napatoczą sie te rozwrzeszczane małolaty, które beda piszczec i strzelac foty na nk.pl twierdezac ze maja takie samo prawo wejscia jak inni (czyt. prawdziwi kibice).I bądź tu mądrym..
"...bo nasze życie to resoviackie boisko!"

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpnia 03, 2011, 11:22:39 am »
Witam, na podstawie powyzszego linka wnioskuje, ze pierwsze zajecia na hali z uzyciem pilek (do metalu- he he he) nasi siatkarze maja za soba. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie cos czy na Podpromiu okolo godziny 17 mozna ich zobaczyc?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Weronica

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 152
Odp: Terminy treningów Resovii
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpnia 09, 2011, 22:54:59 pm »
Witam, na podstawie powyzszego linka wnioskuje, ze pierwsze zajecia na hali z uzyciem pilek (do metalu- he he he) nasi siatkarze maja za soba. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie cos czy na Podpromiu okolo godziny 17 mozna ich zobaczyc?

Koleżanka byla dzisiaj na treningu. Nadal są od 17 :)